Da li je moguca trudnoca??

BunnyLelly

Postovani,

Zadnja mjesecnica bila je 26.04.2016.godine. Ciklusi traju 27-28 dana, redovita je mjesecnica. Sinoc 25.04.2016.godine nisam imala odnos ali je suprug ejakulirao dok mu je samo vrh penisa bio u meni. Jutros u 10 sam popila Ellaone tabletu za dan poslije, za svaki slucaj. Da li je ipak moguca trudnoca, s obzirom da nismo planirali potomstvo barem jos neki period?

S postovanjem.

BunnyLelly

Da napomenem samo da mi se pojavilo krvarenje 6 sati nakon popijene tablete. Da li je to normalno? Zabrinuta sam jer nikad prije nisam pila ovu tabletu pa nemam iskustva s tim.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Loryn ne treba vam pilula za dan poslije. Uskoro će nastupiti menstruacija.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pogledajte datume, revidirajte ih, sve još jednom pročitajte prije nego pošaljete pitanje, pa se javite ponovno.

BunnyLelly

16.04.2016. je bila mjesecnica.
Ciklusi traju 27-28 dana a odnos je bio 25.04.2016. godine. Jutros, 26.04.2016. sam popila EllaOne tabletu.
S postovanjem

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno neće doći do trudnoće jer ste uzeli pilulu za dan poslije.

BunnyLelly

Molim Vas samo da mi kazete sta ako dodje do pojave sukrvice na gacicama nekoliko sati nakon uzimanja ellaOne tablete? Da li je to normalno?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Normalno je.

natalius

Molim Vas za odgovor:
1.jeli moguce da ovulacija bude 8 dan ciklusa, ako je ciklus redovit na godianoj razini (28dana)?
2.jeli moguca trudnoca na pocetak plodni dana, a da ovulacija jos nije bila? (npr. odnos na 9 dan, ovulacija na +/-14 dan, ako ke ciklus redovit)?
3.jeli moguce da muskarac ne osjeti predejakulat?
Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne
Da

grgurevic28

Dobar dan! Vec dva mjeseca primjetim malo svijetle krvi kad se obrisem 10 dana prije menstruacije....odnosno prosli mjesec sam primjetila to i poslije mjesecnicu dobila u ocekivano vrijeme...i evo danas sam opet primjetila svijetlu krv na papiru a menstruaciju trebam dobiti za 10dana... postoji li razlog za zabrinuti se odnosno koji je razlog tom krvarenju 10 dana prije menstruacije?

grgurevic28

Evo da vas obavijestim kako sam opet bila na wcu i nako toga primjetila malo jace krvarenje i bolove kao kod menstruacije... je li normalno da rano odnosno 20ti dan menstrualnog ciklusa dobijem menstruaciju? (Ako je ovo menstruacija) Je li to nesto za zabrinuti se?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguće je da se radi o cisti, polipu, anovulaciji ili infuficijenciji žutog tijela.
Sugeriram UZV pregled.

milana1995

Poštovani, imala sam menstruaciju 28.2 i nakon toga nisam dobila. Imala sam jedan odnos 18.3 na 20 dan menstr. ciklusa, ali uopće bez ejakulacije. Napravila sam test danas 44 dana nakon odnosa i negativan je, ali na večernji urin. Sigurna sam da bi sad količina hcg trebala biti jako visoka, ali trebam li za svaki slučaj ponoviti sa jutarnjim urinom. Zahvaljujem Vam

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne trebate ponavljati. Ne radi se o trudnoći.

grgurevic28

Je li ista od toga sto ste naveli opasno? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Naravno da je većina tih stvari potencijalno opasna.

natalius

Oprostite sto gnjavim...
Jeli moguca trudnoca od predejakulata ako su odnosi bili na 7 i 8 dan ciklusa, pritom ejakulacija je bila van?
Hvala! lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

U praksi rijetko. No ako su neplodni dani onda je šansa samo u teoriji.

Lajne.4

Poštovani da li je moguća trudnoća ako je muškarac ušao u mene samo jednom i poslije smo imali oralni,kada jee svršio tek nakon 5-10 min. Da li je moguce da je bilo ejakulata? Prije ulaska smo imali također oralni ali jednu minutu-dvije radi vlažnosti.. Desilo se na dan ovulacije, mjesečnice su mi redovne. Hvala unaprijed!