Da li je moguca trudnoca??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije moguća.

Laricaa

boli me dolje stomak,grudi su mi veće,imam prištića i sve bi to trebali biti simptomi pmsa. No meni menga kasni vec 3 dana i uzasno sam zabrinuta sad znaci mogu isključiti trudnoću iako je bio dan ovulacije?

Dada777

Poštovani,
Menstruaciju sam u 4.mj dobila 22-og,5.mj 26-og,6.mj 23-og, i sad sam je 22-og trebala dobiti.
Pojavio mi se sitni osip na čelu, ali to prepisujem znoju i vrucini, imam osjecaj da su mi grudi napuhane, imala sam par dana i proljev.
Stomak me na trenutke zaboli, samo ne znam da li je to nerovoza ili.....
Takodjer malo sam se stresala zadnjih dana.
Imam ne zasticene odnose.
Test sam danas radila, i negatvan je.
Zanima me da li ima mogucnosti da sam trudna?
Hvala.Lp

Smesko

Postovani,
Devojka i ja smo imali polne odnose i ejakulirao sam u nju. Zanima me da li moze da ostane trudna posto je pola sata nakon naseg odnosa dobila menstruaciju i pije oralne kontraceptive vec 2 meseca. Hvala unapred.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Larica odgovorio sam vam.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Smeško neće doći do trudnoće. Ne brinite.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dada ne radi se o trudnoći ako je test negativan.

Laricaa

A doktore,jel moguce da mi menga kasni vec 4 dana zbog nervoze i straha od neželjene trudnoće?

maron7

Postovanje,
Zanimalo bi me spavao sam s djevojkom 29.tog a njoj je menstruacija prestala 26.tog sto znaci tri dana nakon. Nije doslo do ejakulacije te je snosaj bio prekinut iz (ocito je zasto). Njezin ciklus nije neki bas u razvnotezi zadnji je bio 32dana a zna biti +/- 4 dana. Te je prije 2mj imala problema s jajnicima i cistama,sad cekamo papa test da vidimo dal je sve uredu. Zanimalo bi me da je moguca trudnoca u navedenom snosaju? Te koje kotracepcijske pilule bi preporucili? Hvala na odgovoru! Lp

pe321

Postovanje!

Ako se kupam u bazenu sa osobom koja je prethodno ejakulirala, te ušla u bazen, a nije se oprala, Mogu li ostati trudna? Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Larica, moguće je.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Maron prema opisanom ne bi trebalo doći do trudnoće. Od pilula neke niskodozažne monofazne.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pe nije moguće.

Laricaa

Doktore meni ste rekli da je trudnoća nemoguća a menstruacija mi kasni nekih 5 dana jel to normalno ili? Ja sam jos u panici..

AlmaDaris

Postovanje,prvi dan poslje prestanka menustracije imala sam ne zasticen odnos i nakon 6 dana opet ne zasticen odnos,da li je moguca trudnoca i ako nisu plodni dani???unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Larica o uzrocima izostanka menstruacije pročitajte u prijašnjim postevima.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Almadaris, ako nije bilo ejakulacije neće doći do trudnoće u neplodnim danima. Ne brinite.

sofija777

Postovani, imala sam kiretazu prije skoro 4 mjeseca, a htela bih ponovo biti trudna. Ne znam da li je to moguce...poslednju menstruaciju imala sam 14.7, a odnose 27. i 29, te 31.8. Da li je moguca trudnoca? Hvala puno.

Laricaa

Doktore ja se stvarno ispričavam ako sam vam dosadna al trenutno ste mi vi jedini koji mi možete pomoći.. Dakle, rekli ste da je u mom slučaju trudnoća nemoguća, meni su ciklusi stvarno ne redoviti i zadnju mengu sam dobila 27.6.. Imam simptome pmsa tipa prištiće,bolne grudi,grčeve u donjem djelu stomaka ali nikad da dobijem mengu. Nedavno sam saznala da mi se roditelji rastaju pa je i to bio sok veliki, i trenutno puno pješačkim do autobusne stanice i tako to..uzasno sam nervozna i nezelim nikako ostati trudna i pod stresom sam pa mislim da i to utječe na ciklus... Zanima me jel ja mogu stoposto isključiti trudnoću i jel je moguce da menga koji mjesec ne dode?

sofija777

Oprostite na greskama u pisanju datuma, sve je bilo 7. mjeseca, ne osmog, kako sam slucajno napisala. I hvala unapred na odgovoru!