Da li je moguca trudnoca??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pitanje kad je bila ovulacija kod vaše djevojke. No ako nije bilo ejakulacije šansa je mala.

Pripro1234

U nedjelju
A odnos smo imali u subotu

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako nije bilo ejakulacije neće doći do trudnoće.

plocice12

Doktore da li je moguce da mi cura zatrudni ako nismo imali odnos vec je ona "pomogla" da zavrsim I zavrsio sam sa strane? Bila je u gacicama pa je strah da nije koja kap ili sta doslo do njene vagine jer joj kasni menatruacija?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.

SPN123

postovani.
u panici sam!
naime prije nekoliko dana sam.imala.nezasticen.odnos s momkom..on nije svrsio u mene,tj nije uopce,ali ipak me strah da je doslo do trudnoce.
imali.smo.odnos dan nakon zadnjeg dana menge.
od odnosa.je.proslo 4 dana a mene bole grudi i napirit mi.je trbuh.sljedecu mengu bi trebala dobit 20.11.
molim vas recite mi da nema sanse,nisam spremna na dijete i ne zelim to nikako.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom neće doći do trudnoće.

SPN123

e i zaboravih reci,racunala sam i neplodni su bili dani ali nisam aigurna da li sam to dobro racunala...bole me grudi(kao da cu dobit) al prerano je kao sto sam.napisala u gornjem postu..molim odgovor brzo jer ne mogu izdrzat do ponedjeljka do pregleda.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.

iva1510

Poštovani, zadnju menstruaciju sam imala 07.10, trajanje ciklusa mi je između 24-27 dana. Spolni odnos sa partnerom sa prekinutim snošajem sam imala 13.10. Menstruacija mi kasni danas 4. dan, imam mučninu i jaku bol u sredini trbuha i jajnicima ali nikakve druge nazanke da bi trebala dobiti menstruaciju nemam. Inače sam rodila dva puta i oba puta sam imala od samog početka izražene simptome trudnoće a sada izuzev boli i nugodnog osjećaja da sam trudna, mučnine i žgaravice nemam ništa. Jutros sam napravila test koji je bio negativan, Ipak se bojim da je trudnoća moguća. Trebam li ponoviti test? Hvala

voki

Zadnju menstruaciju sam imala 15.10. imala sam odnose u vreme plodnih dana i ovulacije,ali nije u mene,medjuti imali smo odnos nije u mene samo se obrisao i posle dva sata smo imali ponobo da li postoji mogucnos da sam ostala trudno,imam bolove u donjem delu stomaka i jako mi napet taj deo..hvala u napred

ja1234

dobar dan.. moja cura ima 18godina, imali smo odnos 30.10, trebala bi dobiti 8.11, ali danas 6.11 ima krvarenje rekla je da je malo slabije kao i svake mjesecnice, i da je krv crvena znaci da nije implantantsko krvarenje,bar tako mislimo... imali smo taj odnos bez zastite, morate znat da je ona jos nevina,znaci nisam je probio a to je bio prvi put da smo to radili.. nije usao citav nego jedna trecina samo da ona vidi kako je to, i trajalo je 30sekundi, nije doslo ni do predejakulacije jer sam ga izvadio dosta ranije.. eto ima to krvarenje dana, znaci 2 dana ranije, jel i vi mislite da je to mjesecnica? boli je stomak i ledja kao i svaki put, samo sto je prije bolilo sve, ima li razloga za brigu od nezeljene trudnoce, i jel ovo sve normalno samo sto se mi malo previse brinemo...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Iva ako je test negativan ne radi se o trudnoći. Pričekajte još koji dan da nastupi krvarenje.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Voki šansa je mala jer nije bilo diretne ejakulacije. No ovim načinom odnosa dalje uskoro bi mogla postati trudna. Sugeriram bolji način zaštite ako ne želite trudnoću.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ja prema opisanom se ne radi o trudnoći.

ja1234

Danas je bila obilna menstruacija. Hvala vam. Odlicni ste u svom poslu i samo tako nastavite !

098ivana

Postovani, situacija je ovakva
Decko je dan prije nego smo imali odnose 3 puta masturbirao i taj dan jos jednom
Mi smo nakon toga taj dan (5.11.) tri puta imali odnos sa zastitom, onda je uslijedio oralni seks (bez ejakulacije) i nakon toga smo jos jednom imali odnos ali ovaj put bez kondoma. Nije svrsio u mene, ali sam zabrinuta je li u udu moglo ostati spermija od prije koji bi me oplodili. Plodni dani su mi bili do dan prije (ZM 18.10., trajanje ciklusa 32 dana)

Jasron123

Postovani
Kasni mi vec 6 dana mjesecnica a prije toga sam sa deckom imala odnos al imo je kondom a nakon toga sto je nekoliko puta al u mene je nakon treceg puta svrsio pa jel moguce da sam trudna jel se moglo ista desiti i da napomenem to mi je prvi odnos pa mozeli biti radi toga

Dejan Šakoronja, dr. med.

098Ivana, šansa je malena, no nažalost ne može se u potpunosti isključiti u vašoj situaciji.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Jastron šansa za trudnoćom postoji. Napravite test,.