Da li je moguca trudnoca??

Dejan Šakoronja, dr. med.

BTg niste trudna ako ste dobili menstruaciju.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Blackangel ne trebate na pregled ako imate znakove pmsa. Barem ne za sada.

niglardic

Mislim da imate jako puno ovakvih pitanja,ali i ja moram postaviti jer ne mogu nači odgovor. Naime imao sam spolni odnos sa curom(sada su joj plodni dani) i jako se navlažila i prezervativ mi je skliznuo sa spolovila da nisam ni primjetio i nastavili smo spolni odnos,ali nisam ejakulirao...Sada me zanima kolike su mogućnosti da zatrudni i što da radimo. Hvala

Novakovic

Pozdrav,evo vako imala sam odnos 29. I 30.10. Nezasticenu odnos naravno i 12 dana nakon toga san,dobila krvarenje u vrijeme ocekivane menstuacije i prvi dan je bilo normalno krvarenje a vec sutradan je bilo samo par kapi i to se nastavilo sve do danas.. Danas mi je 6 dan a inace mi menzes traje 6-7 dana.. Jel se radi o menstruaciji ili implatacijskom krvarenju.. Mozete li mi,pomoci

Dejan Šakoronja, dr. med.

Niclardic šansa je mala ako nije bilo ejakulacije.,

Dejan Šakoronja, dr. med.

Novakovic sugeriram da napravite UZV pregled drugi tjedan.

niglardic

Hvala doktore Šakoronja. A što je s predejakulatom?

Mery21

Zadnja menstruacija mi e bila 10.10 i trajala je dva dana i to ono od dan malo obilnija krvarenja i drugi dan samo smedi iscjedak i od tad imam bolove u trbuhu ko da imam menstruaciju i koda ce mi se opast dolje imam bolne bradavice zile su mi iskocile van uopce nesmijem ih dodirnut i kad svoju kcer nosim uzasno me boli dolje sad neznam jel je to trudnoca ili opet cista na jajniku :/ i nisam jos dobila ovaj mj mengu

mali medo

Poštovani,

Hvala Vam na odgovoru. Menstruacija još nije došla, napravila sam dva testa I oba su negativna. imam sve simptome pred menstruaciju, ali je I dalje u meni neki strah tim više jer čitam svašta po internetu. počela sam imati gusti iscjedak bez mirisa. Da li je potrebno ponoviti test. danas mi je 31 dan od prošle menstruacije. Samo da Vas podjestim da sam imala odnos18.10. prvi dan menstruacije.

hvala Vam

Novakovic

Hvala doktore na odgovoru napravit cu ali sto Vi mislite jesam li trudna ili ne? Kolika postoji mogucnost da jesam sa onakvim naznakama.

Btw jucer mi je prestalo sa tim kapljicama krvi znaci nakon 6 dana kao sta i menstruacija tako traje.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Niglardic niste bili blizu ejakulacije , dakle nije ni bilo predejakulata, kao što ste opisali.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mery moguće je i jedno i drugo. Svakako savjetujem za početak UZV pregled.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mali medo ne radi se o trudnoći. Strpite se još koji dan da nastupi menstruacija.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Novakovic sve sam vam odgovorio. Ne bavim se nagađanjima. LP.

Esmaesma

Poštovani doktore,
prije mjesec dana bila sam kod svoje doktorice ginekologa i rekla mi je da imam policistične jajnike. Imam neredovne menstruacije(svako dva mjeseca) i imam višak hormona testosterona. Dala mi je da koristim tablete Siofor. Koristim ih već mjesec dana i pokušavam da zatrudnim. Dešavaju mi se čudne pojave koje prije nisu bile kao što su: (nesanica, glavobolja, jutarnje mučnine znaju biti i po danu i noći, bol u donjem dijelu ledja i lijevom jajniku, učestalo mokrenje, umor, vrtoglavica). Da li je moguća trudnoća, tj. da li je moguće da su tablete pomogle u prvom mjesecu korišćenja?

Lijep pozdrav.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sve je moguće. Napravite test ako vam kasni menstruaicja.

Minni_lili

Postovani
Ovako imala sam prije 2 dana odnos bez zastite prvi put je svrsio je vanka , drugi put nije uopce svrsio . Sad mene zanima je li moguce da je tokom drugog puta izbacio ostatak sperme od prvog puta. Plodni dani bi mi tribali poceti za koji dan sad se mislim bili za svaki slucaj polila tabletu za dan posli dok nije kasno. Sta mi preporucujete
Lp.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Uzmite pilulu za dan poslije.

dragaa

Poštovani,
htjela bi vas priupitati znaci jaa i decko smo imali spolni odnos 17.11(3 puta u malim razmacima i nakon 2.puta ga nije obrisao),19.11(2 puta u razlici od 2 sata malo manje i svršio je prvi puta u kondom zatim se obrisao i ponovno nakon 2 sata) i 22.11 a menstruacija mi je zavrsila 16.11 ,koristili smo kondom i on bi svrsio ali u kondom ili bi ga izvadio par sekundi prije nego sto bi se to dogodilo kondom nijee puknuo nijednom ni nista ali sam ja panicar veliki pa me zanima postoji li mogucnost trudnoće inače su mi ciklusi redovni menstruacija mi dolazi i ili jedan dva dana nakon predvidenog ili jedan dva dan prije i tako svaki put
molim odgovor sto prije hvala vam!

Gile95

Postovani dr.Šakoronja
20.11 imao sam odnos sa curom,slucajno je zakacila noktom kondom i tako ga malo probila,zbog moguce ejakulacije,nakon 12h popila je ellaone pilulu.Poslije par sati pocela je osjecati mucninu i imati bolove u stomaku,sinoc(1 dan nakon uzimanja pilule) ima neko krvarenje za koje kaze da nije menstrualno,bez mirisa,kao neka sluz u obliku kuglice.
Ono sto nas najvise brine je da tableta mozda nema djelovanje,jer bi menstruaciju trebala dobiti 28.11.
Iako ciklusi nisu uredni,vjerovatno je ovulacija prosla.Da li se sansa za trudnocom ipak zbog ellaone moze smanjati na najmanju razinu?Hvala