Da li je moguca trudnoca??

Considerd

Poštovani doktore!
30.kolovoza.2016 sam imala nezaštičeni spolni odnos,sa evakuacijom a 04.rujna.2016 sam dobila redovitu "normalnu" mjesečnicu(ciklus 29 dana)
14.kolovoza sam bila na ginekološkom pregledu te mi je na ultrazvuku vidjela točkicu te je doktorica kazala da je to miom.
Test na trudnoću nisam radila, nego pošto sada uzimam antbiotik DOKSICIKLIN zbog ureaplazme, zabrinuta sam zbog eventualno moguće trudnoće,zbog uzimanja antibiotika a i zbog loših medicinskih nalaza.(radila sam papa test te mi je nađen cin 1, te sam radila test na HPV još čekam nalaze).
Jeli moguća trudnoća?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mimi prema opisanom i testu ne radi se o trudnoći.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mimy ne radi se o trudnoći ako ste dobili menstruaciju. Napravite spolne hormone i hormone štitnjače.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako nakon 4.9 niste bila spolno aktivna, dakako da se ne radi o trudnoći.

Mimi990

Hvala mnogo na odgovoru..

kakikaki

Pozdrav!

Imala sam nezasticeni spolni odnos za vrijeme neplodnih dana, s tim da je partner ejakuirao van mene. Medjutim, mjesecnica mi kasni vec 5 dana. Napravila sam kucni test na trudnocu koji se pokazao negativnim. Zanima me je li moguce da je rijec o trudnoci?

Unaprijed hvala!

Considerd

Puno hvala na odgovoru, sada sam puno mirnija. Ne poslije 04. rujna 2016 nisam imala spolne odnose.
Ispričavam se zbog nekih grešaka u svojoj prvoj poruci,naime umjesto riječi ejakuirati upotrijebila sam evakuacija , te sam napisala krivi datum svog zadnjeg ultrazvučnog pregleda kod ginekologa, dakle to je bilo 14.rujna, ne kolovoza kako sam navela, da tada mi se vidjela točkica na ekranu i doktorica je kazala da je to miom.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kakikaki prema opisanom ne radi se o trudnoći.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Considerd ne trebate brinuti oko trudnoće.

Januska050505

Poštovani
Zadnju menstruaciju imala sam 16.09. I trajala je oko 5,6 dana..odnos s partnerom imala sam 24. I 25. Nezaštićen odnos, tj. Metoda 'prekinutog snošaja', 24.09.parner je svršio izvan mene,točnije po vanjskom dijelu vagine, po mom izračunu dani spadaju vec pod plodne Dane i dali postoji mogućnost trudnoće ako parner nije svršio u mene nego izvan vagine?
Unaprijed hvala happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom dani su plodni, no da li je dio ejakulata tijekom ejakulacije došao u rodnicu zaista ne mogu znati.

Januska050505

Poštovani, moja prijateljica zamolila me da Vam se obratim jer je h nedoumici, inace uvijek ima nezaštićene odnose,a i neredovite cikluse,zadnju mjesečnicu imala je 1.09. I po izračunu joj kasni tek dan,dva no kaže da ima učestale glavobolje i da joj je neki dan muka bila.. zadnji odnos imala je 27.09. Dali sumnjate na trudnoću?
Hvala unaprijed na odgovoru..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je to jedini odnos ne može imati simptome trudnoće nakon 3 dana.

Januska050505

Nije jedini,odnose je imala tokom cijelog mjeseca,koristeći metodu prekinutog snošaja

Dejan Šakoronja, dr. med.

Imli ste nezaštićene odnose, šansa postoji svakako no nije velika.

Cy20

Postovani,
Menstruaciju sam imala od 5.9.-11.9., a odnos pri kojem je pukao kondom 1.10. Po mom izračunu radi se o neplodnim danima, no postoji li šansa za trudnoću? Ciklusi mi inače traju u prosjeku 27-29 dana. Unaprijed hvala!

anonimna112233

Poštovanje,

U mjeseci Julu sam dva puta imala pokušaj odnosa, sa kondomom, koji je trajao svega par minuta jer me je previše boljelo, budući da sam djevica, i jednom smo pokušali bez kondoma, na par sekundi, međutim i to me je previše boljelo pa smo odustali. Od tada ja sam dobila dvije menstruacije (barem mislim da su menstruacije) u terminu kada sam ih trebala, koje su bile obilne, i treću koju sam dobila na vrijeme trajala je samo 3 dana i nije bila obilna kao inače. U međuvremenu sam se udebljala oko 6kg. Pitanje postavljam jer sam pročitala na internetu da neke žene imaju krvarenje tokom čitave trudnoće. Da li ja u svom slučaju mogu isključiti mogućnost trudnoće?

Hvala unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Cy20 neplodni su dani. Neće doći do trudnoće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Anonimna ne umišljajte si trudnoću gdje ne psotoji ni najmanja mogućnost iste.

Ifkaa0505

Postovanje,menstruacija mi kasni 4 dana,jucer mi je.bilo mucno,imala sam blage grceve u stomaku,prakticiram seks bez zastite vec duze vrijeme. Sumnjate li na trudnocu? Hvala unaprijed.