Da li je moguca trudnoca??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Josipa mlada ste i neiskusna, napravite test.

Dejan Šakoronja, dr. med.

nm123 ne postoji ako je ciklus redovit.

tkik

Postovani, situacija je sljedeca. Dečko i ja smo imali zaštićen odnos 21.05.ali je kondom pukao na kraju, ja popila ellaone one pilulu u roku par sati, test za trudnoću nakon 16-17 dana bio negativan, dobila sam menstruaciju početkom 6.mj..zatim dobila redovno sljedecu menstruaciju i početkom 7.mj..ali evo sad je izostala tj.trebala je doći početkom 8.mj. Ciklus mi je i inače neredovit, zna trajati i do 35 dana pa me zanima da li je ovo normalno da traje 45 i više dana? I da li postoji mogućnost trudnoce? U panici sam malo pa molim za savjet.

Danceee

Poslije zadnja 2 odnosa u razmaku od 1 dana pocela sam krvariti, u pocetku je bilo svijeto crvene boje, a onda bas tamno, kao u zadnjih dana menstruacije, traje 4 dana. Mogu li raditi test za trudnocu dok jos malo krvarim ili da sacekam da prodje skroz? Da li da idem da pregled? Zadna menstruacija mi je bila 24.7. Molim odgovor. Unaprijed hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tkik ako ovaj ciklus niste bila spolno aktivna, zasigurno se ne radi o trudnoći.
O uzrocima izostanka menstruacije pročitajte u prijašnjim postevima.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dancee test na trudnoću se radi kad vam kasni menstruacija. Ako je krvarenje stalo pričekajte sljedeću očekivanu menstruaciju.

Lucyy

Postovani, u odnos sa deckom sam stupila 14.8, bez zastite no nije svrsio u mene, nisu mi bili plodni dani. Zadnji menstruaciju sam dobila 21.7, te je ova trebala doci 18.8, ciklusi su mi redoviti pa me zanima dali je normalno da mi kasni (ovo mi je medu prvim pravim odnosima) ili postoji mogucnost da se radi o trudnoci, ponavljam nisu mi bili plodni dani. I samo da napomenem da sam imala bolove i grceve u trbuhu 18.8 u prijepodnevnim satima, te isto tako PMS te su mi grudi osjetljive evo vec 3. dan. Dali se radi o trudnoci ili postoji mogucnost za nju??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne radi se o trudnoći jer nije bilo ejakulacije i bili su neplodni dani. Ne trebate biti u brigi.

cbandit

Postovani, zadnju menstruaciju sam imala 02.08. u trajanju od 5 dana,decko i ja smo imali zasticen odnos 12.08. ali je kondom pukao što smo primjetili na kraju, te kada je doslo do ejakulacije jednim dijelom je ejakulirao u mene..inace mi je ciklus od 27 -33 dana. Da li je moguca trudnoca?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Svakako da je moguća trudnoća.

aquarius001

Poštovani,
U julu mjesecu menstruaciju sam imala 18.7. Prije svega da naglasim da su mi ciklusi tacni u dan dva, osjetim i kad je vrijeme ovulacije. Naime, nezaštićene spolne odnose sam imala 31.7., 7.8. i 14.8.... ali nije ejakulirao u mene niti jednom... menstruaciju sam očekivala 18. ili 19., ali nisam dobila. Grudi su mi bolne i otečene (areole nisu potamnile, i ne bole me intenzivno), boli me donji dio leđa, kao i stomak u predjelu jajnika, naduta sam, nemam mučninu, ali osjećam žgaravicu, imam želju za slatkišima, i iscjedak je vodenast. Također početkom augusta, doktorica mi je propisala vaginalete Polygynax, pa.me zanima da li je.moguće da mi menstruacija kasni zbog njih ili možda i zbog naglih promjena vremena... Test za trudnoću sam uradila 20.8. i bio je.negativan... da li je to ipak prerano s obzirom da je razmak između zadnjeg odnosa (7.8. i 14.8) i urađenog testa 6 dana odnosno 14 te da li postoji mogućnost trudnoće?

Srdačan pozdrav.

Lucyy

Postovani,
Prije 2 dana ste mi rekli da se neradi o trudnoci i da nebudem u brigi no menstruacija jos nije dosla pa nisam pametna, dali da pricekad jos par tjedana da nije mozda preskocena ovaj mjesec ili jednostavno kasni odredeni period. Tjesim se da nije doslo do nezeljene trudnoce premda ste rekli da se neradi o trudnosi. Tjesim se da je od stresa a i inace imam problema sa stitnjacom no stvarno nisam pametna. Dali da napravim test ovih dana ili pricekam jos par tjedana do sljedece zakazane menstruacije da vidim hoce li doci??

giordana123

Ispravak netočnog navoda, od zadnje mjesečnice je prošlo trinaest dana.

maare1990

Poštovani!16.08. sam prvi put spavala sa dečkom.pukao mi je himen i ušao je par puta u mene skroz,nije svršio,idući dan mi je isla malo krv,a a 18.08 sam dobila menstruaciju,da li postoji mogućnost trudnoće.nismo koristii zaštitu

giordana123

Ispričavam se, ali mislim da se prvi dio moje poruke nije poslao. Naime, dečko i ja smo jutros imali odnos te nam je već odmah na početku puknuo kondom. On nije bio ni blizu da ejakulira, a čim je primijetio da je kondom puknuo smo prestali. Zanima me da li je moguće da je u sluzi koja mu se pojavila na vrhu penisa bilo što spermija? Jučer smo također imali odnos te me zanima da li je moglo ostati što spermija u njegovoj mokraćno-spolnoj cijevi od onda? Inače je trinaesti dan od moje posljednje mjesečnice, a inače mi obično dolaze svaka 27-28 dana pa vjerujem da su ovo još uvijek bili neplodni dani? Hvala na odgovoru.

marjerla

Jedna cura i ja smo prije malo vise od mjesec dana imali nezasticen odnos te je popila tabletu za dan poslije, nakon mjesec dana joj je kasnila mjesecnica pa je otisla na pregled krvi i ustanovilo se da nije trudna. 20.8. smo opet imali odnos, no ovaj put sa kondomom, no na pocetku ga nisam imao, i taman joj je zavrsila mjesecnica ta prva nakon zadnje tablete. Znam da nisam ejakulirao u nju, ali pred-ejakulat je mozda izasao. Kakve su sanse za trudnocu, te da li ona smije popiti tabletu tu opet?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Aquarius doista ne znam zbog čega vam kasni. Pogledajte u prijašnjim postevima o mogućim uzrocima kašnjenja.
Ne radi se o trudnoći-.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Lucyy pričekajte još nekoliko dana da vam nastupi menstruacija.

Dejan Šakoronja, dr. med.

mare prema opisanom ne radi se o trudnoći jer ste imali menstruaciju.

Dejan Šakoronja, dr. med.

giordana od sluzi nitko nije zatrudnio. Educirajte se.