Da li je moguca trudnoca??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o nikakvoj trudnoći. Ne umišljajte si.

japanska ruza

Poštovani,
Zanima me ako sam pila primolut nor 3

japanska ruza

Poštovani,
Zanima me da li primolut nor pomijera ovulaciju ili samo zaustavlja krvarenje. Naime isti sam pila 3 dana počev od subote 15.8. A po popijenoj tableti sam primijetila da je krvarenje blago pocelo. Ciklusi su mi od 25 i 28 dana. Prethodni sam imala 22.7. I ovaj za koji SAD nisam sigurna da li da računam od 15og ili poslije primoluta. 22.8. Sam imala nezaštićen odnosa krvarila sam. Da li je moguće da dodje do trudnoće. U panici sam pa Vas molim za sto hitniji odgovor.
Unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Ne pomjera ali koći ovulaciju ako se prerano uzme.

Dejanovicka

Zanima me da li je moguce zatrudneti ukoliko sam nevina i imala sam recimo odnos s deckom bez kondoma ali on nije isao do kraja, i samim tim mislim da mi ni himen nije probijen, i nije doslo do ejakulacije unutar mene, ali meni kasni 18 dana i zanima me da li je moguce da sam trudna?
jedino sto me jajnici bole ostalo je sve u redu. a vec jednom sam od stresa zauztavila menstruaciju pa sad ne znam sta je u pitanju a radila sam danas test i ako nije bilo prvo mokrenje u pitanju test je ispao negativan.

tonkyy98

Poštovani,spolni odnos sam imala 10.7.2015 bez zastite,menstruacija je trebala doći 26. ali nije se pojavila inače nikad mi nisu redovne menstruacije.Prije par dana mi se pojavio neki bijelo smeđi iscjedak i imala sam bolove u donjem predjelu stomaka i danas sam dobila menstruaciju ali smeđe boje o čemu je riječ,ima li razloga za brigu ?

Nikoo

Postovani, zanima me Ja i decko smo imali odnosa prilikom erekcije izasao je van ali misli da je malo pobjeglom stime da su mi bili plodni dani i nismo nakon toga imali odnos vise dali je moguca trudnoca? Hvala na odgovoru

korisnica19

Postovani doktore,
menstruaciju sam imala 10.8. ciklusi mi traju od 30 do 34 dana, menstruacija je trajala 6 dana (sasvim normalna kao i inace mozda malo oskudnija nista znacajno) spolni odnos sam imala na 5. dan ciklusa (predzadnju menstruacije), zadnjih par dana me bole jajnici, jedan dan lijevi drugi desni,trbuh mi se relativno napuhao, iscjedak je nalik ovulacijskom (malo kasno za ovulaciju ili ne?), jel moguce da me to sve boljelo zbog ovulacije (prije nisam primjecivala niata pred/za vrijeme ovulacije) ili se radi o simptomima trudnoce?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dejanovicka, ako ste imali odnos onda niste nevina.
Zatim, ako nije bilo ejakulacije i ako vam toliko kasni menstruacija, te je test negativan, ne radi se o trudnoći.
O ostalim uzrocima izostanka menstruacije pročitajte u prijašnjim postevima koji govore o tome.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tonky na osnovu iznesenog ne mogu znati. Možda se radilo o upali, cisti, pcosu, i sl. Navedene promjene često rezultiraju smeđim iscjetkom.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Niko moguća je. Uzmite pilula za dan poslije ako ne želite trudnoću.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Korisnica 19 vjerovatno su smetnje vezane uz ovulaciju.

Dejanovicka

Hvala Vam puno ! happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

Dzonko

Postovani, molim Vas da mi odgovorite da li je moguca trudnoca par dana prije menstruacije, (na kalendaru pise da su neplodni dani, a isto tako po kalendaru je vec menstruacija kasnila dva dana) ejakulirao sam malo pri odnosu, znaci ne skroz, vec samo malo? I da li je potrebno uzeti tabletu za dan poslije?

Hvala na odgovoru unaprijed!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je ciklus na godišnjoj razini redovit, neplodni su dani i ne treba pilula za dan poslije.

hahar

poštovani.
prvo pitanje: je li moguca trudnoca ako sam penetrirao jednom u curu i to samo na pola ali sam masturbirao par sati prije.
drugo pitanje: je li moguca trudnoca ako me zadovoljavala djevojka i nakon toga imao sam malo ostataka sperme ko prstima koje sam nakon toga obrisao od majcu i zadovoljio djevojku prstima.
hvala unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dječače ako niej bilo ejakulacije, neće doći do trudnoće. Moja sugestija je da ne imate odnose do daljnjeg a priej stupanja u odnos da se educirate da ne bi postavljali ovakva pitanja.

NaIva2

Poštovani,
zanima me dali je moguća trudnoća..Zadnju menstruaciju sam imala 10.8.-14.8. Ciklusi mi traju 28-30 dana. Spolne odnose sam imala 17.8. (8.dan ciklusa) i 23.8. (14. dan ciklusa), uvijek smo koristili zaštitu (kondom) ali 17.8. je kondom pukao i dečko je ejakulirao u mene. Prošli tjedan sam bila kod ginekologa, i pitala sam ga za trudnoću i rekao je da su šanse male. Međutim, u zadnjih tjedan dana ja sam jako umorana, zadnja dva dana me užasno boli donji dio leđe, i skroz kišem (čitala sam na nekom forumu da je nekim žena prvi znak trudnoće bio kihanje) Mjerim bazalnu temp. i povišena mi je zadnjih tjedan dana. Iscjedak mi je onako gust i bijel i kremast. Pratim i položaj cerviksa i on je tvrd i podignut. Zanima me dali je moguće da sam trudna? Hvala unaprijed na odgovoru.

ipapic111

Poštovani,

Molim Vas informaciju postoji li mogućnost trudnoće ukoliko je test krvi na beta hcg, 23 dana nakon spolnog odnosa, pokazao vrijednost <0,153.

Hvala!