Razlozi kašnjenja menstruacije.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći ako ste sigurni da nije bilo rizičnih odnosa.

anonimka1234

i primjetila sam danas zuckasto bijeli iscijedak. je li to naslucuje na nesto?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne.

karlaaaaa

Poštovani,

menstruacija mi inace dolazi svakih 25 dan, nekad do 28-og dana. Zadnju sam imala 12.09., a nezaštićeni spolni odnos 18-ti dan od zadnje menstruacije. Menstruaciju jos nemam, test za trudnoću napravila sam 12.10. i bio je negativan. Da li je test urađen rano i da li je moguće da sam trudna?

Unaprijed Vam zahvaljujem na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije prerano. Ne brinite, ne radi se o trudnoći.

Andrea1609

Poštovani! Odlučila sam se vaditi hormona zbog sumnje u PCOS privatno. Telefonski sam dogovorila i rekli su mi da se svi hormoni vade 21.dan. Sad me zanima (pošto je moja ginekologica rekla da se određeni hormoni vade od 2. do 5. dana ciklusa) je li moguće da nalazi neće biti dobri? Kada se koji hormoni vade? Hvala na odgovoru?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vade se tijekom menstruacije . Dakle od 2. do 5 dana ciklusa.

soho

Poštovani, trenutno imam neku vrstu vaginalne infekcije. Žuto-zeleni iscjedak, svrbež te su mi se napravile ranice oko vaginalnog otvora. Prije 3 tjedna pila sam antibiotik Klavocin, čitala sam po forumima da su mnoge žene baš zbog tog lijeka dobile infekciju. možete li mi preporučiti neku kremu ili tablete, ili moram posjetiti ginekologa ? Također može li takva infekcija odgoditi menstruaciju ?

Anicaa

Dobila sam mengu jucer i jučer mi je išla baš smeđa krv jel to šta loše?
Menga je redovna između 30-34 dana i normalna je bol i sve kao uvijek samo što mi je išla smeđa krv pa me zanima pta je to?
Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Soho, može odgoditi menstruaciju. Canesten kremu 2-3 x dnevno i vaginalete Canesten ili Plimycol kroz 3 večeri.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Anica mislim da nije, pratite dalje izgled, obim i trajanje menstruacije.

mawenaa

Postovani,
vec sam vam pisala. Menstruacija mi je kasnila tjedan dana,kad je dosla trajala je kao i inace, istim intezotetom ko i uvijek. I sad je 2tjedna nakon opet dosla. Imala sam zaticen! spolni odnos i prekinut snosaj u petak. I nikad mi se ovo nije dogadalo. Dakle imala sam ju 7.10. i evo sad opet krvarenje (za sad slabo) 20.10. Dali je rijec o nekakvom poremecaju (zbog stresa,cista?) ili ipak postoji mogucnost trudnoce?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Radilo se o periovulacijskom krvarenju. Ne brinite.

mawenaa

Samo da napomenem: ne radi se o tipicnoj menstruaciji vec o slabom svijetlom crvenkastom iscjedku. Jeli moguce da je rijec o ovulacijskom krvarenju (nisam ga do sad imala) posto mi je tocno 14.dan ciklusa? Hvala unaprijed na odgovoru.

mawenaa

Hvala Vam na odgovoru! happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam. Pozdrav.

mandrea83

Poštovani,

Imala sam spolni odnos 16.08. Zatim sam dobila normalnu, ali par dana uranjenu menstruaciju 19.08., zatim mi je kasnila do 21.09. i bila je normalne jačine i trajanja, a sada još uvijek nije došla. Inače mi uvijek dođe svakih 28 dana, pa sam napravila 2 testa na trudnoću (prvi poslijepodne, a drugi sa prvim jutarnjim urinom) i oba su bila negativna. Trenutno sam u fazi traženja posla, pa me zanima da li je i izostanak menstruacije možda odgovor na stres ili je moguće da sam trudna iako su testovi bili negativni i nemam nikakvih simptoma, a prošla su dva mjeseca od posljednjeg spolnog odnosa... Otići ću i na pregled, ali da i ovako pitam.. Hvala Vam unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dakako da se ne radi o trudnoći. Uzrok je možda stresno razdoblje, pcos, cista itd.

ivan06

Poštovani,
S djevojkom sam imao nezaštićeni odnos(ako se tako moze nazvati jer je kratko trajalo cca. pola minute-Nisam zelio riskirati)-Nije doslo do ejakulacije.
To je bilo tjedan dana prije nego sto je trebala dobiti M. Kasni joj 9 dana i napravili smo test za trudnocu s prvim jutarnjim urinom i negativan je. Primjećeno je kako joj je iscjedak češći i obilniji. Mozemo reci da je pod stresom-presljenje u novi grad, fakultet i sama cinjenica da neprestano razmislja o tome.
Postoji li mogućnost da je ipak trudna?

Unaprijed Vam se zahvaljujem

Dejan Šakoronja, dr. med.

Svakako da nije trudna. Trudnoća nije uzrok izostanka menstruacije kod nje.

Nazad
1 ... 14 15 16 17 18 19 ... 39
Naprijed