Da li je moguca trudnoca??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Lydia ne radi se o trudnoći. Tisuće je uzroka izostanka menstruacije.

Samsunggalaxynote

Poštovani,
zadnji odnos sa djevojkom je bio 26.8. (nisu joj bili plodni dani) i korištena je zaštita tako da ejakulacije unutra nije bilo. Nakon 7 dana dobila je mjesečnicu koja je došla na vrijeme i cijeli taj mjesec nismo imali odnose. Sad je došlo vrijeme za novu mjesečnicu koja kasni neka 2-3 dana što je za moju djevojku neobično jer uvijek dobije na vrijeme. Međutim, već nekoliko dana ima dosta visoku temeraturu pa nismo sigurni jel to može biti razlog zašto joj kasni? Postoji li mogućnost da je trudna iako je dobila mjesečnicu nakon 7 dana?

tonkimonki

Poštovanje, išla sam na folikulometriju i na 13 i 14 dan prema preporuci sam imala odnos isto tako na 8 dan sam imala odnos odmah nakon m. i onda mi se 13 dana pojavio rozi iscjedak trajao je samo tad. Jucer na 23 dan ciklusa sam osjetila nešto čudno jako ubrzan puls i mučnine nisam mogla da zaspim, danas na 24 dan isto imam mučnine i zaboravila sam reć otečene su mi grudi uradila sam test popodne i pojavila se ali kasnije skroz blijeda crta...jesam ili nisam trudna pitanje je sad.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Samsung ne radi se o trudnoći. O ostalim uzrocima kašnjenja pročitajte u prijašnjim postovima.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tonkimonki, test nije vjerodostojan. Napravite ga tek ako će vam kasniti menstruacija.

roki16

Postovani

Zadnji odnos sa djevojkom sam imo 6.10 i imali smo mali problem zavrsio sam i htjeli smo jos ja sam krenuo da promjenim kondom.. kako sam skidao stari na prstima mi je ostalo malo sperme, kako sam stavljao drugi bojim se da je ostalo nesto na njemu i i poslje sto ga je ona ocistila oralnim seksom a ja sam obrisao ruke od krevet i opet sam dirao kondom.. da li je moguce da ostane trudna odgovorite sto prijeee molim vas..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije moguće.

Marinciii

Molim Vas za mišljenje, zadnja menstruacija mi je bila 4.9. a nezaštićeni odnos sam imala 7.9., dakle 4. dan menstruacije, dio ejakulata je završio vani, a dio u meni. Ovaj mjesec sam imala grip (nisam pila nikakve tablete), promijenila ishranu, počela sam vježbati, itd. pa sad ne znam da li je to uzrok kašnjenja menstruacije ili moguća trudnoća. Prije par dana sam imala simptome: ušasno bolne i povećane grudi (posebno bradavice), povremeni bolovi u stomaku, nervoza, emocionalna nestabilnost, ali sad je odjednom to sve nestalo. Najviše me zbunjuje to što mi već nekoliko dana ne ide nikakav sekret (donji veš je skroz čist) a inače je blago pojačan tokom cijelog ciklusa.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je ciklus redovit, a odnos je bio u neplodnim danima, ne bi se trebalo raditi o trudnoći.

Mateja0507

Imala sam nezasticeni spolni odnos 4.dan nakon zadnje mjesecnice. Da li je moguca trudnoca?

kraljica1

Postovani. Prosli mjesec sam imala nezasticeni spolni odnos i popila escapelle na vrijema ali nisam dobila izazvano krvarenje unutra 10 dana. Par dana nakon doibila sam smedi iscjedak i odma dva dana nakon menstruaciju koja je trajala uobicajeno 5 dana. Menstruacija mi je dosla tocan datum kad je i trebala. Po ovome svemu jel trebam kupovati test ili jel postoji mogucnost ikakva za trudnocu? Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mateja ne ako je ciklus redovit na godišnjoj razini bez većih oscilcija.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kraljice ne radi se o trudnoći.

Zaja

Postovani,
Imala sam odnos prije mensruacije, a prvi dan zadnje menzes je bio 08.10.2014, ,menzes je trajao 4 dana, i poslije sam imala isto odnos a i odnos je bio bez ejakulacije unutra. sada me boli jajnici kao u jajnicima da osjetim grceve a i boli me na taj nacin kao kada treba menzes biti, Dali mi mozete odgovoriliti sta je u pitanje, jeli je moguca trudnoca ili je nesto drugo.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća nije. Vjerovatno se radi o upali u ginekološkom sustavu.

ari56

Poštovani,

zadnji spolni odnos imala sam u nedjelju 12.10. Odnos je bio nezaštićen i nije završio u meni. Po mojoj aplikaciji na mobitelu (vjerujem da to sigurno nije najpouzdaniji izvor, ali trenutno je jedini) kaže da mi je to bio drugi plodni dan, dakle jučer mi je bila ovulacija. Naime, jučer i danas imam čudne bolove u trbuhu. Kao nekakvo zatezanje i slaba bol koja mi nije uvijek na istome mjestu. Zna me zaboliti oko pupka, lijevo/desno od kukova (ne znam kako se točno izraziti) te kod oba jajnika (najmanje). Bol nije oštra i traje možda par sekundi, skoro pa je niti ne osjetim. Dakle, zanima me da li to ima neke veze sa mogućnošću trudnoće ili je samo nekakva bolna ovulacija (koju nikad do sada nisam imala)? Ako da, koliko bih otprilike trebala čekati da napravim kućni test za trudnoću? Menstruaciju bih trebala dobiti tek 30.10. i nadam se da neću morati čekti do tada da bih saznala nešto. Hvala puno na odgovoru. happy

Nikolina1210

Pozdrav! Zadnju menstruaciju sam dobila 24.9. Trajala 7dana. Nezasticene odnose sam imala na 9.dc, 10.dc, 14.dc, 17.dc i 18.dc. Naime, od 20dc sam osjetila kao neku bol, nije bol vec neko probadanje, uopce neznam kako bi to opisala.. I to ne boli stalno, pojavi se u intervalima, traje nekoliko minuta pa stane, pa opet. 21.dc je trajalo sat vremena, u intervalima od 3-5 min, i dok je trajalo tih sat vremena sam piskila svako 15minuta. Naime od danas, 24.dc se pojavi rozkasta krv u iscjetku, mislila sam dosla je menga a ono kasnije na ulosku samo smede kroz iscjedak, kao zaostala krv nista vise.. Grudi su mi pune, natecene vec tjedan dana.. Trebam dobiti tek 22.10. Dal je moguca trudnoca?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ari senzacije su vjerovatno vezane uz ovulaciju. Vjerovatno neće doći do trudnoće jer nije bilo ejakulacije.
Test na trudnoću najranije u vrijeme očekivane menstruacije.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nikolina trudnoća je zasigurno moguća.

lidija716

Postovani,

Na 22. Dan ciklusa( prema kalendaru neplodan dan) je decko svrsio izvan mene. Nakon nekoliko minuta je obrisao glavic i potom smo imali nezasticeni spolni odnos ali tad nije svrsio u mene jer smo stali.
Danas sam dobila nesto slicno mjesecnici,samo sto je ovo vrlo oskudno i svijetlije boje, sto je potpuno obrnuto od moje uobicajene mjesecnice.. Boli me kao i kad ju imam ali problem je sto bi trebala dobiti tek za 3 dana, pa me strah da li je moguce da je to implantacijsko krvarenje? Kolike su sanse da sam ostala trudna? Molim vas za pomoc..
Unaprijed hvala