Mogućnost trudnoće?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne mogu vam ništa reći o čajevima jer se ne bavim time niti alternativnom medicinom. Probajte na nekim drugim stranicama u svezi s time.

zabrinuta_mala

Postovani, imam redovne cikluse i pratim redovno zadnjih godinu dana. Ciklusi su 31,32 dan. Imala sam nezasticen odnos 22.10.bez ejakulacije unutra,nakon toga mjesecnica dosla na 36 dan (30.10). Bila je obilna uz komadice. Protekli mjesec nisam imala nikako odnose,al mjesecnica opet kasni danas je 34 dan. Nemam simptome,osim znojenja,ubrzanog pulsa i razdrazljivosti. Da li je ipak moguca trudnoca?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne radi se o trudnoći.

Zizi00

Postovani,
pisala sam vam vec, moji upiti se nalaze na str.br.20 ove grupe! Danas mi se pojavilo smedjkasto krvarenje, jako oskudno, popraceno laganim probadanjem i blagim bolovima u krizima i trajalo je tek koji sat i evo sad navecer nema nista! Zanima me da li je to normalno za vrijeme dojenja ili bi to mogla biti prva menstruacija nakon poroda?! Od zadnjeg nezasticenog odnosa je proslo tocno 3 tjedna...

Bokson

Dobar dan,
Samo da vas pitam.Imala sam polni odnos sa deckom ,medjutim kada je doziveo orgazam(nije svrsio u meni) primetili smo da je kondom pukao i sperma mu je bila po telu.Ja sam u toku dana popila pilulu za dan posle.Da li je moguce da cu zatrudneti?Nisu mi bili plodni dani po kalendaru,ali treba da krenu za tri dana.

Pozdrav.

DraganaNemanja0710

Dragi gospodine, mazio sam se s djevojkom koju mnogo volim, ali nije došlo do penetracije. Moram naglasiti da je ona tada imala menstruaciju (četvrti dan). Ejakulirao sam joj po stražnjici ali jedan je dio odletio na predio vagine, tj. usana. Zanima me može li ona od toga zatrudnjeti.
Hvaa unaprijed. Srdačan pozdrav!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.

slavoljupka

bok imam jedno pitanje logest pilule pijem vec oko godinu dana,prvu pilulu ove kutije sam pocela piti 6.1 a spolne odnose bez kondoma sam imala 13,1, 15,1, 17,1 i 18,1 ali decko nije svrasio u mene ...zanima me dali postoji moucnost trudnoce s obzirom da sam pri pocetku kutije 2 pilule umjesto u 23 sata popila izmed 2 i 3 ujutro... jako me strah i molim vas za odgovor .. lijep pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne brinite, neće doći do trudnoće.

12345k

Doktore molim vas pomozite mi
Nisam nikad imala spolni odnos i prije par dana (2 dana nakon ovulacije) sam prakticirala nesto nedefinirano ali ugl. nije bilo ejakulacije, spolni organi nam se nisu takli, stovise njegov penis je bio nekih 10ak cm dalje od mene ali bojim se..
I sad me zanima mogu li biti trudna? Molim vas odgovorite mi što prije imam li razloga za paniku?
Hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o mogućnosti trudnoće.

12345k

Hvala vam puno
Pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

b3008

Postovani doktore, jako se bojim menstruacija mi je inace redovita 26 27 dana al jos je nema. 9 dan ciklusa sam s deckom imala peting. dodirivao me je rukom po vagini s mogucnosti da je na njoj bilo predsjemene tecnosti jer je prije toga sebe dodirivao,no nije ulazio u mene. zadnja 3 dana imam simptome menstuacije no nje nigdje. a 10 dana prije imala sam bolne grudi koje danas sve manje bole. jel moguce da sam trudna ili bezrazlozno panicim?

mala15

Nevina sam. Ja i momak smo se zadovoljavali i on je kasnije svršio i ne u blizini vagine. Strah me da mi nije na prstu mozda ostalo malo sperme i da sam nakon 30 min prosla rukom dole. Menstruacija mi je trebala doc jucer al još nije, no inače mi zna kasniti. Imala sam u nedjelju bolove u donjem dijelu tijela. Jel imam razloga za paniku?

Tinaaa97

Zadnju menstruaciju imala sam 31.12 , odnos 9.2 zaštićeni i bez ejakulacije u mene, 15 . Ili 16.2 smo se "dirali" i ne znam dal je došlo nešto sperme u mene mislim da nije ali nisam sigurna. Inače su mi menstruacije redovite kasni možda po dan , trbuh me malo boli i grudi no nikako da dobijem. U posljednje vrijeme sam malo pod stresom i trenutno prehlađena i pijem antibiotik dal to može utjecat na kasnjenje

Dejan Šakoronja, dr. med.

b3008 ne radi se o mogućnosti trudnoće-

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mala neće doći do trudnoće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tina provjerite datume. Kad već postavljate pitanje onda bi bilo u redu da ga prije i pročitate prije nego što ga pošaljete.

Tinaaa97

Provjerila sam , bio je 16.1

Nazad
1 ... 19 20 21 22 23 24 ... 36
Naprijed