Da li je moguca trudnoca??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Zasigurno se ne radi o implantaciji.
Pričekajte koji dan da nadtupi menstruacija.

Milena1233

Dobar dan doktore...

Ovaj mjesec sam često imala sexualni odnos sa dečkom, malo smo se i prepali bili pošto je pukao kondom, ali srecom nije došlo do kraja... jer smo tek počeli.
Menstruacija mi je bila 22, bojali smo se da će kasniti, medjutim sad je 18, ne znam kako da kažem ali svaki put u 3 dana mi rani.
Pitanje je : Da li mogu biti trudna iako sam dobila i nije mi kasnila, i čitala sam da je ciklus od 23-24 do 35 dana normalan. Znači da nekad rani, nekad kasni ...

Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Niste trudni. Ne vidim problem kod vas. Ciklus je sklon manjim ili većim odstupanjima.

lanči0123

pozdrav.
13.10 sam dobila menstruaciju,bar mislim da je bila.Trajala je 3 dana,inace ju imam 7 dana,a 1.10 sam imala spolni odnos bez kondoma.Mislim da su mi onda bili plodni dani,pa me malo strah da nisam trudna,pa da je to bilo implantacijsko krvarenje.Mislite li da je to ipak bila menstruacija ili?
Proslu menstruaciju dobila sam 17.9

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno je bila menstruacija. Ne radi se o implantaciji.

Cailin

Poštovani!

Imala sam odnos 8.10.(tad mi je bio plodni dan) i 11.10., oba nezaštićena s prekinutim snošajem.
Menstruaciju očekujem kroz 2 dana, javili su mi se uobičajeni simptomi - povećan apetit, promjene raspoloženja, grudi su me boljele i prestale, ali su malo povećane i u trbuhu me štrecne po sredini i u jajnicima.
Imam li razloga za brigu od trudnoće? Imam nekako osjećaj da bi mi mogla kasniti s obzirom da sam zadnjih dana pod stresom.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne bi se trebalo raditi o trudnoći.
Pričekajte menstruaciju.

malena12345

Zdravo. Zanima me sljedece. Prosli mjesec sam dobila oko 24.9. Sad ovaj mjesec od 5 do 15 smo imali odnose i zavrsavao je u meni. Htjeli smo tako. Ali ja sam dobila 19.10 prvi dan je bilo jako malo i svijetla krv,drugi dan jako tamna cak smedjkasta i evo treci dan jako malo opet svijetlo crvena. Ne osjecam se nesto bas ugodno,mogla bi da sjedim i placem cijeli dan,a i prije dvije noci nisam uopce mogla jest sta god pojedem muka mi je od toga. Imam jake bolove u ledjima i probadanje u maternici. Jel ipak moguce da je trudnoca u pitanju. Nisam htjela radit test iz razloga sto imam krvarenje! Hvala,lijep pozdrav!

Cailin

Hvala Vam na odgovoru. happy

Nikolina1210

Pozdrav! Nedavno sam vam pisala, sutra ili danas, mi je trebala krenuti mjesecnica nisam sigurna za dan jer ima ciklusa gdje nastupi iza 28dc a ima gdje nastupi na 28dc. Danas sam napravila dva testa, clearblue digitalni onaj sto pokaziva i zacece i dao je plus u 3sekunde i pisalo je 2-3tjedna, nakon tog tokom dana sam napravila clearblue plus, obicni i dao mi je isto pozitivan rezultat. Dal da napravim jos jedan test na jutarnji urin? U biti dva testa nemogu pogrijesiti? Vec neko vrijeme se nadamo bebi pa sad nakon plusa me emocije drze...
I kad mi je najbolje otici na prvi pregled?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nikolina, možete. Na pregled nakon tjedan dana kašnjenja menstruacije.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Malena moguća je trudnoća. Napravite test sutra.

Nikolina1210

Napravila sam i jutros test na prvi urin, pozitivan je! Presretni smo. Hvala puno

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

Nikolina1210

Uz pozitivan test ne jedan vec tri, menstruaciju nisam dobila, danas sam primjetila neki smedi trag na gacicama? Nisam jos bila na pregledu mislila sam iduci tjedan otici pa se pitam sto bi to moglo biti? Nemam osjecaj da cu procuriti, samo me zanima sto bi mogao taj trag biti?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Implantacija, ili krvarenje u ranoj trudnoći.

Nikolina1210

Hvala na odgovoru, nije se ponovilo od jucer, bio je samo taj trag i to je sve.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

panika778

Poštovani doktore,

Djevojka mi ima 18 god i zadnju menstruaciju je imala 19.9, i trajala 5-6 dana. Ciklus joj traje oko 29 dana (1+-) i zadnja 3 su bila redovna. 20.10 imali smo spolni odnos prvi puta sa zaštitom a 5 min nakon bez, nije trajalo dugo svega 1min i ejakulacija se dogodila izvan ali naravno da postoji mogućnost da je nakon prvog puta ostalo nešto sperme. Sada joj menstruacija kasni već šesti dan i jučer se bila pojavila temp. 37.4 i kihanje. Pošto bi na naš dan odnosa svakako trebao bit neplodan dan brine me ova situacija i dali je moguće da zbog stresa kasni. Takodjer uvijek kada treba dobiti menstruaciju pojavi joj se pristic i bio se pojavio 20.10 ali je nestao a menstruacije još nema. Molim vas za savjet i vašu procjenu kolike su šanse da se radi o trudnoći, hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne radi se o mogućnosti trudnoće.