Mogućnost trudnoće?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Što je bilo 16.1?

b3008

Postovani doktore. Zadnju menstruaciju sam dobila 29.2 dosla je tocno na vrijeme i imala sam simptome pms-a,no prvi dan je bio blago rozo-smedi iscjedak,2,3 dan je bila normalana obilana menstruacija,4 i 5 znatno manje u tragovima i poslje 6 i 7 samo iscjedak. Brine me to sto iza toga imam bol u ledima i ziganje u dojnjem djelu stomaka. takoder grudi su me prestale boljeti s pocetkom menstruacije no sada 8 dan ciklusa bol se pojavila. Takoder me boli stomak ispod rebara nekad i mucnina. nisam jos imala spolni odnos al sam upraznjavala peting s deckom i sex preko odjece. jeli moguce da sam trudna i da je ono bila lazna menstrucija?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Niste trudna. Senzacije nisu vezane s ginekološkim sustavom.

Postovani,zanima me dali cura moze ostati trudna ako je sjela na penis na kojem je bilo malo sperme...hvala unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je dio ejakulata završila u rodnici u teoriji je moguće.

Novakovic

Poštovani,

sa djevojkom sam se upustio (probao) u prvi sex.. koristio sam zastitu i ona je nevina. pokusali smo no nije islo.. ejakulirao sam u kondom i normalno ga izvadio.. eh sad stvar je da prije nego sto sam stavio kondom malo je na "njemu" bilo predejakulacije i malo sam je takao po vagini te sam bio stavio kondom i to smo tad pokusali no nismo uspjeli jer je nju previse boljelo.. eh sad postoji li mogucnost trudnoce ? Kondom je bio ispravan jer sam ga kasnije provjerio

isto tako sat vremena poslije smo preko gacica penetraciju vrsili i postoji li mogucnost da je preko toga zatrudnila iako je naglasavam jos "NEVINA"

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne brinite, ne postoji šansa za trudnoću.

mimankc

Poštovani,

Imala sam menstruaciju od 24. do 29.06. Zatim, 02.07. zadovoljavala sam se sa dečkom, istovremeno on mene ja njega. Svršio dalje od vagine, nakon 5 min smo se dodirivali spolnim organima (nije ulazio u mene) nije ništa brisao, ali mu je penis bio suv prilikom dodirivanja. Nevina sam. Da li postoji mogućnost da zatrudnim? Veliki sam paničar i strašno se plašim, da li imate neki savjet?

Hvala unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne postoji šansa za trudnoćom. Ove stranice namjenjene su edukaciji, pa krenite.

Novakovic

Pozz opet ja gore sam bio napisao sto je bio problem..

no za sigurno molim Vas..

dva dana nakon toga ona se razboljela bolila glava febra 39 grlo bolilo.. danas je vadila krv i rekli su joj da ima snizene vrijednosti..

Molim Vas mozete li reci da li se to nes slucajno desilo pa da je ostala trudna..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Febrilitet nije vezan uz trudnoću.

Novakovic

Prije svega ja se ispricavam sto pisem vec treci put ovdje no zanima me

U gore nedavnim postovima ste mi rekli da je sve uredu..

No mene to dosta brine mozda se nesto desilo nenadano da vas pitom njeni simptomi su sljedeci..

Ima pad imuniteta, i ima neke stvari snizene i povisene.. jeli to moguce ako je trudna
Ponekad joj se vrti, boli je u donjem dijelu leda, umorna je iscrpljena i sve to , ima temperaturu oko 38,5 39
Sljedecu menstruaciju bi trebala dobiti za nekih 3 tjedna

Dobila je temperaturu i sve to 2 dana nakon onoga sta smo pokusali

Menstruacija joj nije redovita

Mi smo to pokusali bili 3 dana nakon zavrsetka menstruacije, nema redovito zato i nezz jesu li bili plodni dani i to mi isto neda mira ali najvise ovi gore simptomi

Molim Vas jos jednom da mi recete sve kolike su sanse da se nesto desilo tj. da je ona u drugom stanju po ovim svim stvarima..

