Razlozi kašnjenja menstruacije.

goga72

Poštovani, imam 40 godina i pokušavam zatrudniti...ciklusi su mi redovni na 28. dan..međutim zadnja mi je stigla 23 dan ciklusa i trajala je 4 dana s tim da su prva dva bila malo jača a ostala dva jako slabo...ima li smisla da smatram da je ovo lažna menstracija? bila je svjetllije boje nego inače..hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno se radilo o menstruaciji. Trudnoća je nažalost isključena.

Mia128

Evo ovako. Trenutno mi menstruacija kasni 6 dana. Prije nekih mjesec dana imala spolni odnos od cega je oko pola minute bio bez kondoma ali se ejakulacija dogodila izvan. Nakon toga normalno dobila menstruaciju. Ne znam koji bi razlog bio kasnjenja,ali u zadnje vrijeme dosta provodim uceci i pod stresom. Je li mozda to razlog kasnjenja?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mogući je uzrok svakako stres.

Mia128

Znaci nema razloga za brigu? Hvala Vam.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tako je.

pepapig77

Jučer sam dobila menatriaciju možete mi izračunati točan datum plodnih dana.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ovisi o tome koliko vam je redovit ciklus na godišnjoj razini.
Pogledajte postove o metodama računanja istih od ranije.

daree

Pozdrav.Djevojka je zadnju menstruaciju imala 7.10.2013 i trajala joj je 6 dana.Inace ima ne redovitu menstruaciju,jer joj je se desilo da kasni i po 23 dana max.Imali smo odnos prije 10-15 dana bez zasti te i poslije toga jos 2 puta smo imali odnos bez zastite.U toku sexa nisam svrsio sto posto jer sam izvadio iz nje pa tek onda svrsio.Kasni joj vec 3 dan i nema nikave bolove u sotmaku niti ima iakve promjene na sebi sve normalno.Pa me zanima dali postoji mogucnost o Trudnoci

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštoji šansa za trudnoću svakako. Ako za par dana ne nastupi menstruacija neka napravi test.
Savjetujem vam bolji način zaštite.

daree

Da i zaboravio sam vam napisati,da ima oblino bijelo pranje zadnjih 15-20 dana bas oseti kad joj curi,a nema nikave bolove niti se ista pormjenilo sve je normalno.

Machacha

Postovani,prije godinu dana rodila sam carskim rezom. Dva mjeseca sam krvarila nakon poroda,i samo dva mjeseca dojila dijete.Nakon toga nisam vise dobila menstruaciju. Bila sam na ultrazvuku 3 puta,a na vaginalnom ultrazvuku 4 puta,kod dva razlicita ginekologa,obojica su mu rekli da je sve ok,i da cu dobiti. Medjutim,nisam. Radila sam papa test prije mjesec dana,jos uvijek nije gotov,tek ce biti pred kraj iduceg mjeseca,rekli su mi ako ne bude papa test uredu da ce me zvati za 15 dana,ali nisu zvali,sto znaci da je uredu. Dali su mi tablete Dabroston,da pijem 7 dana,pila sam ali nisu mi pokrenuli menstruaciju. Prije 15 dana sam ih ispila,ali nista nisu pomogle. Sto se tice nalaza radili su mi samo KKS,koja je bila uredu,i nista drugo. Medjutim ja se i dalje brinem,kazu da je sve uredu,da cu dobiti,ali nemam apsolutno nikakvih simptoma za najavu menstruacije. Sta da radim,sta da trazim od ginekologa da jos uradi,jer po njegovom ne treba nista,a ja mislim da treba,jer mora postojati razlog.. Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dare, neka uzme Canesten vaginalete kroz tri večeri.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Machavha, napravite spolne hormone i hormone štitnjače.
Nažalost ne znam stanje i izgled vaših jajnika.

Medicinska_sestra

Poštovani,
danas je 33.dan mog ciklusa i još nisam dobila. Jedno vrijeme mi je ciklus redovito trajao 28.dana ali se u zadnje vrijeme to opet poremetilo. Prosli mjesec sam trebala dobiti 20. u mjesecu, a dobila sam 16., te sam 5. i 17. dan ciklusa imala nezasticeni spolni odnos. Prvi puta sam sigurna da nije ejakulirao u mene, ali drugi put bas i nisam iako on kaze da je na vrijeme prekino snosaj, nisam bas sigurna. Vec 3 dana me boli u trbuhu, svaku vecer i probada. Imam sve simptome PMS-a od napuknutosti, ciscenja crijeva, izbijanja pristica...i konstantno imam osjecaj da sam dobila ali svaki put nista osim iscjetka. Jel moguce da sam trudna ili je mozda nesto drugo u pitanju??
zaboravila sam spomenut da sam se prije 2-3 godine izgladnjivala, a sada samo imam oscilacije u tjelesnoj tezini koje variraju iz dana u dan 2 kg +/-

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite test. Ovako ne znam, ali ako imate predznake nadolazeće menstruacije mislim da se ne bi trebalo raditi o trudnoći.

never_mind

Postovani,
Menstruacija mi kasni mjesec dana. Koristila sam day after pilulu dan nakon odnosa i nedavno napravila test trudnoce koji mi je bio negativan. Da li je moguci razlog kasnjenja poremecaj hormona ili sl?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguće je. Ponovite test svakako.

sara777

Poštovani, inace mi je ciklus redovit zna varirati 5 dana više manje,ali problem je jer sam prošli mjesec trebala
dobiti 24 a jos uvijek cekam menstruaciju..radila sam 5 testova i svi su bili radjeni u razmaku i negativni su..inače Nemam problema s
menstruacijom..imala sam ovaj mjesec neku upalu,Sad više ne.takodjer me stomak zna zaboliti kao da trebam dobiti..Jel moguce da dobijem Sad 25 i Onda opet poslije unddesetak dana?ili je nastupila trudnoca iako su testovi negativni?Hvala Vam unaprijed!happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Možda upala, pcos, cista, stres itd.

Nazad
1 ... 15 16 17 18 19 20 ... 39
Naprijed