Moguća trudnoća!??

kejk

Postovani, menstruaciju sam dobila 25.6. , zatim sam 3.7. imala nekakav peting s deckom, ne znam kako bi to nazvala. Nismo imali spolni odnos ali on me dirao spolovilom po trbuhu i poslije svrsio u mojoj blizini ali ne na mene. Zatim sam dobila nekakav smedi iscjedak 11.7. i menstruaciju 15.7. i trajala je oko 6,7 dana. Ali brinem se zato sto je menstruacija dosla pre rano i nije bila tolko bolna koliko meni inace znaju biti bolne menstruacije a i imala sam taj smedi iscjedak prije. Koje je vase misljenje postoji li mogucnost trudnoce? ja i decko smo pazili da sperma ne dode do mene i moje vagine ali ne znam postoji li neka mogucnost da sam predejakulat ili nesto poslije tusiranjem unijela u sebe ili nesto slicno? I jeli ovo mozda bilo implatacijsko krvarenje a ne menstruacija? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Djevojko ne umišljajte si. Ne radi se o nikakvoj mogućnosti trudnoće.
Za vas je prije odnosa potrebna dobra edukacija.

dzenkiii

Doktore imam za Vas pitanje, i molim za odgovor.
Da li je moguća trudnoća ako dečko ejakulira van mene i vrati penis i nastavimo odnos? I tako recimo 2/3 puta za redom. Uzimajući u obzir da su plodni dani. Svi daju različite odgovore pa sad ne znam kome bih vjerovala. Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa dakako postoji. Nije velika jer nema direktne ejakulacije no opetovanim odnosima šansa postoji.