Marijaaa)))

Postovani dokotre, ako mozete da mi odgovorite? Imala sam odnos sa momkom prije tacno 6 dana...on je par puta ugurao svoj organ, ali to na nekoliko sekundi, nije ejakulirao u mojoj vagini. Ali ja evo vec dva dana imam neku mucninu, ne znam da li ima sanse da sam trudna, ili je to neki drugi razlog?

rita2016

Poštovani,
Zadnja menstruacija je bila 8.6. Ciklusi neredoviti (22-51 dan). Prije 3 dana (4.7.) je test bio pozitivan. Crtica je bila blago blago vidljiva. Imam sina od 8 godina. Imala san jednu biokemijsku trudnoću prije 2.5 mjeseca. Grudi su mi bolne,ali u predjelu prema pazuhu i vratu, bradavice također,no ostatak grudi nije bolan već su pune i jako mekane. aureole oko bradavica su vece, normalne boje,a na njima je dosta malih sitnih žlijezdica (kao pristici). Na wc odlazim svako malo,no to prepisujem e.coli koja je dijagnosticirana prije 15 dana-terapija clavius 2x1. bolove osjećam u donjem dijelu leđa. 2 dana za redom sam ujutro imala abdominalne grčeve i odmah nakon toga proljev. moja gin.je na godisnjem do 1.8.…zamjena me ne želi primiti,jer nisam hitan slucaj.
Zanima me,moze li test biti lažno pozitivan? Dali je,po Vama,ovo moguća trudnoća?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Novaković odgovorio sam vam. Jako ste nekoherentni pa moram priznati da vas baš i ne razumijem.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Marija to što vam je mućno ne može biti tako rano od možebitne trudnoće. AKo će vam kasniti menstruacija napravit ćete test.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Rita vjerovatno se radi o trudnoći prema opisanom. Ponovite test za koji dan ili još bolje beta hcg iz krvi.

Novakovic

Evo jos cu jednom napisat i to je zadnje

Znaci od onoga je proslo 6 dana.. ona trenutno ima virozu znaci visoku temperaturu oko 38,5 boli je grlo, donji dio leda .. ima mislim leukocite snizene i nesto poviseno (neznam tocno) doktorica joj je rekla da joj je imunitet 0 dosta je umorna i iscrpljena.. sad me zanima jeli to mogu biti znaci trudnoce..

seks taj prvi put smo probali 3 dana nakon zavrsetka njene menstruacije (ima ne redovitu) nezz jesu li bili plodni ili neplodni dani..

znaci mene zanima jeli ona ikako da se nes desilo ostati trudna tj. da se to vidi po ovim simptomima sta ima virozu i sve to.. jeli ima takvih slucajeva ili je ovo sad vakvo stanje u nje tako doslo i to je znak da sigurno nije trudna ?

Unaprijed hvala

Marina26

Poštovani,zamolila bih Vas za pomoć. Imam dva pitanja, možda će prvo biti malo neobično. Naime,pije yaz pilule već više od 3 god skoro 4 i desilo mi se sljedeće. Zanima me da li se efikasnost tableta može samnjiti ako sam ih ostavila u novčaniku a novčanik u torbicu te sam nakon pola sata primjetila da je torbica topla, pomalo vruća jer sam sjedila na terasi. No, kada sam otvorila torbicu novčanik nije bio topao a ni kutijica tableta mi se nije učinila toplom.Ovo se sve desilo između 17:30 i 18:00 jučer. Znam da malo čudno zvuči ali me zanima da li može efikasnost biti smanjena zbog temp jer često nisam doma kada trebam popit tabletu a po ovim vrućinama ne znam da li temperatura može utjecati na efikasnost tableta pogotovo kada moram sjest u auto u kojem je 100 stupnjeva ali to su najčešće kraće vožnje najduže pola sata. Isto tako zanima me da li pušenje može samnjiti efikasnost jer inače ne pušim ali sam na prvoj tableti novog blistera 2 sata nakoj što sam popila tabletu izašla van i zapilala 7-8 cigareta a jučer na 6.tableti (nisam sigurna da li je 6.ili 7. nemam ih trenutno sa sobom ) sam zapalila jednu cigaretu pola sati prije nego što sam popila tabletu.Možete mi nakon svih ovij upita odgovoriti da li sam zaštićena od neželjenje trudnoće, naglasila bih da sam sinoć imala odnos oko 1 ujutro. Unaprijed hvala.

Pitalicaa121

Poslednji ciklus sam imala od 9-13. 06., a nezasticen odnos 19. 06. I to prvi put kada je zavrsen momak se oprao i svrsio van mene, a potom smo nastavili opet nakon 5min.. Recite mi da li trebam ipak da proverim sto se tice trudnoce i da li je moguce da je njemu sperma ipak ostala od prvog puta? Unapred zahvalna

Nazad
1 ... 20 21 22 23 24 25 ... 36
Naprijed