Da li je moguca trudnoca??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o mogućnosti trudnoće.

Marijaaa12

Postovani.
Predzadnja mjesečnica 10.11 i trajala je do 18.11. Odnos bez zaštite imala sam 22.11 znaci polodni dan al nije svrsio u mene. Zatim sam imala odnos 30.11 isto nije svrsio u mene. Dobila sam 4.12 i trajala do 14.12. Odnos sam imala 22. 12 isto nije svrsio u mene. Pocela sam stalno mokriti i uradila sam test za trudnoću oko 26. I pokazao je negatvno. Te sam ponovila 31.12 i pokazao negativno te za 10min pozivitno ponovila sam ponovno i pokazao je negativno, otisla sam kod ginekologa i rekao mi koliko vidi da nisam trudna i da vidi da bi trebala brzo dobiti medjutim ne dobivam kasni mi oko 4,5dana. Imam povisene proteini u mokraci te mi je rekao da je to znak neke upale i rekao mi je da trebam dosta tekućine pit, sta vi mislitr o tome. Jel moguca trudnoca?

ana s pitanjem

Postovani doktore, molim vas misljenje.. idem na gin.pregled u pon nadam se, ali evo da i tu pitam. Prije svega, vrlo sam uznemirena jucer i danas jer se plasim trudnoce. Zadnju mengu sam dobila 16.12., odnos sam imala 26.12. Kondom smo stavili malo kasnije, ali partner je svrsio dosta kasnije.. 31.12. sam imala tamnosmedji iscjedak u obliku kruznice promjera 3cm, jednom, pa opet za satvremena isto tako. Nakon toga sam imala kao blagu i tamnu menstruaciju taj i jos 2 dana, tj do jucer. Trenutno imam totalni gubitak apetita jucer i danas i nervozu donjeg dijela stomaka. Vise neznam sto bi moglo biti od cega pa vas molim ako sta znace ovi podaci da kazete sto mislite..hvala, Ana.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Marijana nije moguća a uz to ste i bili na pregledu.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ana prema opisanom radi se o periovulacijskom krvarenju.

Marijaaa12

Jeli moguće da je ginekolog pogriješio?

Marijaaa12

I da danas sam nakon 6dana izostanka mjesecnice radila primastick test i pokazao je negativno. Imam li se razloga više brinuti oko toga?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći, ne brinite.

euro12

Postovani doktore,imam jedno kratko pitanje.Da li je moguca trudnoca,a da smo sigurni da nije bilo ejakulacije u rodnicu,vec vani,bez obzira na plodne i neplodne dane?

netko_treci

Poštovanje,
trebao bi mi vaš stručni savjet... Naime, imali smo u nedjelju popodne zaštićen spolni odnos (uvijek koristimo prekinuti snošaj sa kondomom kao metodu)i ejakulirao sam izvan, no, javio se problem kada sam skidao kondom , na vrhu je bio probušen/oštećen. Također, tvrdim da je bio cijeli kad sam je stavljao, te kad sam ga skidao nisam okrznuo noktom.
Mene zanima, kolike su šanse, da ostane trudna, točnije, da su joj bili plodni dani, s obzirom da je zadnju mjesečnicu imala 12.11.2014. (užasno su joj neredovite, nekad dođu svaki mjesec, nekad kasne po 2-3 bez ikakvog razloga)?
I još nešto što me zbunilo, kako se kondom probušio, iscurila je sperma po plahtama, što me užasno buni (ako se kondom probušio za vrijeme snošaja) da nije iscurilo, ili promakla koja kap, bez obzira što sam ejakulirao van nje.

Puno hvala na odgovoru

Josipa1409

Poštovani, u zadnjih par dana imam mučnine i slabo mi je, cjeli dan nisam za ništa, sva sam iscrpljena, navečer povratim. danas mi je bilo malo bolje, nisam imala mučnine, ali su počeli bolovi u donjem djelu stomaka, i opet sam navečer povratila. Z.M sam imala prije tj dana. ja i partner ne koristimo nikakvu zaštitu, dali je moguće da sam trudna? hvala happy

silly33

Zanima me da li sam mogla ostati trudna ako sam imala 5 odnosa zaredom u plodnim danima bez da je svršio u mene? Pauza između odnosa je bila 5 min max.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Euro, nije ako nije bilo predejakulata.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Netko treći, to znate samo vi. Vi jedino znate da li bilo ejakulata u rodnici. Ako se ejakulacija dogodila vani onda se ne trebate briniti.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Josipa, ne radi se o trudnoći ako imate menstruaciju koja je redovita, istog intenziteta i ima ostale odlike menstruacije.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Silly šansa postoji i veća je od teoretske.

Josipa1409

Niste shvatili, menstruaciju sam imala prije mučnina. Mučnine su počele prije 3,4 dana i povračanje svaki dan, slabost itd.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Josipa dobro sam shvatio samo vi niste shvatili.
Nije svako povraćanje i mićnina trudnoća.

vu2014

Postovani,imala sam odnos sa muzem i koristili smo zastitu,medjutim puknuo je kondom ali je odmah stavio drugi i ejakulirao u taj drugi. Zanima me dali je moguca trudnoca od te predsjemene tekucine? Da napomenem,dvije godine smo imali odnose bez ikakve zastite i nisam trudna ostala niti jednom. Imam 2 djece i oba puta smo bez zastite i naravno ejakulirao je u mene. Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom neće doći do trudnoće.