Da li je moguca trudnoca??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mislim da se ne radi o trudnoći.

BlackOrchid

Poštovani doktore,

Poslednje odnose sam imala 14 i 18 februara u kojima ejakulacije nije bilo. Nakon toga sam dobila mjesečnicu (28 februar) koja je u početku počela sa braon sekretom, da bi kasnije počelo krvarenje i sveukupno je trajalo 11 dana. Ciklus traje oko 31 dan...dakle mjesečnica mi kasni 10 dana...osjetljive su grudi i bole leđa...da li postoji mogućnost trudnoće?

Hvala Vam puno!
Srdačan pozdrav!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća je svakako moguća. Napravite test na trudnoću.

BlackOrchid

Moguća je iako nije bilo ejakulacije u vaginu i sto sam posle toga imala obilnu mjesečnicu?
Prošlo je skoro 2 mjeseca od odnosa, imala sam mjesečnicu nakon tih odnosa, bila je tačna, i dugo je trajala, bila je postepeno jačeg inteziteta.
Simptome trudnoće nisam imala, jedino sto su mi osjetljive grudi, a trebam da dobijem, tj kasi već neih 10ak dana.

Pozdrav doktore!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ta svaki slučaj napravite test na trudnoću.

Maty

Ovako.. Spavala sam s deckom prvi put 8.3,9.3 do 14.3 sam imala normalno mjesecnicu, onda do 20.3 smeđi iscjedak.
Sve je bilo u redu pazili smo,koristili zastitu.Sada je vec 14.4 ja nisam dobila mjesecnicu. Dali je moguce da sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne, ako ovaj mjesec nije bilo rizičnih odnosa.

mirma987

Je li sigurno doslo do zaceca ukoliko muskarac svrsi unutar zene za vrijeme njenih plodnih dana, ne ovulacoje vec plodnih dana

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije sigurno, ali šansa postoji i nije mala.

ceca31

Postovani,

Nisam imala menstruaciju jos od decembra meseca. Imla sam odnose sa deckom, i on je evoluirao ne u vagini, vec na otvoru. Da li postoji mogucnost da zatrudnim?

Pozdrav!

leeloooo

Poštovani, javila sam Vam se prije 2 tjedna sa pitanjem o prvoj zaboravljenoj piluli iz novog blistera. Popila sam idući dan 2 ujutro i nastavila po 1 sa dodatnom zaštitom tjedan dana (samo jedan spolni odnos uz kondom). E sad, javljam Vam se sa upitom dali da radim pauzu od 7 dana nakon ovog blistera ili ne? Sve sam uzimala kasnije po propisu u točno vrijeme. Jedina nuspojava prije pauze i menstruacije (koja treba uslijediti za tjedan dana) su mi jako nabrekle grudi i napuhanost. Jesu to ikakvi znaci trudnoće ili samo pms? Hvala Vam unaprijed na odgovoru i lijep pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ceca, ako je dio ejakulata dospio u rodnicu svakako da postoji šansa. A da otiđete ginekologu ?
Napravite i test na trudnoću.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Lello nastavite dalje uzimanje bez pauze. Ne radi se o trudnoći vrlo vjerovatno.

emilyrose

Poštovani,
Trenutno mi menstruacija kasni 7 dana. Zadnju menstruaciju dobila sam 11.03.2014.(kasnila je 4 dana). Zatim mi se od 31.03 do 6.4 pojavilo slabo krvarenje i smeđi iscjedak. Spolno sam aktivna i imala sam spolni odnos 30.3 i vikendima prije,no uvijek sa zaštitom. Bez zaštite spolni odnos imala sam samo zadnji dan menstruacije ali je bio prekinuti snošaj. Očekujući sljedeću menstruaciju grudi su mi postale osjetljive i malo nabrekle.Menstruacije nema još, te sam zabrinuta da nije možda riječ o trudnoći,upali,cisti ili slično. Od 31.3 sam pod stresom zbog toga,ali i zbog ispita malo, te je došlo i do promjena vremena. Ne koristim pilule te mi ciklusi nisu u potpunosti redoviti(točni). Što mi preporučate i koje je vaše mišljenje?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Preporučam da napravite test na trudnoću. Za početak. Ostali su uzroci mogući.

Maty

Poštovani, javila sam vam se prije par dana.
Znaci imala sam prvi odnos s deckom 8.3,9.3 sam dobila menstruaciju, poslje nismo imali odnosa, menstruacija je trajala do 15.3 ,iza tog do 20.3 smedji iscjedak.danas je vec 16.4, i prije mi je znala kasniti menstruacija al se brinm vec.
Odnos je bio sa zastitom.
Dali je moguce da menstruacija kasni zbog prvog odnosa? Sto se dogadja? Ima 2-3 dana imam bolove u stomaku kao kad trebam dobiti menstruaciju.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam. Nemam vam što dodat.

Poštovani, zadnju mjesečnicu sam dobila 31.3. trajala je do 4.4., prvi put sam imala spolni odnos 14. 4. a sudeći prema kalendaru, mjesečnicu bih trebala dobiti 27.4. s obzirom na to da mi je 14. bio plodni dan. Dečko je izvršio pentraciju svega nekoliko puta, prekinuli smo snošaj i ejakuirao je izvan mene. Kolike su šanse za trudnoću? Hvala, LP.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šanse su male ako nije bilo ejakulacije.

ius2

poštovani doktore je li moguća trudnoća u ovom slučaju, naime 14.12. imala sam peting s dečkom, 15.12. sam dobila menstruaciju, inače su mi menstruacije redovite, 29-31 dan, no međutim iduća je malo kasnila, iduću sam dobila 17.1., bila je normalna, iduća mi je tkđ. malo kasnila, dobila sam 20.2., možda malo jače krvarenje nego inače, iduću 22.3. bila je jako slaba, možda 1 dan krvarenje, a poslije toga jedno 6 dana smeđi iscjedak, budući da sam se načitala različitih informacija po internetu pitam vas je li moguća trudnoća u ovom slučaju ako je možda dečku ostalo predejakulata na prstima, iako u toj večeri je imao erekciju ali nije ejekulirao, i koliko bi uopće trebao biti vidljiv stomak nakon ta 4 mj. ... molim vas odgovorite mi. lijep pozdrav!