Da li je moguca trudnoca??

Poštovani,

zadnju menstruaciju imala sam 25.09.. Menstruacije su mi redovite 26-28 dana, iznimno rijetko 30 dana, ali nikada ne kasni.
7.-8. dan ciklusa, te 20-21 dan ciklusa imala sam odnose sa ejakulacijom. Menstruaciju još nisam dobila. U sijedu (budući da je prošlo 26 dana) sam napravila test na jutarnji urin koji je bio negativan (najjeftiniji iz ljekarne za 13,00 kn, izgleda kao trakica). Danas me bole jajnici, ali to nisu inače moji simptomi menstuacije.
Zanima me da li je moguća trudnoća, da li je test prerano napravljen ili je prejeftin?

bubamara_5

Cijenjeni doktore!

Posljednja menstruacija bila je 20. 9. (imam užasno neredovit menstrualni ciklus).
7. i 8. ovog mjeseca imala sam odnose s dečkom koji su prvih 10-ak minuta bili bez, a odmah nakon toga sa zaštitom. Napominjem da je dečko samo jednom ejakulirao u kondom dok je još uvijek bio u meni, ovaj drugi put bilo je van, i to je svršio tek par min nakon što je njegov organ bio vani.
13. smo ponovno imali tu metodu, par minuta bez i onda sa prezervativom (ejakulirao je van). 19. smo u potpunosti imali zaštićen odnos i ejakulirao je van.
Prije par dana mi se pojavio bijeli gusti iscjedak koji je trajao samo 2 dana i imala sam čudan osjećaj u trbuhu, nešto slično kao grčevi pred menstruaciju ali je trajalo samo par sati i nije bilo intenzivno kao što je inače. Nemam nikakvih simptoma menstruacije.
Smatrate li da postoji mogućnost trudnoće ili pak nemam razloga za brigu?
Zahvaljujem!

Lukrecijaa118

Postovanii

imam 18 godina,spolni odnos sam imala 11.10,koristili smo kondom i prekinuti snosaj zajedno,ali menstruacija mi sad kasni vec 5 dana , ne znam zasto jer smo sigurnii u zastitu koju smo koristili i jos nema simmtoma da ce doci..inace je vise manje redovna,ali prosli mjesec mi je kasnila 8 dana.lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Miki nije. Dobit ćete menstruaciju za koji dan.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Bubamara, prema opisanom mislim da se ne bi trebalo raditi o trudnoći. No s obzirom na kašnjenje, da vama bude lakše ipak ga napravite.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Lukrecija o uzrocima kašnjenja menstruacije pročitajte u prijašnjim postevima, da se ne ponavljam.
Svako kašnjenje menstruacije ne predstavlja uvijek trudnoću, te se nadam da toliko znate.

panika778

Poštovani doktore,

Jučer sam Vam pisao post, odgovorili ste kako se ne radi o trudnoći no menstruacija nije nastupila danas i nema znakova da bi mogla pa me zanima ima li potrebe da napravimo test za dan-dva te bi li nas on ukoliko bude negativan rješio svih briga?

Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru.

leellicaa

Dobro vece
korisatim kontraceptivne pilule i naprtavila sam umjesto 7 dana pauze malo duze imala sam odnose medjutim nije svrseno u mene ali od prije par dana imam napade povracanja sta god pojedem mada ima i dosta stresa zbog toga ja sam ispila posljednju tabletu imala odnose prije mjesec jeli moguca trudnaca ili je samo moj strah happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Panika, trudnoća nije jedino stanje kod kojeg izostaje menstruacija.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Lelica ako niej bilo ejakulacije onda se ne morate brinuti. Pilule morate uzimati prema propisanoj shemi uzimanja ili ih ne uzimajte. U protivnom nisu dobra metoda kontracpcije.

bubamara_5

Poštovani doktore,

napravila sam test kako ste mi i preporučili i rezultat je zbunjujući. Radi se o Clearblue (onom od 30 kn) testu. Naime jedna crtica izrazito stoji, dakle baš se vidi, a ova druga koja bi, ne daj Bože trebala tu biti, se ne vidi, ali se nazire tanka plava (koja nije baš nevidljiva). Što to znači?
Napominjem da test nisam radila na prvu, već na drugu mokraću.
Zahvaljujem!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Test je negativan. Ne radi se o trudnoći.

mpls7

Dobar dan,oprostite na smetnji ali htjela bih nešto pitati.
Dakle,dečko i ja smo se jednu večer malo zanjeli,iako smo oboje nevini
s obzirom da je nakon svršavanja obrisao ruku ,dakle jel moguće
da ako je mene nakon toga zadovoljavao ostanem trudna? Inače nemam redovite cikluse mjesečnice,a zadnja mi je bila
27-4.10. Hvala unaprijedhappy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Djevojko ni nemojte imati još dugo jer niste spremni ni educirani.

Kućanica

Poštovani!

Zadnja menstruacija počela mi je 12.10. Odnos smo imali 18.10. 19.10. je počela sluz, ljepljiva, bjelkasta prema rastezljivoj prozirnoj koja je bila 23.10. i još koji dan iza toga. Ciklus traje 24 dana. Kolika je mogućnost za trudnoću? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mala.

dona01

Prvi put sam spavala s momkom 25.10.. stavio je kondom ali svrsio je izvan mene i shvatila sam da je skinio kondom tokom odnosa.. svrsio mi je po trbuhu i blizu vagine.. menstruacija mi je do sada bila redovna i trebala bih ju dobiti 1.11.. 26. I 27.10 sam krvarila.. a danas osjecam nadutost i cesto mokrim.. da li je moguce da sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća nije moguća.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.

bubamara_5

Poštovani.

Zbog ogromne zabrinutosti napravila sam još dva testa u dva dana. Prvi test (Clearblue compact) je izbacio samo jednu trakicu, a drugi dan (jutros) kad sam radila s Clearblue digital (onaj s minusom i plusom+tjedni trudnoce), izbacio mi je debeli bijeli minus i prozirnu okomitu liniju (koja bi cinila plus), kao olovkom napisanu.
Zbunjena!!??!! Što je to sad? Je li test negativan ili?

(Prvi test je također bio CB compact, i jedra trakica je bila izrazita, druga se nazirala, to sam Vam već spomenula). Nemojte mi zamjeriti.

Hvala!