smedji iscjedak?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Macika nemam uvid u kompletne nalaze stoga ne mogu komentirati.
Sigurno ima još pretraga koje niste napravili. 21. dan ciklusa progesteron, hormone štitnjače, 3d uzv i slično.
Javite se u centar za neplodnost.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sekajedan niste trudna ako ste nakon odnosa imali menstruaciju.

crnokosaaa

imala sam odnos dan poslije menstruacije...nevina sam,nisam sigurna da je išao do kraja,ali sam sutradan vidjela malo krvi.Bilo je bez zaštite,odradio je sve van,ali smo poslije kratkog vremena opet ,da li postoji mogucnost trudnoće ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne ako su ciklusi redoviti i ako su bili neplodni dani.

nina88dario

Poštovani!
Imam 18god. i seksualno sam aktivna. Zadnji odnos sam imala prije 2-3 dana, bila sam u ranim plodnim danima, bez kondoma, nije svršio u mene, ali užasno se bojim. Danas sam imala smeđi iscjedak, u maloj količini. Imala sam i prije 2mj, ali sam pročitala da je to izostanak ovolucije. Trebam li se brinuti zbog trudnoće, je li to neki znak ili je neki problem zdravstveni? Još sam nova u svemu tome, pa mi pomozite. Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Smeđi iscjedak je znak ovulacije.
Savjetujem vam da koristite zaštitu tijekom odnosa jer bi ubrzo moga postati trudna.
Ako nije bilo ejakulacije u rodnici neće doći do trudnoće.

Minkica02

uvijek imam redovitu menstruaciju...al zadnji spolni odnos sam imala 1.9.2013 i taj mjesec sam dobila na planiram datum menstruaciju, 10ti mj mi je uranila 2,3 dana, 11ti isto par dana uranila, a 12ti mjesec dosla tjedan ranije i negdje 29.12 sam dobila smedji iscjedak koji traje vec 5 dana..menstruacija bi trebala doc oko 10.1...i zna me ponekad bolit lijevi jajnik...zanima me u cemu je problem? hvala punoooo

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ciklus je sklon osciliranju, neko vrijeme više neko manje. Smeđi iscjedak mogao bi ukazivati na cistu, upalu, endometriozu, pcos i slično. Svakako posjetite svog ginekologa.

Lenada

Poštovani!

Menstruacija mi je zavrsila 17.12. i nakon toga imala sam spolni odnos sa dečkom 26.12. i 29.12. i u oba puta imali smo prekinuti snošaj! 30.12.pojavio mi se gusti,tamnosmeđi isjedak koji je u sebi imao sluzi. Iscjedak je bio takav prva 2 dana,sad je svijetlosmeđi i sluzav kao u vrijeme kada imam ovulaciju. Da li je tu u pitanju trudnoca ili...? Unaprijed hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

U pitanju je ovulacija i periovulacijsko krvarenje.

lady94

Postovani, imam 19 godina i spolno sam aktivna. Da li je normalno to sto svaki dan imam bijelo proziran iscjedak?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Normalno je. Hormonski je uvjetivano.

ivana_89

Postovani, imam jedno pitanjce... Citala sam dosta o ovoj temi ali opet mi se moje pitanje nekako cini drugacijim. Ja sam krenula sa upotrebom Diane pilula, uz prethodni ginekoloski i UZV pregled. (sve uredno i super) Prvi mesec koriscenja, tacnije danas 15-ti dan. Mene muci taj smedji iscedak koji ne prestaje vec mozda 5.-6.dan, za to vreme sam imala tzv "probojno krvarenje", prestalo je jako brzo ali opet osecam kao predmenstrualne bolove i opet pocinje krvarenje (uocila sam na toalet papiru) Procitala sam da se "pravim kao da se nista nije desilo" i nastavim sa koristenjem pilula. Spavam na stomaku, grudi kao da ce mi eksplodirati od napetosti, a danas me i jajnici bole. Zasto ne prestaje? Neugodno mi je imati seksualne odnose ovako "neuredna".

Hvala Vam unapred.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Uobičajno je takvo krvarenje tijekom prvom mjeseca uzimanja.
Ako se nastavi dalje liječnik će vam zamjeniti pilule za druge.

Postovani, citala sam postove prije mog, no nisam naisla na slicnu situaciju kao kod mene.. Imam 18 godina i nisam spolno aktivna ali postoji problem koji me brine.. Dakle, proslu menstruaciju sam dobila 17.12. i sve je proslo normalno.. Naime, ova menstruacija me brine..Stomak me uzasno boli.. Sutra (13.01.) trebam dobiti, ali od prekjucer mi se pojavljuje smedji iscjedak kojeg nikad nisam imala prije menstruacije.. I cudno mi je sto poslije mokrenja, na papiru nema tog smedjeg iscjetka.. Sta je u pitanju?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno je to znak nadolazeće menstruacije. Ne trebate biti zabrinuti.

why

Poštovani,
skoro svaki mjesec 3-4 dana unutar ciklusa pojavljuje mi se iscjedak koji varira od blage sukrvice do smeđeg iscjetka i popraćen je laganim osjećajem pritiska u lijevom jajniku, a javlja se otprilike od 15-19 dana ciklusa. menstrualni ciklus mi traje oko 28 dana ( s eventualnim kašnjenjem od 2-3 dana), nisam spolno aktivna. zanima me jesu li ovo znakovi ovulacije ili nečeg ozbiljnijeg?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno je posljedica ovulacije.

uvelaruza

Postovani

Menstruacije su mi redovne,na svakih 28 dana.traju po 5-6 dana. Zadnja menstruacija mi je pocela 10.01. (ovaj put dan ranije),trajala je do 13.01.,a od 14.01. (i evo i danas) smedji iscjedak. Sto se prije nikad nije desavalo. Seksualno sam aktivna,ne koristimo zastitu. Sta moze biti?

uvelaruza

I jos da kazem,da je boja menstruacije ovaj put bila "svjeze crvena".

Nazad
1 ... 15 16 17 18 19 20 ... 30
Naprijed