Da li je moguca trudnoca??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Draga prema opisanom neće doći do trudnoće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Gile prema opisanom neće doći do trudnoće.

zgtrans

Dobar dan, ovako: zadnju menstruaciju sam dobila 28.10.,trajala normalno... 10.11. smo imali nezaštićeni odnos (počeli smo raditi na bebi) sa ejakulacijom u mene. Prema mom kalendaru ovulcija mi je bila 13.10. iduću menstruaciju trebam dobiti sad 27.11. Do sad nisam imala nikakav iscjedak, no prošli vikend su mu jako boljele grudi, čak sam teško i ležala zbog toga. Imam i lagane grčeve u donjem dijelu trbuha kao pred menstruaciju i osjećam neku laganu mučninu u trbuhu ali ne povraćam i ne smetaju me mirisi..grudi me još uvijek lagano bolje i malo su mi žile iskočila, ali ne vidi se jako... Nisam još radila test jer bi htjela pričekati ako će mi menstruacija kasniti. Zanima me da li postoji mogućnost trudnoće budući da su simptomi pms-a i trudnoće slični? I kada bi bilo dobro napraviti test? Hvala...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Svakako da je trudnoća vrlo moguća. test napravite u vrijeme očekivane menstruacije dakle ne prije 28.11.

nadjaa3

Dobar dan ja sam imala nezasticen odnos kada su mi bili plodni dani ,decko je svrsio van mene i nije se obrisao i ubrzo smo nastavili.Sad me zanima kolike su sanse da zatrudnim?hvala

nadjaa3

Inace Sedam dana nakon toga pocela su u dnu ledja da me bole ,bolne grudi i umor ,a i cesce idem u wc,trebam 5.og da dobijem pa mi je rano za test .

Dejan Šakoronja, dr. med.

Djevojko morate postavljati konkretnija pitanja. Datum zadnje menstruacije, kad ste imali odnos i ostale relevantne podatke.
U protivnom vam ne mogu dati nikakav odgovor.

elma.1234

Da li su prvih 10 dana nakon abortusa plodni dani ? Hvala.

nadjaa3

Prvi dan poslednje menstruaCije 7.11 ,a nezasticeni odnosi 14.11 i 22.11inace dobijam na 28 dana i traje mi 4dana

Dejan Šakoronja, dr. med.

Elma ako je ciklus redovit 9,10 dan jesu.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nadja šansa za trudnoćom postoji. Ako ne nastupi menstruacija u očekivano vrijeme napravite test na trudnoću.

love3

Poštovani. U nedjelju sam prvi put imala odnos sa momkom, međutim nije skroz ušao u mene jer me je bolilo.Svrsio je ali izvan mene. Kad sam došla kući pojavile se dvije tri kapi krvi,i imala sam osjecaj upale.Onda nakon dva dana kada sam vrsila nuzdu pojavila se veca kolicina krvi ali se nakon toga nije vise pojavila. Nemam nekih posebnih simptoma. Zanima me da li je moguca trudnoca u ovom slucaju.Unaprijed hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o mogućnosti trudnoće prema opisanom.

Suncica23

Postovanje,
Eh ovako...21.11.sam imala odnos pomalo bolan.Sutradan 22.11.radila sam dosta naporan fizicki posao i kada sam otisla na wc-e da mokrim primijetm na donjem vesu kao malo roze i tako kada se obrisem maramicom ostane malo trag.Eh opet sutradan 23.11.sam isto tako malo primijetila na gacicama malo kao svijetlo smedje i to je to nista vise..29..11. Sam trebala dobiti menstruaciju ali nisam i to vece 29.11.otisla sam kupiti test za trudnicu i uradim pokazao je negativno..inace imam odonose bez zastite ali kada partner hoce da ejakulira izvadi van nikada nije u mene..sad strah me trudnoce jer sam se prije godinu i po porodila i imala lose iskustvo i strah me molim vas da mi odgovorite.hvala

tinakovac

Postovani,
Decko i ja imali smo odnos na treci dan plodnih dana. Prvo par minuta bez, a onda sa zastitom, bez ejakulacije. Tri dana nakon toga prokrvarila sam i to sam pripisala ovulacijskom krvarenju. Ciklusi su mi inace uredni 28 do 30 dana. M mi kasni 12 dana. Radila sam test 4 i 10 dana nakon kasnjenja i oba negativna. U tom periodu sam bila jako bolesna i pila antibiotike, jel moguce da zbog toga kasni, dosta sam i kg izgubila. U inozemstvu sam ne mogu do gin. Hvala na odgovoru unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Suncica test na trudnoću radi se najranije 15 dana od nezaštićenog odnosa.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tinakovac koji je uzrok izostanka pročitajte u prijašnjim postevima koji govore o tome. Trudnoća nije, jer je test negativan.

Kamuflacija1257

Doktore, poslednji nezasticen polni odnos sam imala 2.10.i po kalendaru nisu mi bili plodni dani, jer su mi menstruacije bile uvek redovne. Nakon toga sam dobila 24.10. i menstruacija je trajala 6 dana i bila kao i svaka do sad. Ovaj mesec mi kasni vec nedelju dana, osecam vec dva tri dana jako probadanje u donjem delu stomaka, kao kad treba da dobijem ali nikako. Zanima me da li je moguce da je trudnoca ili je ipak nesto drugo u pitanju?

kalu96

Pise moja devojka:
Imala sam odnos samo jednom ,ali u ne plodnim danima,menstruacija mi kasni vec 4 dana a ja nemam nikakav simptom,ni bol u grudima,,samo slabo ziganje levog jajnika retko i malo pojacan sekret,koji se sada povukao i nema ga par sati.. Koristila sam vaginalete i zavrsila sa terapijom 7 dana pre roka za redovnu menstruaciju. Da li je moguca menstruacija bez simptoma i da li je moguce da sam trudna? Inace mi non stop kasni,po 2-3-4 dana,bila sam kod ginekologa i nemam problema sa jajnicima ni cistama..
Da li je moguce da sam trudna,jer simtomi menstruaciju su takodje isti kao trudnoce,ako nema ocekivanih simptoma menstroacije da li je moguce da nema ni trudnoce?
Hvala big-smile

hrvoje233

Da li je moguće da je žena trudna, iako je imala dvije normalne mjesečnice, i oba puta iscjedak koji se javlja tijekom plodnih dana? Unaprijed hvala.