Da li je moguca trudnoca??

kata:::

Postovani, imala sam nezasticen spolni odnos,u kojem decko nije uopce svrsio,pijem trenutm duphastone da dobijem menstruaciju,koja je zadnji put bila12.6,imam policisticne jajnike,moje pitanjd je. Dali postoji ikakva mogucnost da sam trudna? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne ako nije bilo ejakulacije.

sanjanis

Poštovani doktore imala sam ne zaštićen sex odnos sa dečkom pa me zanima da li sam trudna (njegov polni organ nije ulazio u moj skroz već samo na početku pošto nismo bili sigurni jedno u drugo svršio je van mene na posteljini, ja dobijam menstruacije redovno 20.06pa onda 17.07 i sad očekujem za neki dan pošto sam nevina da li mogu biti trudna . Veoma sam uplašena očekujem brz odgovor unapred hvala

Malena988

Postovani
Potreban mi je samo jedan odg.Naime decko i ja se nismo pazili u toku menstruacije koja je trajala do 9.6,ja sam dobila mens 6.7 i uopste nije licilo na mens,bilo je braon boje,prvog dana obilno,drugog jedva vidljivo i danas prestalo.Inace traje mi do 6-7 dana.Ovo mi se prvi put desilo ovako kratko i ve boje.Da li postoji mogucnost trudnoce?Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sanjanis, ja to ne znam. Ako ste sigurni da ejakulat dospio u rodnicu tada neće ni doći do trudnoće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Malena prema opisanom ne. No sugeriram pregled i uzv.

Mimiooo

Ako moze te da mi odgovorite na postavljeno pitanje od danas? Zanima me da li sam test rano uradila? Da li treba da ga ponovim?

bubica2707

Lp. Sinoc sam imala spolni odnos s deckom, plodni su mi dani. Svrsio je u mene. Nakon nekih 30-40 min imala sam neki iscjedak, izaslo ga je dosta. Proziran je, ljepljiv i bez mirisa. Sad me zanima koliki je postotak da je moguca trudnoca? I sta bi znacio taj iscjedak? Dal je zbog plodnih dana ili je moguce da je sperma izasla .

sanjanis

Poštovani doktore uradila sam i testove tada koji su bili negativni , pa me zanima sada ako možete da mi pojasnite odgovor koji ste mi dali na predhodno i ovo pitanje unapred hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Bubica šansa za trudnoćom je velika. Iscjedak je ostatak od sperme.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sanjanis, moja greška u pisanju. Ako su testovi negativni ne trebate se brinuti. Ne radi se o trudnoći.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mel ne radi se o trudnoći. Sutra, prekosutra će krenuti prava menstruacija.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mimioo ne radi se o trudnoći. Radi se o gljivičnoj upali rodnice.
O ostalim uzrocima izostanka menstruacije pročitajte u prijašnjim postovima.

sanjanis

Da preciziramo imala sam ne zaštićen odnos sa dečkom on nije svršio u mene već na posteljini nakon toga uradila sam testove bili su negativni dobila sam 2 redovne menstruacije sada bi trebala da bude naredna ovih dana interesuje me da li sam trudna i još jednom hvala na svemu

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.

bubica2707

Jel prerano onda da napravim test u ponedeljak? To bi bio sesti dan , uzimajuci u obzir da smo i prethodna dva dana prije toga imali odnos. Predugo mi je cekati da vidim dali ce mi kasniti mjesecnica .

Dejan Šakoronja, dr. med.

U vrijeme očekivane menstruacije, nikako ne prije.

vasicd

Poštovani popila sam dve tablete odjednom greškom, sta dalje? Praviti pauzu kad popijem ili? Posto cu imati jednu tabletu manje. Ili kupiti drugu kutiju i uzeti tabletu koja fali. Inace pijem dianu

bozena1234

Dobar dan.Ima kći sa 16 godina.Imala je prvi spolni odnos prije 4 dana, a mjesečnicu je morala dobiti 11.7. Kod spolnog odnosa je koristila zaštitu (kondom).Spolni odnos je trajao 5 minuta i onda je decko izvadio i svrsio vani.dali je moguća trudnoća??Jer joj mjesečnica kasni jedan dan.Molim brzi odgovor.Hvala unaprijed(jako je zabrinuta i molim vas može odgovor što prije)

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vasicd kupite dodatan blister i normalno radite pauzu.