Da li je moguca trudnoca??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Anazaim prema opisanom ne treba pilula za dan poslije.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tatjanagirls savjetujem za svaki slučaj pilulu za dan poslije.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mikica pitanje je što je uzrok boli kod vas. Svaka bol u maloj zdjelici ne znači da potječe od jajnika.
Test napravite najranije u vrijeme očekivane menstruacije.

anazaim

dakle nikako iako su mi plodni dani?
Ajme zahvaljuem Vam doktore do neba na odgovoru happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

lakameta22

Postovani inace menstruaciju sam dobivala uvjek oko 28,29 inace sam imala redovne cikluse prosli mjesec mi je dosla 24.12 i ovaj 22.1...imam redovite spolne odnose nezasticene al decko nikad nije ejakulirao u mene...no tokom ove menstruacije je..i sad mene zanima dali postoji rizik od trudnoce

zbunjena0000000000

Postovani
Zadnju menstruaciju sam imala od 2.12 do 3.1,predzadnju od 30.10 do 2.12, i prije toga od 29.9 do 30.10 i zanima me kad su mi plodni dani kako to izracunati.
Jeli moguca trudnoca ako se dotakne pocetak kondoma iznutra i slucajno protrlja vagina?
Hvala na odgovoru

tatjanagirls01

Poštovani, zahvaljujem vam na odgovoru. Recite mi kolike su sanse za trudnocom?, jer ako smatrate da bi sve mogli biti ok nebi uzimala pilulu. Da napomenem da su mi menstruacije inace redovne eventualno dan do dva odstupanje.

jovan22

Postovani jedno pitanje za vas, moja devojka i ja smo imali odnose 15. i 16. ovog meseca, ona ima redovan ciklus svakog 9. u mesecu, trajanje ciklusa je oko 4-5 dana, prvi odno je bio sa zastitom (kondom) posle toga sam se istusirao a onde nakon nekih dva sta odprilike opet smo imali odnos ali bez zastite, pa nas sada buni da li je moguce tako da zatrudni da li mozda ostalo sperme na mom polnom organu ili unutar njega?

cvijet16

Postovani,
Menstruacija san dobila 5.1. Koja je trajala do 10.1..
21.1. zadovoljavala sam se s deckom, nije bilo spolnog odnosa. On je na kraju ejakulirao (svrsio po mojoj i njegovoj ruci jer su obje bile kod njegovog spolnog organa), otisli smo u kupatilo, ja sam oprala ruke, a on je uzimao toalet papir te se prvo obrisao. Obzirom da sam ja za nekih 15min.isla u wc, brisala sam se s toalet papirom dolje, pa me zanima jel ista sperme moglo ostati na papiru obzirom da su njegove ruke bile od sperme kada je dirao, a poslije sam se ja brisala time.
Hvala unaprijed na odgovoru.

dela123459

Dobar dan, je li moguća trudnoća dan prije menstruacije, ako je sperma nije dosla u rodnicu, vec je samo prstom i to cisto sumnjam da je na njemu bilo ista, taknuto dole, djevica sam .. I ako dobijem menst. znači li to da nisam trudna ?

Postovani, zadnja M ke bila 29.12. do 2.1. , predzadnji dan imala sam odnos sa deckom, ejakulirao je u mene a zadnji dan sam jako slabo krvarila, gotovo nista, ciklus mi je do cak 37 dana, sad cekam, nestrpljiva sam, kada mogu uraditi test. Inace, bole me grudi, natekle su, grcevi kao pred menstruaciju. Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Lakameta prema opisanom su neplodni dani i ne treba daljnja zaštita.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Zbunjena u tom slučaju neće doći do trudnoće. Što se tiče računanja plodnih dana sugeriram da prevrtite prijašnje posteve koji govore o tome. Ne mogu se ponavljati na svakoj drugoj stranici.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tatjanagirls postoji ali niej velika. Ipak je bolje uzeti pilulu za dan poslije u vašem slučaju.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Jovan opisanim odnosom šansa postoji no nije velika i s obirom na ciklus na 30 dana navedeni dani bi još spadali u neplodne dane pa šansa nije velika.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Cvijet prema opisanoj situaciji neće doći do trudnoće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dela neće doći do trudnoće. Trebate dobiti menstruaciju.

Dejan Šakoronja, dr. med.

160895 u vrijeme očekivane menstruacije napravite test. Neće doći do trudnoće prema opisanom.

Mala777mala

Jos jednom molim na odgovor.. Izgrist cu se ziva
Postovani, molim vas na odgovor u velikom sam strahu, naime prije 9 dana bila sam sa deckom, nisam nikad imala spolni odnos kako sa njim tako ni sa nikim drugim ali oralno smo se zadovoljavali bez kondoma, prije nije nista bilo i dobivala sam normalne menstruacije no ovaj put sam se zabrinula. Prije 5 dana me pocela lagano svrbiti rodnica pri cemu sam zakljucila da imam infekciju candidom i pocela sam koristiti canesten kremu i vaginalete, simptomi se lagano povlace nakon 2 dana terapije, no dobila sam menstruaciju danas 3 dana prije nego sto sam trebala a inace su mi redovite, i krv je svijetlija nego inace, nije toliko obilno, bolovi su manji iako su inace ogromni i mentruacijska krv ima lagano neugodan miris uz sirasti isjcjedak koji je pretpostavljam zbog infekcije... Prestrasena sam zbog raznih prica na forumima o krvarenju usred trudnoce i slicno.. Iako nismo imali spolni odnos isto tako nikad nismo koristili kondom pri bilo kakvom kontaktu.. Ima li razloga za brigu od trudnoce??