Da li je moguca trudnoca??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Marrjela prema opisanom šansa za trudnoću je samo teoretska.

iva30

Postovani,dali je moguce zatrudnit 8 dan ciklusa,ciklus traje 28,29 dana. Mjesecnica 4-5 dana. I dali povisena tem(37.1-37.2)moze znaciti trudnocu.tem traje 10 dana,

Iskrica1998

Da li je trudnoća moguća nakon kratkog fizičkog kontakta muškog i ženskog polnog organa (van vagine). Bukvalno je rec o samo dodiru i to je to. Ne znam sta da l treba napomenuti da se to desilo par dana nakon prestanka menstruacije. Brine me ta kuperova tečnost. Hvala unapred

natalius

Postovani, molim vas za odgovor na pitanja:
1. Koji test je vise osetliviji, taj so 10mlu/ml ili so 25mlu/ml?
2.Dali ciklus je redovan ako od pocetka ove godine, NKC je 25,a NDC je 31?
3.Dali se moze u potpunost iskljuciti trudnocu ako od zadnjeg spolnog odnosa (23.06) usledile su 2 obilne menstruacije u ocekivano vrjeme (13.07 i 10.08) sa trajanjem po 6-7 dana?
Hvala! Lp

girll94

E ovako decko i ja smo imali seks,dugo je trajalo tako da smo mi zaspali ali on je ostao u meni i sat vremena poslije seksa,spustio mu se nakon 10-tak minuta da li je svršio u mene? Je li moguća trudnoća? To je bilo prije 2 tjedna a ja sam imala ovaj tjedan mjesečnicu..

giordana123

Hvala vam na odgovoru. Sljedeće što me zanima jest koliko dugo mogu zaostali spermiji preživjeti u njegovoj mokraćno-spolnoj cijevi nakon ejakulacije?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Iva 30 prema opisanom trebalibi biti neplodni dani i neće doći do trudnoće. Povišena temperatura može biti od sto drguih uzroka.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Girl prema opisanom ne radi se o trudnoći ako ste nedavno imali menstruaciju.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Giordana oko 24 sata.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Iskrica nije moguća.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Natalius
ad1. prvi
ad2. redovan je
ad3. možete.

TinaVale

Jel moguca trudnoca u vrijeme neplodnih dana?

giordana123

Prije nego nam je pukao kondom je od njegove zadnje ejakulacije prošlo 9-10 sati. S time da nije bio ni blizu ejakulacije kad nam je pukao, kao što sam i rekla. Da li je moguće da su sa sluzi izašli i ti zaostali spermiji?

giordana123

Zaboravila sam vam spomenuti i da nije u potpunosti ušao u mene te da je odmah kad nam je kondom puknuo prestao sa odnosom.

Dejan Šakoronja, dr. med.

TinVale ako su doista neplodni dani neće doći do trudnoće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

giordana prema opisanom neće doći do trudnoće.

doroteaa01

Molila bi vas za mišljenje, inace imam redovite cikluse (najvise dan dva odstupanja). Imala sam nezasticeni spolni odnos na zadnji dan mjesecnice, ejakulacije nije bilo u mene, vec mi je svrsio po grudima, ali moguce da je malo predejakulata uslo u mene tokom odnosa. . Dal je moguca trudnoca? Hvala!

Lolita19

Postovani,
Menstruacija mi je ne redovita,nikako jos nisam imala vremena otici do ginekologa.Nalazim se u situaciji, u 6 mjesecu uopce nisam imala menstruaciju,dobila sam je 08.07 i trajala je 6 dana ko i inace sto mi traje,ali problem je bio taj sto mi je samo izlazilo smede,znaci kao odstajala krv.Nakon toga tjedan dana sam napravila test i bio je negativan.Inace nemam nikakve simptome trudnoce,a ni menstruacije.Sad je 24.08 i trebala mi je doc jucer ali nema nikakvih znakova.I od ove menstruacije nakon toga imam cisti bijeli iscjedak i jos uvijek traje..Sto vi mislite? Hvala unaprijed!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dorotea, neplodni su dani i neće doći do trudnoće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Lolita moglo bi se raditi o pcos, cisti na jajniku, upali endometriozi i sl. Posjetite svakako ginekologa.