Da li je moguca trudnoca??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kamuflacija ako ovj mjesec niste bili spolno aktivna, ne radi se trudnoći.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kalu prema opisanom mislim da se ne radi o trudnoći, no ipak isključite to testom.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Hrvoje, nije moguće.

AnicaAnica

Poštovani,

da ne otvaram novu temu evo ovdje ću postaviti pitanje. Zadnju menstruaciju sam dobila 15.11. Moje mjesečnice inače traju 3-4 dana, a ciklus 26-28 dana.
21. i 23.11. sam imana nezaštićeni spolni odnos i oba puta je dečko svršio u mene. 27.11. sam imala smeđi iscjedak koji je trajao jedan dan, a 2.12. sam imala gusti kremasti bijeli iscjedak s tim da me malo boli u donjem dijelu trbuha kao da ću dobiti menstruaciju, a trebam ju dobiti tek za nekih tjedan dana. Postoji li mogućnost trudnoće?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dakako da postoji mogućnost trudnoće.

rak77

Poštovani,

Ciklus mi traje 30-32 dana zavisi kako kad, zadnju menstruaciju sam imala 22.11. s dečkom sam imala spolni odnos 2.12.prijelaz na 3.12. Prvo nekih minutu bez kondoma a kasnije sa kondomom, nije odmah svršio nego nakon nekih par minuta. Da li postoji šansa za trudnoću, jer po mojem izračunu dns su mi počeli plodni dani jer je zadnja menstruacija došla nakon 32 dana? Ili je još rano za takva razmišljanja?

marijanica23

Poštovani pozdrav,
sam menstruaciju od 18.11 - 22.11. koja je dosla 4 dana ranije i trajala 2 dana krace. Inace je redovna godisnjoj razini. U posljednja vrijeme sam dosta izlozena putovanju,stresu,bila sam u drugoj drzavi,druga klima,hrana sve,bila sam i na hitnoj i dobila injekciju,to se sve izdogadjalo u nekih mjesec i po dana. Spolni odnos nisam imala nekih dva tri mjeseca do jedno tjedan dana pred ovu menstruaciju kad sam ga imala svakodnevno s tim da je zadnji dan menstruacije doslo do ejakulacije u mene. Tjedan dana nakon toga su me pocela bolit malo grudi i trbuh. Ja sam se sve uspanicila i radila dva testa,koja su bila negativna. Imam li razloga da sumnjam u trudnocu tako rano ili je to sve poremecaj hormona s obzirom na odnose nakon duze vremena itd? Hvala unaprijed na odgovoru.

Anonimus97

Pozdrav,10.10. dobila menstruaciju i trajala je 5 dana,16.10. sam imala nezaštićeni odnos tj.7. dan ciklusa,a sljedeći dan sam popila ellaone pilulu. 9.11. sam dobila sljedeću menstruaciju,ali nije bila toliko obilna kao inače,pa me sada zanima je li to bila mentstruacija ili rezultat implantacije,jer sam negdje pročitala da 6-12 dana nakon začeća dođe do krvarenja?? Hvala unaprijed

Liss21

Poštovani, zanima me kolika je sansa za trudnocom? Naime posljednja menstruacija mi je bila 5.11 ciklus mi u prosjeku traje 28-29 dana. Sa deckom sam imala zasticeni odnos 17.11 medutim ni kad ga je izvadio nije svrsio. 18.11 smo imali kratak odnos od 10ak sek nakon kojeg ga je on izvadio i izcurilo je malo tekucine nakom sto je on povukao kozicu(dakle sve izvan rodnice). Menstruacija mi kasni, imam jaku glavobolju, imala sam grceve blage i osjecaj kao da cu dobit, grudi me ne bole(inace me uvijek bole).zanima me dali je moguca trudnoca? Test jos nisam napravila

Dejan Šakoronja, dr. med.

Rak ako nije bilo ejakulacije, ne brinite se oko trudnoće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Marijanica prema opisanom dakako da se ne radi o trudnoći.

Liss21

Ispricavam se, krivo sam vidila, nisam znala da se obracate korisniku rak.

rak77

Hvala Vam na odgovoru.

Liss21

Rak cega???

Dejan Šakoronja, dr. med.

Liss prema opisanom mislim da se ne radi o trudnoći. Vjerovatno pms simptomi. No sugeriram dalje odnose sa zaštitom ako ne planirate trudnoću

Dejan Šakoronja, dr. med.

Anonimus prema opisanom mislim da se ne radi o trudnoći. Za potvrdu napravite test.

Liss21

Hvala vam na brzom odgovoru. Imate li mozda kakvo predvidanje kad bih mogla dobiti sljedecu men?

andreapav

Poštovani
Pre pet dana sam imala prvi polni odnos sa dečkom,a taj dan trebalo je da dobijem.Odnos je bio dva puta,oba puta sa zastitom izuzev,sto nakon prvog puta,partner nije mokrio niti oprao polni organ,a došlo je samo do površinskog dodirivanja između mog i njegovog polnog organa,nakon čega je ponovo ustupio odnos ali sa zastitom.Bilo je krvarenja posle prvog puta sto je normalno,ali nisam dobila taj dan,vec mi je menstruacija kasnila.Sledeci dan smo ponovo imali odnos sa zaštitom.I dva dana posle toga ponovo nakon čega je došlo do malog krvarenja i pretpostavila sam da je menstruacija.Medjutim sledece jutro sam uočila sekret braonkaste boje,ali bez krvi,koje nije bilo ni dan posle.U medjuvrmenu sam imala problema sa mokrenjem,osećala sam cestu potrebu ali nisam mogla da mokrim,ali i kada bi do mokrenja došlo bilo bi u malim količinama praćeno peckanjem.I dalje nije došlo do menstruacije ali boli me donji deo stomaka.Imam li razloga za brigu?Da li je moguća trudnoća zbog površinskog kontakta između polnih organa,ako je moguce da su se spermatozoidi zadržali na muškom polnom organu?Da li cu dobiti normalno s obzirom da je prvi put?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Lissa u očekivano vrijeme.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Andreapv nije moguća trudnoća.