Da li je moguca trudnoca??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Uplasena zbog pilule je. Niste trudna.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Lmil ja vas ne razumijem gotovo ništa. Što znači" gdje je doslo do povrede u fetusu"?
Takvo nešto nikad nisam čuo u ginekologiji.
Zatim ako joj kasni menstruacija, prvo i osnovno je da napravi test.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poludela prevrtite forum i naći ćete odgovore na sva vaša pitanja. LP.

rxbertx

Djevojka i ja imali smo zasticeni spolni odnos 02.04. Menstruaciju redovno ima svaki 31 dan, prije odnosa je imala menatruaciju 24.03. A nakon odnosa 25.04. (Kasnila joj je dva dana) par dana prije menstruacije sperma joj je zavrsila na stomaku, ali nije bilo penetracije ni prije ni poslije, postoji li mogucnost teudnoce?

Aka27

Poštovani, imala sam nezaštićen odnos sa svojim dečkom prije 4 dana..s tim da on govori da mu nije ni tada ni prije pobjeglo vec da je na vrijeme uvijek izvukao ga van. Inače prije dva dana sam trebala dobiti mjesečnicu ali nisam. Moj ciklus inače traje 26 dana,uvijek su redovite,traju po 4 dana. Zadnje su trajale od 16.-19.4. Znam da uvijek prije stvari mi dođe crveni ili smeđi iscjedak kao predznak da će mi doći a sada nemam crveni nego bijeli..kažu da je bijeli iscjedak ukoliko ne dođu stvari predznak trudnoće. I imam već 3 dana lagane vrtoglavice i ujutro mi je lagana mučnina bez povraćanja,lako se umorim dok radim..kava mi se još ne gadi ali miris benzina da. E sad me zanima kad bi bilo idealno da napravim test? Hvala Vam unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

rxbertx neće doći do trudnoće. Djevojka je imala menstruaciju.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Aka možete napraviti test no prema opisanom mislim da se ne radi o trudnoći jer je odnos bio u neplodne dane.

Imil2307

Pardon haha ja sam se malo zabunio..nije doslo do povrede fetusa, nego stjenke maternice, ja se ispricavam kasnije sam uocio gresku. Ostalo ostaje onako kako sam napisao. Te sam izostavio da imamo odnose na svakodnevnoj bazi te da li je moguce da je od nekih prethodnih odnosa se uhvatilo iako nije doslo do ejakulacije.

Unaprijed hvala i ispricavam se na gresci. xD

Dejan Šakoronja, dr. med.

Imil odgovorio sam vam. LP.

sibenskamala

poštovanje,ovako spolni odnos bez zaštite sam imala 1.4.2016 a menstruaciju sam dobila sutradan 2.4,zatim mi je na termin iduce menstruacije nastupilo malo krvi te potom dva dana zaredom smedi iscjedak.Nakon toga nista ali me grudi jako bole,na dodir takoder,bole me jajnici kao da cu svaki tren dobiti ali menstruacije nema.došlo je do povremenog povracanja te cestog mokrenja a test koji sam radila 9.5 je bio pozitivan.Mozete li mi reci dali je moguca trudnoca ili nesto drugo?Inace imam 29 godina te redovite menstruacije ,prva je bila sa 13 god.Hvala

sibenskamala

mislite li da test moze pogriješiti?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mislim da se radi o trudnoći. AKo je dobro napravljen pouzdanost je viša od 99 posto.
Ako ne vjerujete testu ponovite sutra novi.

Poludela123

Zanima me ako sam imala odnose poslednji dan menstruacije da li mogu imati simptome trudnoce 5dana posle odnosa,jer jos uvjek nije nastupila ovulacija.hvala unapred

uplasena94

Meni i dalje kasni...zadnji ciklus mi je bio od 7.04 do 14.04 obicno mi traje 4 dana ali zbog ESCAPELLE pilule trajalo je vise, ne znam sta da radim uplasena sam da li da radim test, ili da ocekujem menstruaciju? Sta da radim...

sibenskamala

hvala vam na odgovoru,Mislite da je menstruacija u travnju bila lažna? jer nemam drugo objašnjenje dok ne odem ginekologu.Jesu li po vama ono sve simptomi trudnoce bez obzira na test.

nis

Poštovani, ispričavam se što moje pitanje nije vezano uz ovu temu, ali planiram ići privatnom ginekologu zbog vaginalne infekcije, pretpostavljam da mi se vratila bakterijska vaginoza. Zanima me da li mi on može prepisati vaginalete da si ih sama platim? Zahvaljujem!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poludela naravno da ne možete.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Uplasena, napravite test ako želite.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sibenska mala, ne radi se o trudnoći.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nis, naravno da može.