Dali je moguca trudnoca?

Ivana_753

Poštovani,
prošlu menstruaciju sam imala 18.5. te sam imala spolni odnos 25.5.( metoda prekinutog snošaja ). Sljedeću menstruaciju sam dobila 14.6. ( 27. dan cikulusa, ciklus mi varira od 20 do 30 dana) koja je trajala normalno 6 dana, bila je obilna kao i inace te je imala dosta ugrušaka. Sada mi je 15. dan ciklusa te već par dana imam natecene grudi(iako se bol smanjila danas a jos su malo uvecane) te povisenu temperaturu(37,6, 37.6). Mozda je glupo, ali sam panicar po prirodi pa me zanima je li moguća trudnoca iako sam uredno imala menstruaciju( ili sam se prehladila a povecane grudi su simptom ovulacije?)? Moram napomenuti da spolnih odnosa nije bilo nakon 25.5.
Unaprijed hvala!!!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne brinite, nema trudnoće na vidiku.

dina2909

Poštovani, 12 dan ciklusa sam imala aspiraciju, vraćene 2 morale. 11 dan nakon transfera beta je bila 0.6, to je bilo u ponedjeljak i tada sam prestala sa utrogestanima i crinone. Po izračunu trebala sam dobiti u nedjelju od ovulacije i koliko mi inače traju ciklusi. Ja još uvijek nisam dobila i nemam nikakvih naznaka da dobijem, koji bi mogao biti razlog tome, da po novim betu?
Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dobit ćete za koji dan. Ne treba nova beta.

Markoznatizeljan

Pozdrav,moja devojka je dobila mens.02.07. i posle 3 dana smo imali odnos,ja sam evakulirao u nju pa da li je moguce da zatrudni.Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako su ciklusi na godišnjoj razini redoviti, pravilni, neplodni su dani pa stoga neće doći do trudnoće. Niste evakuirali nego ejakulirali.

dina2909

Poštovani,
hvala na odgovoru.
nastavno na prethodno pitanje, ja sam u petak dobila tamno smeđi iscjedak. u sutobu u jutro je krenulo krvarenje ali to je trajalo svega par sati i to ne previše. nakon toga od subote traje lagano krvarenje, nekoliko kapljica i kada se brišem papirom i to je sve. doduše u subotu smo otišli na more pa sam se kupala (dali je hladnija voda mogla poremetiti tijek ciklusa)? ako ne s obzirom na stanje embriotransfera i takvo krvarenje dali se trebam javiti liječniku, što bi moglo biti u pitanje? inače mi ciklusi traju 3-4 dana
puno hvala
lp

Ne znam sta

Doktore ja nisam dobila menstruaciju jos uvijek. Zanima me da li je ovoliko dugo noze odgoditi stres oko prijemno ispita I naglo mrsaanje ili je rijec o trudnoci. 7.5 sam dobila disfunkcijsko krvarenje I da bih ga rijesila dobila sam terapiju duphastonom. Nakon duphastona prokrvarila 24.5 I bila naga i intimna sa momkom 28 I 31.5. Nismo imali odnos (bili smo jedno na drugom), ali da li tokom igre moze njegov predejakulat nekako doci u dodir s mojom rodnicom I da zatrudnim? Dakle nije bilo penetracije muskog spolnog uda u rodnicu. Zabrinuta sam jer bih voljela da si izbrisem taj strah I da mogu otici na odmor uzivati I udebljati se. Trebam li raditi test?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dina dobit ćete menstruaciju za koji dan. Ne treba vam pregled za sada.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne znam šta vrtimo se u krug. Ja nisam tu da rješavam vaše strahove nego da odgovoram na konkretna pitanja. Ovaj forum nije zamišljen kao dopisivanje. LP.

dina2909

Poštovani,
malo vas zamaram, ali željela bih čuti vaše mišljenje. u prethodnim pitanjima odgovorili ste mi, ali nakon slabog krvarenja jedan dan i par dana tek toliko da se vidi na papiru kod brisanja nisam dobila ciklus. 10 dan sam provjaravala lh sa trakicama i druga cratica je bila svjetlija od testne, što znači da je lh ipak bio povečan. 12 dan cisklusa grudi su mi postale jako nabreknute i bolne na dodir (kao pred ciklus), nadutost trbuha, imam lagana probadanja u donjem dijelu trbuha i bolove u donjem dijelu leđa. pošto takve siptome nisam imala još u vrijeme ovulacije, a ni pred ciklus toliko jake (na trbuhu ne mogu ni spavati koliko me bole grudi) molim vas mišljenje o čemu bi se tu radilo?
puno hvala i oprostite na tolikoj gnjavaži

Nikiii74748596

Poštovani,imam sljedecu situaciju. Prosli utorak (12.7) popodne imala sam proljev tamo negdje oko 6,7 sati a pilulu (yaz) sam popila oko pola 10 navece. Smatrala sam da nista dodatnog nije potrebno ciniti pošto je proljev bio prije tablete. Zatim u četvrtak sam opet imala popodne proljev oko 7 sati i opet sam isto postupila na vrijeme sam popila tabletu kao i inace, znaci nista dodatno nisam uradila. Pošto sam odnos imala sinoc (nedjelja) prije nego sto sam popila tabletu za taj dan sinulo mi je da li je trebala neka dodatna zastita radi ta dva dana sto sam imala proljev. Proljev se od tada nije ponovio a zadnji odnos prije prvog proljev bio je 9.7 u subotu
. Sada me zanima sljedece, da li sam zasticena i ako nisam sto mi je raditi posto sam sinoc imala odnos. Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno o ovulaciji.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Niki zaštićena ste.

Nikiii74748596

Hvala Vam puno doktore!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

dina2909

hvala na odgovoru. danas bila jer sam trebala raditi papu i briseve. dok ih je radila na onom štapiću se vidjelo lagano krvarenje, pa me dr. koja mijenja moju odmah pogledala uzv. rekla mi je da na desnom jajniku imam paučinastu cistu, a na lijevom da mi nije još puknuo folikul. šta je to paučinasta cista, to nikada nisam imala, a nisam ni čula za to? savjetovala mi je da imamo odnose jer folikul na lijevom jajniku samo što nije puknuo. sada mi je zbunjujuče jer je meni test pokazao porast lh 10 dan ciklusa, a danas je 19, dali je moguće da ovulacija toliko kasni s obzirom na lh? sljedeć mi je rekla da moguće da dođe do trudnoće. sve to me zbunilo.
molim vas vaše cijenjeno mišljenje.
hvala

User7777

Poštovani,zanima me da li je moguća trudnoća ako sam djevojci prelazio samo penisom preko klitorisa,bez da smo imali pravi spolni odnos.Dali moguće da preko te sluzi nekako ona zatrudni..strah nas je jer su joj plodni dani,ali mene uopće nije potjeralo da svršim.Čuli smo za ljubavne kapljice pa nas je strah,lijep pozdrav happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dina, bili ste na pregledu jučer. Kad ste na pregledu i UZV-u morate pitati sve ginekologa, sve što vas zanima.
Dakle ne mogu komentirati vaš sadašnji status. LP.

Dejan Šakoronja, dr. med.

User odgovorio sam vam.