Da li je moguca trudnoca??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nikakva. Dobili ste menstruaciju.

SanjicaD

Zadnju menstruaciju sam imala 19.4. trajala je 5 dana. Menstrualni ciklus mi traje izmedju 30-35 dana. Nezasticeni seksualni odnos sam imala 25.4. decko je svriso van, ne u rodnicu. Nakon pola sata-sat smo ponovo imali odnos on uopste nije svrsio. Da li postoji ikakva sansa da mogu ostati trudna? Pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne. Samo zato jer su neplodni dani.

hrustich

Zdravo,
zadnji ciklus sam imala 15.3. zatim sam 27.3.imala odnos 'zaštićen' al je kondom nažalost pukao,a mi smo shvatili šta se desilo,kad se desilo,iako smo htjeli paziti jer smo računali kao plodne dane...
Sada sam trebala dobiti 16.4.ali nisam,radila sam 2 testa,oba su bila negativna.Danas sam (25.4.) dobila grčeve nalik menutralnim,i imala smeđi iscjedak na toalet papiru.Pomislila sam da sam dobila,al ostatak dana,nisam imala krvarenje...
Koji je vaše mišljenje? Hvala unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mislim da se ne radi o trudnoći a da ćete menstruaciju dobiti za par dana.

Tijanaaaa

Postovani doktore,
Da li je moguca trudnoca ukoliko je devko svrsio na moj ves preko koga sam imala i unihopke. A inace sam jos i nevina. Molim Vad da mi sto pre odgovorite, zato sto sam se bas iscimala oko ovoga i mnogo se nerviram.
Unapred Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije moguća.

Tijanaaaa

i ako je on svrsio blizu mojih prepona i vagine i imala sam na sebi ves i unihopke. izvinite sto Vam dosadjujem sa ovakim da kazem glupim pitanjima ali potrebno mi je da cujem od nekog strucnog lica . Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napisao sam.

kikatina

Postovani,ovako zadnjih sedam godina sam pila kontracepcijske pilule,a zadnje dvije bez pauza,odlucila sam prestati piti tablete ovaj mjesec,dobila sam menstruaciju 17.4. i trajala je 4-5 dana,sinoc 27.4 sam imala odnose ali bez zastite,nije ejakulirao u mene,mozete li mi molim vas reci dali postoji mogucnost od trudnoce?za sada nisam imala nikakve simptome ovulacije.
unaprijed hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne trebate brinuti ako nije došlo do ejakulacije.

Postovani,
Zadnju menstruaciju sam imala 18.3.,a 22.3. Sam popila escapelle te 26.3.dobila izazvano krvarenje. Jos uvijek nisam dobila menstruaciju,ali imam neredovite cikluse (nekad i 40 dana). Sada u subotu 26.4. sam imala zasticeni spolni odnos,a nakon nekih pola sata jos jedan,ali smo tek nakon nekog vremena stavili kondom. Zanima me je li moguce da je ostalo nesto sperme na spolovilu od prvog puta i da od toga ostanem trudna? hvala unaprijed

Uglavnom...decko i ja vec godinu dana ne koristimo zastitu vec prekinuti snosaj...mjesecnica mi je u zadnjih par mjeseci dolazila nakon 29,28,28,26,27,23 dana, zadnji put sam je dobila 30.3 i po izracunu kasni mi vec cetirii dana i nemam nikakve simptome da cu je dobit ,i prilikom odnosa u ovom zakasnjenju kad ga je izvadio bila je kao neka bijela sluz na spolovilu...postoji li mogucnost trudnoce

beebaa

Postovani,

Ovako, zadnja menstruacija mi je pocela 9.travnja 2014, muz je svrsio u mene 25.travnja 2014 da li je moguce da sam trudna?' uzasno sam nestripljiva cekat jos tjedan dana da napravim test .
Nadam se brzom odgovoru
lp

Luka991

dakle cura mi ima cikluse od 27-28 dana.imali smo nezasticeni spolni odnos 6. dan ciklusa...nekoliko sekundi prije ejakulacije prestao sam s penetracijom i ejakulirao izvan vagine...kakve su sanse za trudnocu?

hp1234

dobar dan doktore ovako,ja i cura smo se mazili, "vodili ljubav" prije 2 dana, dirao sam njeno spolovilo sa svojim i došlo mi je da svršim i svršio sam sebi po trbuhu i prestali smo,nisam sigurno po njoj vec sve po sebi, e onda sam išao na wc i mislim da sam urinirao ali nisam siguran, i onda smo opet nastavili postupak isto sat vremena nakon toga i opet sam dirao njeno spolovilo sa svojim a ona je nevina, ima himen.. dali je moguće da tako zatrudni ili ne? nismo imali seksualni odnos vec smo se samo tako mazili.. bojim se da slucajno nakon prvog puta kad sam svršio da drugi put kad smo se mazili da slučajno nije ostalo šta sperme u spolovilu..

Beba12345

Postovani, imala sam odnos 10 dan ciklusa, partner je ejakulirao meni u usta. Nakon odnosa smo se mazili i postoji mogucnost da je spolovilom dotaknuo moje, ali penetracije nije bilo. Postoji li mogucnost da sam trudna? Molim Vas sto brzi odgovor i hvala unaprijed.

beebaa

zaboravila sam jos napisati da mi je ciklus svakih 26-28 dana

Dejan Šakoronja, dr. med.

Beba moguće je.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Luka male ako je doslista tako bilo.