Trudnoca?

dina2909

Poštovani, prošli ponedjeljak mi je beta bila 208, za dva dana u srijedu je bila 591. danas sam bila na uzv prvo mi je dr. rekla da ne vidi ništa, onda je ipak vidjela malu gestacijcu vrećicu. kaže da to nije ništa zabrinjavajuće jer je trudnoća tek 5 tjedana i 2 dana. dali je to u redu ili imam razloga za brigu? dali je vrečica trebala biti veća? naručila me na uzv u petak.

Sokolica Paolica

Poštovani
Imam pitanje u vezi moguće trudnoće...
Naime,ja i tip smo imali poprilično dug spolni odnos od skoro 5 sati bez prestanka...tek nakon mi je rekao da je svršio u mene četiri puta i da se nije mogao kontrolirati...
To je bilo (zadnje svršavanje) je bilo oko 2 ujutro.
Isti dan ujutro oko 11 i pol sam kupila EllaOne pilulu za jutro nakon. Kako sam trebala dobiti mengu već dok smo spavali skupa,mislila sam da je manja vjerojatnost da ću zatrudniti ako je jajašce već propalo...međutim ja sam svejedno popila pilulu i počelo mi se nakon nje mantati i boliti me dole,nakon čega sam počela krvariti,odnosno dobila sam mengu. Postoji li vjerojatnost da zatrudnim iako je jajašce već bilo propalo i pored pilule? Hvala!

Iivvaannaa5566

Postovanje doktore...
imam redovne cikluse na svakih 28 dana... menstruacija mi traje 6 dana... decko i ja radimo na bebici vec nekoliko mjeseci... ovaj mjesec smo se bazirali da imamo spolne odnose oko ovulacije i ta vrijeme plodnih dana...
od 19og ovog mjeseca imam strasno bolne i osjetljive grudi na dodir te me bole jajnici al na moment jedan pa malo drugi jajnik... nije uobicajna mensturalna bol...
zadnja menstruacija je bila 30.8. i trajala je 6 dana
spolni odnos sam imala 11.9.,15.9.te 18.9.
ovak mene zanima jeli u pitanju trudnoca??
Hvala unaprijed na odgovoru i oprostite na duzem postu

123maja

Postovani. Menstruacija mi je bila od 12-14.9. U prosjeku mi dolazi svakih 28 dana. Spolni odnos s ejakulatom unutra imala sam 14,17,21.9. Vec dva dana osjecam bolove dolje. . Dali je moguce znak trudnoce?

Dejan Šakoronja, dr. med.

123 maja. Prvo mora izostati menstruacija a onda napravite test. Trčite pred rudo.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dina prema opisanom radi se o normalnoj trudnoći.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sokolica paolica odgovorio sam vam.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Livana prema opisanom ne mogu znati. Simptomi rane trudnoće su nespecifični. Napravite test na trudnoću kroz koji dan.

dina2909

puno Vam hvala doktore happy
lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

M97

Postovani doktore. Moja djevojka je zadnju menstruaciju imala u periodu od 22.8.-27.8..../// 18.9. sam svoju djevojku zadovoljavao rukom na kojoj je mozda ostalo sjemena starog izmedju 10-15 minuta. Njoj danas 28.9 kasni menstruacija nekoliko dana i uopste nema simptome da ce je dobiti uopste. Bojimo se da nije rijec o trudnoci pa smo uradili 27.9 test na trudnocu na drugi dnevni urin ciji je rezultat bio negativan(test za bilo koji dnevni urin). Nas interesuje, postoji li sansa da je ona zatrudnila "trljanjem" ruke na kojoj je mozda bilo sjemena i postoji li sansa da test za trudnocu koji smo obavili daje lazan rezultat. Moja djevojka je nevina. Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći dakako.

bebiselmi

postovani doktore, ja sam Vam se javila prije tacno 7 dana kada mi je lh trakica bila najtamnija a noc prije desio se odnos. Danas mi se na gacicama pojavio zuckasti iscjedak, jako malo u tackicama, i vec je prestalo. obzirom da nemam ginekoloskih smetnji, u smislu cista i upale, a nikada mi se ovo nije desilo da li je to mogla biti implantacija? znam da je implantacija obicno roskasto smedja pa me zato buni, kod mene je bila tamnije zuta boja....pa se opet nadam

Jasnasplit

Doktore pozdrav pisala sam vam vec o bolnim grudima i uranjeloj menistruaciji.
Bila sam kod ginekologa i rekao mi je da imam cistu na desnom jajniku i da je maternica u redu, te da su mi hormoni nestabilni.
Mene zanima dali bi on mogao vidjeti da sam trudna vec nakon mj i pol dana nakon odnosa? Radio mi je vaginalni ultrazvuk

Dejan Šakoronja, dr. med.

Bebiselmi, ne radi se o implantaciji. Žuti iscjedak je rezultat upale u rodnici.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Jasnasplit svakako da je mogao vidjeti trudnoću da ste trudni.

miamia11

Da li je moguce da sam trudna ukoliko sam u pozi "kaubojka"bila na muskarcu i nakon nekog vremena smo primjetili da je malo sperme iscurilo iz prezervativa na dno penisa dakle na korijenu, obrisali smo vlaznom maramicom i nastavili dalje, ejakulirao je dok smo bili u toj pozi ali prilikom ejakulacije je izvadio penis van?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa prema opisanom postoji ako je dio ejakulata dospio u rodnicu.

miamia11

Ako napomenem da je menstruacija zavrsena 18.9. a odnos taj smo imali 24.9., uzimajuci u obzir da su prethodne dvije menstruacije bile redovne ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne mijenje stvar. Odgovorio sam vam.