Da li je moguca trudnoca??

vu2014

Zaboravila sam napisati da se to dogodilo par minuta prije kraja...mozda 4-5 min

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tada trudnoća nije vjerovatna.

Samsunggalaxynote

poštovanje,
imao sam zaštićene spolne odnose s djevojkom. Nisam siguran jesu li joj bili plodni dani al s obzirom da je korišten kondom, siguran sam da nije došlo do ejakulacije unutar rodnice. Bilo je trenutaka kad nije korišten kondom ali to nije dugo trajalo tako da nisam bio blizu trenutka ejakulacije. Međutim, kasni joj već nekoliko dana. Kaže da joj nikad nije ovoliko trebalo da dobije. Nema nikakvih simptoma trudnoće. Spomenula je da je osjetila prije par dana bol u trbuhu koja je trebala značit početak mjesečnice, međutim ta bol je prestala a ona nije dobila. Kolika je šansa za trudnoću?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste sigurni da nije bilo ejakulacije ne tebate biti zabrinuti.
O ostalim uzrocim kašnjenja menstruacije pročitajte u prijašnjim postevima koji govore o tome.

miki 5

Poštovani,
21.12 sam imala zadnju menstruaciju, a odnos bez ejakulacije 04.01.. Partner kaže da mu je malo "pobjeglo"
Menstruacije su redovite 28 dana, +- 2 dana (zadnja 3 mjeseca kasne 3-5 dana zbog stresa)
Da li moguća trudnoća s obzirom da se radi o jako maloj količini sjemena?

Srdačan pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dakako da šansa postoji. U ginekologiji se govori o mililitrima ejakulata. Malo mi ne znači ništa.

Zaja

Postovani,
Pisala sam vam vec i ranije. moj odnos zadnji je bio 15.10. menzes sam imala 6.11 i 5.12. uradila sam test 30.12 posto sam vam pisala da sam se malo zagojila i test je pokazao da nema trudnoce. i vi ste rekli da nije moguca trudnoca. evo danas je 10 januar a ja jos nemam menzus ide mi samo bijelo pranje. dali mi mozete reci sta je u pitanju.
Hvala

Barbara1705

Poštovani,
posljednju menstruaciju sam imala 13.12 a nezaštićen odnos s dečkom 30.12. Postoji mogućnost da sam razmazala spermu koja je bila na mom trbuhu. 31.12 sam popila pilulu koja djeluje i do 72h nakon odnosa, pilula se zove Vikela. Danas, 10.01 ocekujem mjesecnicu ali pojavilo se samo par kapljica krvi i smeđi iscjedak. Jesam li trudna ili preuveličavam?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Zaja o uzrocima kašnjenja pročitajte o prijašnjim postovima koji govore o tome.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Barbara naravno da niste trudna.

bulletproof

Poštovani,
Prvi put sam imala odnos s dečkom te mi mjesečnica kasni 6 dana i nemam posebnih naznaka nadolazeće mjesečnice.
Naime, ispočetka smo možda minutu imali nezaštićeni odnos,a poslije smo se koristili prezervativom i metodom prekinutog snošaja.
Zanima me postoji li mogućnost trudnoće u ovim okolnostima ?
Unaprijed hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne radi se o trudnoći.

bulletproof

Da li ista mjenja ako se radi o plodnim danima?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne mijenja stvar.

pepa1

Poštovanje,javljam se opet. Znači menstruaciju sam treba dobiti 19.12,kasnila je te sam ju dobila 24.12. Trajala je 2 dana,prvi dan je bila svijetlocrvena i sasvim malo.Drugi dan je bila smeđkasta i isto sasvim malo i tu mi je zavrsila,da bih nakon dva dana dobila opet te je bilo isto kao i drugi dan samk sto je trajalo 2-3 sata. Test za trudnocu sam napravila 19.12. Pokazala mi se roza-crvena crta sto bi kao trebalo znacit da nisam trudna. Ali odnos sa deckom sam imala za vrijeme plodnih dana i to dva puta u pauzi od pola sata. Imam bolove dole i u doljnjem dijelu kraljeznice. Mislila sam da je nekakva upala,ali nije. Dali da sumnjam na trudnocu i da napravim jos jedan test ili ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći.

pepa1

Ispravak test sam napravila 29.12.

suzi1

Poštovani doktore, situacija je ovakva. Posljednju menstruaciju imala sam 16.12, koja je normalno trajala. S dečkom sa imala tzv.trljanje spolova, "seks preko odjeće", sve preko odjeće, u jednoj situaciji, on je bio u gaćama, aj sam imala trenirku, dok u drugoj situaciji smo bili u potpunosti obućeni. Znam da je pitanje pomalo glupo, ali me strah posljedica, dali je moguća trudnoća tim putem? Nikada nisam imala spolni odnos, niti sam se pred dečkom u potpunosti skinula, niti me je dirao prstima dole, isključivo sve preko odjeće. Osjećam bol u grudima, i grčenje u stomaku, te sam to osjećala i prije svake menstruacije. Uskoro bih i trebala dobiti menstruaciju, i imam sve znakove, kako fizičke tako i psihičke. Zanima me Vaše mišljenje o svemu tome. Unaprijed Vam hvala na odgovoru. Lijep pozdrav!

suzi1

I tad sam bila u plodnim danima, i zadovoljavala sam dečka, dirajući ga po spolovilu, te je u jednom trenutku bila neka tekucina, u maloj količini, te se ja poslije toga nisam dirala po spolovilu..?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Suzi ne radi se o mogućnosti trudnoće.