Da li je moguca trudnoca??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vaga ako nije bilo ejakulacije u rodnici neće doći do trudnoće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tajana, niste trudna. No smetnje koje imate, oligomenoreja, akne, apetit ukazuju vjerovatno na pcos.
Posjetite ginekologa.

kraljica1

Postovanj jeli svaka zena krvari od tablete escapelle ili postoji mogucnost da i ne krvari?

sanjyy

Poštovani!
imala sam bolove tijekom mokrenja i javila sam se lijecniku, napravili smo test urinom i pokazalo se da imam infekciju mokracnih putema, da li je tim testom bilo moguce vidjeti i da sam trudna? jer sada imam bolove u grudima, moze li to biti od lijekova kojih pijem (Nurin) ili je to prvi znak trudnoce?

vanesssa

poštovani..zanima me da li je moguca trudnoca??imala sam menstruaciju 19.08.,te poslije toga(02.09.) odnos sa muzem(po mome izracunu bili su plodni dani).5 dana nakon odnosa krvarila sam iako tada nisam ocekivala menstruaciju(bilo je rano,a inace je uredna-28 dana).krvarenje je bilo obilnije nego menstruacija i trajalo je 3 dana,a menga inace 6 dana...sada imam grceve u trbuhu nisko i grudi me bole,glavobolja.zanima me po vasem misljenju da li je u pitanje trudnoca..??unaprijed hvala na odgovoru

vanesssa

oprostite,dodala bi da iscjedak na pocetku je smeđkasti,drugi dan obilnije krvarenje i treci dan koja kapljica krvi.dali je moguce da je to bilo implan.krvarenje i dali je moguce da sam trudna...menstruaciju trebam dobiti za koji dan,ali sam imala vec vecinu simptoma trudnoce..hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sanjyy tim testom ne može se dokazati trudnoća.
Ako vam kasni menstruacija kupite test na trudnoću u apoteci.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vanesa prema opisanom ne radi se o trudnoći.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kraljice ne mora krvariti.

Tajanaa18

Hvala Vam! happy
Bila sam danas, pregledala me ultrazvukom i imali ste pravo, imam PCOS.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

Mimi1903

Poštovani....
Menstruacije su mi ponekad neredovite, ponekad kasne po tjedan dana i više... Posljednju menstruaciju sam dobila 27.08. tako da mi sada menstruacija kasni već danima. U razdoblju od posljednje menstruacije do sada imala sam 4 puta odnose s dečkom, od toga dva puta sa zaštitom i dva puta bez zaštite, ali dečko nije svršio u mene. Prije dva dana uočila sam nakon mokrenja na papiru smeđi iscjedak i sukrvicu, te otada to primjećujem svaki put nakon mokrenja na papiru. Zanima me da li je moguće da sam trudna, da li je to pokazatelj možda trudnoće ili se ne trebam brinuti budući da dečko nije svršio u mene.
Hvala Vam unaprijed na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite test na trudnoću za početak.

Mimi1903

U redu, hvala Vam na odgovoru, napravit ću ga što prije. Možete li mi samo reći mislite li da su veće šanse da je trudnoća ili neki drugi problem?

zloćkoo

Postovani, vec sam Vam pisala, sad me zanima nakon pilule dan poslje mi je prvi put kasnilo 8 dana i dobila sam menstruaciju. E ondaa sam imala za vrjeme te menstruacije spolni odnos sa kondomom te je on nakon svravabja skinuo kondom i stavio ga u mene 2 puta ja sam poslje jos 2 dana krvarila. I mene sad zanima je li normalno da mi sada opet kasni mjesecnica radi te pilule dan poslje ( ellaone) ?? P.s.nemam nikakve simptome mucnine ni nicega! Hvala Vam unaprjed!

trinity000

Poštovani,
Obratila sam Vam se prije par dana u vezi moguće trudnoće. Znači nezaštićeni odnos je bio 5. dan ciklusa, u neplodnim danima. Međutim, jučer sam primjetila lagano krvarenje, više smećkasto nego crveno. Danas imam dosta jake grčeve u donjem dijelu trbuha. Zanima me jel moguće da je došlo do oplodnje i da se radi o implatacijskom krvarenju? Da napomenem, nakon što je partner ejakulirao u mene sam popila 3 Cilest tablete pošto sam jednom prilikom kad je puknuo kondom popila 3+3 kao dozu koju mi je preporučio ginekolog, a sad nisam imala nego samo ove, pa sam ih popila. Znam da nisam trebala na svoju ruku, ali nisam znala što drugo da poduzmem.
Hvala Vam unaprijed, LP

lydia20

Poštovani, zadnji put sam imala odnos 10 ak dana prije prošle menstruacije. Nakon toga sam dobila menstruaciju i nisam više imala odnose. Međutim sad nakon 15 ak dana od zadnje menstruacije, zadnjih par dana često imam povišenu temperaturu, ali nikad veću od 37, 1 uglavnom je oko 37. I usto se osjećam umorno i bradavice su mi osjetljive. Znam da da je teško, ali da li postoji mogućnost da sam trudna bez obzira što sam dobila menstruaciju? i još da napomenem taj zadnji odnos je bio s kondomom
Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mimi mislim da se ne bi trebalo raditi o trudnoći.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Zločko ovo kašnjenje nema veze s uzimanjem pilule u prošlom ciklusu.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trinity probojno krvarenje je zbog uzimanja Cilesta a da li će doći do trudnoće vidjet ćete ako će vam kasniti menstruacija.