Da li je moguca trudnoca??

lover20

na takav način kolike su sanse za trudnocom?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Jako mala.

lover20

hvala na odgovoru!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

thegirlgirl

Pozdrav,
Prosla mensturacija bila mi je 16.7., nakon toga sam 29.7. i 31.7. imala spolni odnos, decko je prvo nekoliko puta penetrirao u mene bez prezervativa i nakon toga ga stavio i ejakulirao u istog.
U međuvremenu, 28.7. mi je poceo smeđi iscjedak koji se postupno pojacavao i 4.8. pojavila se krv, krv podsjeca na menstruaciju, ali manje je obilna i jos uvijek traje. Ciklusi mi nikada nisu bili jako uredni. Najcesce bi ciklus trajao 30 - 35 dana.
Ima li iscjedak kakve veze sa disfunkcijom jajnika, i postoji li mogucnost da krvarenje ima veze sa implantacijskim krvarenjem ili je to uranjena mensturacija?
Hvala

zabrinutatanja

imala sam odnos sinoc,poslednja menstruacija je bila 12.7 i redovne su, sinoc smo decko i ja na pocetku imali znaci ni dva minuta bez zastite sto nije moglo dovesti do njegovog zavrsavanja. posle nekih pola sata smo imali drugi zasticeni,doslo je do vrhunca,i kasnije te veceri smo opet i opet je zavrsio izvan,znaci u oba puta izvan. posle prvog zavrsavanja se otusirao i mokrio e sad me je strah posto je bio te sluzi on me je dodirivao njegovim polnim organom po mom polnom organu,s obzirom da je sve bilo vlazno da li je moguce da ostanem u drugom stanju i ako su mi bili neplodni dani,posto menstruaciju trebam da dobijem 9.trebam li brinuti?

Independent1

Doktore je li moguce da menstruacija kasni zbog antibiotika..trebala sam je dobiti 1.6.ali jos je nema..pisala sam vam i rekli ste da se ne bi trebalo raditi o trudnoci prema navedenom. Nekoliko dana imam problema i s mokracnim mjehurom..ali stalno imam osjecaj kao da cu dobiti..prepuna sam stresa i straha..moze li i to biti uzrokk izostanka...i prije mi je znala kasniti
..

Dejan Šakoronja, dr. med.

The girl prema dijelu ciklusa u kojem se javio radit će se prije o ovulacijskom krvarenju.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Zabrinutatanja neće doći do trudnoće samo iz razloga jel su neplodni dani.
Savjetujem bolji naćin zaštite od ovog koji je nikakav ako ne želite trudnoću.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Independent otiđite ginekologu. Imate ozbiljan hormonski poremećaj.

Independent1

Odnosno 1.8. moja greška

Dejan Šakoronja, dr. med.

To je velika razlika. Morate biti koncentrirani dok pišete.
O uzrocima izostanka pogledajte u prijašnjim postovima.

janaj0705

Poštovani doktore,

Ukratko ću Vam ispričati svoju priču.

Posljednja je menstruacija bila 6.7. Nova je trebala doći 3.8. I došla je. Već je 2.8. u večernjim satima bilo malo krvi na toaletnom papiru. U nedjelju, ponedjeljak i utorak bila je obilnija, kao i inače, ali je u srijedu (jučer) bila već samo mala crtica i manje krvi na toaletnom papiru. Danas je također samo mala količina krvi na totaletnom papiru. Danas je 6. dan ako brojimo i onu malu količinu krvi od subote (2.8.). Menstruacija mi inače traje 6 ili 7 dana. Najčešće 7. Naravno sedmog dana krv je najčešće samo na toaletnom papiru.

Problem je što sam imala nezaštićeni spolni odnos 31.7. Dečko nije ejakulirao u mene, već je izvadio spolovilo i tek je onda ejakulirao. Potom je obrisao spolovilo i obukao donje rublje. Nakon 30 minuta ponovno smo pokušali imati nezaštićeni spolni odnos, ali kako on nije bio niti blizu ejakulaciji, ubrzo smo prestali sa spolnim odnosom. Ali to je ono što mene u osnovi brine, taj drugi spolni odnos u kojem je moglo ostati

Spolni smo odnos imali na 26. dan ciklusa (neplodan dan), 31.7. Dok je menstruacija krenula kako sam prethodno rekla, 2.8.
Menstrualni su mi ciklusi manje-više redoviti. Dogodi se da menstruacija dođe dan ili dva prije ili da dva dana kasni, iznimno rijetko zna tri dana kasniti, ali to je uglavnom to.
Je li moguća trudnoća u mom slučaju?

Hvala Vam na odgovoru.

Zaja

Postovani
Pisala sam Vam i ranije
zadnja menstracija je bila 18.07.2014 i imala sam odnose to sam vam sve pisala i odogovrili ste mi
sada me zanima, Grudi me bole kao pred menzes ali me ne bole jajnici, dali je rano jos za bol pred dnu trbuda, i dali je moguca trudnoca, i primjetila sam da me svrbi pupcana vrpca (pupak). Dali to ima neke veze mozete li mi reci.
Postovanje

lus12

Postovani,
zadnju menstruaciju imala sam 28.6. Trajanje ciklusa je u prosjeku 35 dana.
17.7. sam imala nezasticeni spolni odnos, ali do ejakulacije nije doslo unutar rodnice.
Kolika je mogucnost za trudnocu u tom slucaju, dakle da je doslo do zaceca od sekreta iz muskig spolovila?
Unaprijed hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Janaj kako bi se moglo raditi o možebitnoj trudnoći ako ste imali menstruaciju?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Zaja test na trudnoću napravite u vrijeme očekivane menstruacije, nikako ne prije.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Lus mala ako nije bilo ejakulacije.

Independent1

Ispričavam se , još jednom.
Danas sam uradila nalaze urina i doktorica mi je rekla da imam baš prejaku upalu mokracnih kanala, te da bi to mogao biti razlog izostanka mjesečnice.
Hvala Vam na strpljenju .

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.