Trudnoca?

anjacvijet

Postovani, da li je moguce 4. Ili 5. Dan nakon spolnog odnosa implatant. krvarenje? I to tamnije smeđe boje koje traje 7 dana, ili je to mjesecnica il nesto drugo? Zadnja mjesecnica 9.12. A spolni odnos 1.1

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom mislim da se ne radi o implantaciji.

msaric

Postovanje,zanima me da li je moguce da sam trudna.Ovako stoji prica
Moj decko i ja smo imali odnos pri kome njegov polni organ nije usao u moj vise od 2 puta sigurno i to vrlo malo,imao je kondom koji nije pukao nigde,i orgazam je doziveo van mene kada sam vec bila obucena skoro.To je bilo 21.6. A ja sam trebala dobiti 2. Ovog meseca i idalje nisam.Hvala puno,pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom svakako se ne radi o trudnoći.

Kicna

Postovani, moj decko i ja radimo na djetetu i imali smo spolne odnose skoro osmi mjesec.. pa nas zanima dali vec sad mozemo znati rezultate..menstruacija mi treba doc 12.09 pa nas zanima dali je prerano za kucni test..
plus imam neke drugacije simptome uz bolne grudi i bol u leđima mi se pojavila i zgaravica i povremene mucnine dali je to kakav znak...ili je za takve simptome poput zgaravice i mucnine prerano.?? unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Postoji testovi koji su jako osjetljivi i reagiraju na male vrijednosti beta hcga. Obično su i skuplji.
Puno bolje je vađenje beta HCGa iz krvi.

rosamaria123

Bok
Prosli mjesec sam imala smedi iscjedak umjesto mjesecnice, radila sam test i bio je negativan, na pregledu nakon toga je bilo sve u redu i doktora ne zabrinjava nista, kaze da je od vremena mozda..
jucer na pregledu je rekao da mi je vrat maternice spusten skoro do samog ulaza i uzeo je PAPA test i to je to. Bio je u zurbi pa ga nisam stigla nista pitati..
Jel opasno to sto je vrat maternice tako nisko?? Napominjem da sam imala odnose prije jedno 10-ak dana i po kalendaru bi mi sada trebala doci druga mjesecnica (ako racunam taj isjedak) bazalna temperatura mi je 36.4 a danas je bila 36.7 no nazalost nisam se naspavala pa mozda i to igra ulogu.. Iscjedak je bijeli, suh onako, na papiru je proziran. Imam li razloga sumnjati na trudnocu? Kada mogu napraviti test ?
hvala lijepa

Jasnasplit

Postovanje doktore
Spolni odnos je bio 6.8 a mjesecnicu sam dobila 7.8 i iduca mjesecnica je bila 31.8 medjutim mene grudi i dalje uzasno bole, dali je moguca trudnoca? Radila sam i test koji je bio negativan dali bi pokazao nkon mjesec dana test da je u pitanju trudnoca?
Unaprijed hvala na odgovorima

Dejan Šakoronja, dr. med.

Jasnasplit ako vam kasni menstruacija a test je negativan, onda se ne radi o trudnoći.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Rosamaria ako vam kasni menstruacija napravite test. No da jeste to bi se vidjelo na pregledu.
Vrat maternice niže ništa ne znači.

Danijela2492

Postovani,
Imala sam spolni odnos 3 dana prije pocetka menstruacije,muz je svrsio u mene. Da li postoji ikakva mogucnost za trudnocu? Ciklus mi je normalan 28 dana.
Unaprijed hvala

Jasnasplit

Doktore ali koje je vase objasnjenje za bolne grudi? I dali ima veze sto test nisam radila na prvi jutarnji urin?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Danijela neplodni su dani i neće doći do trudnoće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Jasna grudi su bolne u drugom dijelu ciklusa i pred menstruaciju. Dakle to je razlog.

Dadulja

Postovani koliko traje terapija duphastonom da bi se ostvarila trudnoca?
I dali mogu uz tablete koristit caj od vrkute?
Radimo na bebici a ovo mi je treca tarapija sad..znaci 3 mj.pijem duphaston..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Možete uzimati navedeni preparat. Što se tiče duphastona možete ga uzimati godinu dana.

Jasnasplit

Postovani doktore
Dali je normalno imati menistruaciju i biti trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije i to nije menstruacija već krvarenje u ranoj trudnoći.

TinaVale

Imala sam spolni odnos i dečko je ejakulirao u mene. Zadnja mjesečnica bila 15.8. Trebala sam dobiti ali kasni mi 3 dana. Postoji li mogućnost trudnoce

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne možete postavljati takva pitanja? Morate napisati kad ste imali odnos koji datum, da li su vam ciklusi redoviti i sl. relevantne stvari.
Bez toga vam ne mogu odgovoriti.