Da li je moguca trudnoca??

enaaa16

Pozdrav doktore. Molila bih Vas da me rijesite nedoumica. Znam da vam vec takva pitanja ideju van na usi, ali jednostavno nisam mirna i citam te gluposti po internetu i na svakoj stranici je drugacije. Mene zanima da li se moze ostati u drugom stanju ako nikad nisam imala spolni odnos samo analni s time da decko NIKAD nije svrsio ni u anus niti blizu njega ili vagine, vec ga izvadi netom prije nego svrsi s time da se ja uvijek obrisem nakon svega i da oboje pazimo i nikad ne nastavljamo kad on svrsi, tocnije nikad nismo imali ponovno analni kad je on svrsio. I ne koristimo kondom prilikom analnog. Jer je menstruacija trebala stici jucer, a jos nije dosla. ( ciklusi su mi max 24 dana, s time da zna nekad kasnit il uranit 2/3 dana, ali cesce uranit )

natalius

Mene zanima jos nesto..
Dali je moguca trudnoca ako nakon oralnog zadovoljavanja, decko ejakulira u usta djevojke zatim obrise penis maramicom i nakon 5-10 minuta gurne prst u vagini sa rukom kojim je obrisao penis? (ako u tom rukom je drzio i maramicom)
Spolnog odnosa nije bilo.
Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ena neće doći do trudnoće ovakvim načinom.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Natalius trudnoća nije moguća.

natalius

mene zanima jos nesto..
dali je moguca trudnoca ako nakon oralnog zadovoljavanja decko ejakulira u usta djevojke zatim obrise penis maramicom i nakon 5-10 minuta gurne prst u vagini? (ako sa istom rukom je brisao penis sa maramicom)
Spolnog odnosa nije bilo.
hvala!

AniPer

Postovani, moje menstruacije su uredne i ciklus mi traje 28,29 dana. Zadnja menstruacija mi je bila 09-16.09 i 24.09 sam imala odnos s deckom metodom prekinutog snosaja. Decko je pri vrhuncu izvadio ga medutim nismo nijedno sigurni jel postoji mala mogucnost da je pocetak ejakulata ostao u meni jer ejakulirao je po sebi sve ostalo, a za ovo nismo sigurni. Pa bil mi mogli reci jel postoji sansa za trudnocom posto mislim da su mi bili plodni dani ako se ne varam i ako postoji mogucnost jel mogu uzeti pilulu za dan poslije? Hvala unaprijed

natalius

Hvala vam na odgovor i oprostite sto je ponovljen post jos jednom!
LP!

AniPer

09-16.08 i 24.08 * oprostite na grešci

Jastuk24

Postovanu doktore imam pitanje moja djevojka se jako brine naime danas joj je 16 dana do mjesecnice kada ju treba dobiti i malo smo se igrali ali sa rukama po spolovilima i nakon toga me zamolila da joj svoje spolovili samo stavim i izvadim i naglasavam nije bilo ejakulacije prije toga niti za vrijeme toga samo ssm stavio i izvadio dali je moguca trudnoca?
Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

aniper šansa za trudnoćom postoji. Savjetuje pilulu za dan poslije.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Jastuk nije moguća trudnoća.

Zbunjenaaaaaa21

Sa suprugom radim na dijetetu..i trebala sam dobiti 22.08.2016. Ali je jos nema..jutros sam radila test za trudnocu clearbaby digital i pokazao mi je ne jasan odgovor..pokazao je - ali preko toga minusa je crta kao da je plus. Dali je to sada pozitivno ili ne?

Zbunjenaaaaaa21

Da nebi bilo zabune pokazao je minus ali preko toga minusa stoji isprekidana crtica kao plus i sad nisam sigurna sta je..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako nije jasno vidljiva druga crta onda je negativan.

AniPer

Uzela sam tabletu za dan poslije nakon manje od 48h od odnosa i sad sam sigurna i mogu čekati menstruaciju? Znam dda može kasniti par dana ili uraniti, ali mirni smo sada da nemamo straha vise?

AniPer

Ja sam uzela pilulu za dan poslije manje od 48h nakon odnosa i sad možemo biti mirni i samo čekati menstruaciju bez straha?

giordana123

Možda sam se malo krivo izrazila, ali prestao je sa odnosom čim je primijetio da je puknuo kondom. Da li i dalje ostajete pri onome što ste rekli?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Giordana morate postaviti pitanje tamo gdje ste ga prvotno postavili da ga mogu ponovno pročitati te morate i vi i istali biti koncizniji u važnim detaljima.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ani per vjerovatno je tako.

ljetna oluja

Poštovanje doktore,
Ovako, zadnja menstruacija mi je bila od 5 do 9 avgusta, a inace ciklus mi traje izmedju 29 i 31 dan, nekad cak i 32 ili 33 dana. Imala sam odnos sa deckom 17. avgusta. Nije svrsio unutra, ali smo nakon nekih pola sata (ili mozda 20 minuta) imali opet odnos, a ni tada nije svrsio unutra. Je li mi tada bio plodni dan? Veceras sam (27.08.) na gacicama vidjela svijetlo rozu tacku, kao od krvi, a jos uvijek nije vrijeme za novu menstruaciju, i sad mi je nekako cudan osjecaj u stomaku, kao pred menstruaciju, ali znam da je jos prerano, i osjecam bol u dnu ledja. Moze li biti da se radi o trudnoci? I da li je rano da sad urdim test na trudnocu, da li ce nakon 10 dana od odnosa rezultat biti validan?
Molim Vas da mi ogovorite.