Da li je moguca trudnoca??

lamii99

zdravo
jucer mi je bio zadnji dan menstruacije, a danas sam s deckom imala peting ,djevica sam nikad nisam imala odnos, znaci nije ulazio samo je bilo dodirivanje. osjetila sam mokro al sam mislila da je zbog te sluzi, decko nije siguran da li je svrsio ili ne. u slucaju da je svrsio po vanjskom spolovilu da li postoji mogucnost od trudnoce.
hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Lami ne postoji šansa za trudnoćom.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Angel neće doći do trudnoće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Natalius ne radi se o trudnoći.

girlygirl

Postovani ,

Menstruacije su mi ugl.redovite ( najvise do dva dana kasnjenja ili jedan dan ranije dođe). Prije dva mjeseca preselila sam se u drugi grad zbog studiranja. Prije mjesec dana mensteuacija je kasnila 2 dana. Ovaj mjesec sam pod velikim stresom znog ne mogucnosti spavanja, kolokvija, stalnog putovanja pod vikendom kuci,te ponovnog dolaska u grad studiranja, prehranu sam uvelike promjenila( ugl brza hrana i ugljikohidrati). U petak 9.12) imala sam zasticeni spolni odnos , uz ejakulaciju izvan mene. Menstruacija mi kasni 6 dana. Postoji li mogucnost trudnoce?

girlygirl

9.12 -spolni odnos dan prije ocekivanog dolaska menstruacije

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne radi se o trudnoći.

Malamala95

Lijep pozdrav.Imam 21 godinu i malo mi je neugodno ali se nadam da cete mi vi pomoc.Naime sinoc sam se malo opustila s momkom (nevina sam ) te smo probali.On je usao do kraja i izasao te ponovio to jos jednom .cijeli peni je vio namazan uljem tako da me sto manje boli.Nismo imali kondom i odma smo prestali.Momak nije svrsio u meni.Jutro poslije je on samo vrhom glavica pokusao uc ali nije mogao. mjesecnica mi treba doc za tri dana .proslu mjesecnicu sam imala 18.11 a sad mi treba doc 20.12 .duljina ciklusa mi je 32 dana ponekad varira.Momak kaze da se ne brinem ali ja ludimm i nemogu vjerovat da sam to napravila bez zastite .Dali je moguca trudnlca? Hvala puno,spasili ste me happy

Lina1234

Postovani, situacija je sljedeca:
Zadnju menstruaciju imala sam 28.11., trajala je do 4.12. Menstruacije su mi inace redovite a ciklusi traju 30-31 dan. 5 i 6.12 imala sam spolni odnos s deckom uz prekinut snosaj. Po mojem kalendaru to su bili neplodni dani (ako mu ke vjerovat). 7.12 navecer pojavio mi se bijeli rastezljivi iscjedak kao za vrijeme ovulacije te je bio i sljedeci dan isto. 12.12 imali smo spolni odnos sa kondomom koji je puko, sat vremena poslije popila sam ella one tabletu jer su mi po kalendaru bili plodni dani. Dan nakon tablete grudi su mi narasle i bolio me trbuh, kazu da je to normalno. Problem je sto od prije dva dana imam bolove u trbuhu, od kojih mi zna biti mucno i vrtit mi se, bolovi su nesto izmedu grceva i zatezanja te povremeno sjecanje u jajnicima, takoder mi se pojavio prije dva dana jako gusti bijeli iscjedak, sada ga ima manje te je bijeli i ljepljiv i grudi su mi narasle (ali nisu bolne i natecene). Simptomi su zapravo jako slicni kao prije nego sto trebam dobit, ali ne trebam jos 10 dana. Postoji li sansa da su to simptomi trudnoce?

lostgirl

Postovani.. Pijem kontracepciju Belara. U petak i jucer zbog loseg opceg stanja, vomitusa i dijareje nisam pila kontracepciju. Jucer se pojavio i smedi iscjedak. Zbog straha od trudnoce, voljela bih nastaviti piti kontracepciju. Zadnji odnos je bio cetvrtak. Sta da radim? Hvala.

benisima94

Postovani,
Imam neredovite cikluse koji traju oko 45 dana. S muzem imam redovite nezasticene odnose. Zadnju mjesecnicu sam dobila 25.11 a 15.12 mi se pojavio smećkasto crvenkasti iscjedak koji je trajao 3 dana. Zanima me dali se radi o trudnoci ili nečem drugom i da li je rano da napravim test?
Unaprijed zahvaljujem!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Malamala neće doći do trudnoće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Lina mislim da se ne radi o trudnoći

Dejan Šakoronja, dr. med.

Benisima test napravite najranije 15 dana od nezaštićenog odnosa.

Lina1234

Postovani, bolovi se pojacavaju i koza oko bradavica mi je potamnila. Jel moguce da je to od ellaone?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Bol da no pigmentacija ne.

Lina1234

Koji moze biti razlog za pigmentaciju osim trudnoce

Malamala95

Hvala vam puno na odgovoru .Medutim u nedilju sam imala crvenosmeckasti iscjedak samo malo , danas mi je trebala doci menstruacija medutim nije .moja duljima ciklusa varira nekad je 31 ,32 34 itd ..dali imam osnove za brigu ili da mirno cekam ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Lina ne znam, pitajte dermatologa na našim stranicama.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Malamala prema opisanom mirno čekajte.