Da li je moguca trudnoca??

TinaVale

I bez obzira sto je ranije dosla moguca je trudnoca

TinaVale

Koje su vaginalete najbolje za gljivicnu infekciju. Moje se mogu uzeti na slobodnu prodaju i koje ne mogu uzrokovati nesto dodatno. Hvala unaprijed

Samsunggalaxynote

Poštovani,
Prije par dana sam Vam opisao u kojoj se situaciji nalazim s djevojkom na što ste odgovorili da smatrate da šanse za trudnoću gotovo ne postoje, međutim zbog opisanih simptoma preporučili ste test za trudnoću. Poslušali smo Vas, bio je negativan. Pišem ovo da Vas pitam koliko sigurni možemo biti u test s obzirom na to da je danas 6. dan kako kasni mjesečnica. Isto tako pročitali smo da su kućni testovi najpouzdaniji ujutro te da testovi uzeti popodne i navečer nekad mogu dati krive rezultate (ona je test koristila u 3 sata popodne). Napomenuo bi da se netom prije dolaska mjesečnice preselila iz Splita u kontinetalni dio Hrvatske (ukoliko je moguće da je ta promjena klime uzrokovala kašnjenje?). Simptomi koji nas brinu već nekoliko dana su umor, "nabrekle" ali ne i osjetljive grudi te eventualno nagle promjene raspoloženja.

TinaVale

Trebam dobiti 19.7 ( za 8 dana). Osjecam bol u donjem dijelu stomaka je l moguce da je zbog dolaska menstruacije. Hvala unaprijed

Flower410

Poštovani,

Imala sam odnose 21.6 na prvi dan menstruacije i 27.6 na zadnji dan menstruacije te 2.7. Prva dva odnosa su bila bez zaštite ali bez ejakulacije. Zadnji odnos je bio sa zaštitom ali također bez ejakulacije. Brine me to što već par dana osjećam napetost i bol u grudima i križima pa me zanima postoji li mogućnost trudnoće ili su to sve simptomi nadolazeće menstruacije pa sam od panike malo umislila sve?I je li normalno ako se radi o simtomima menstruacije da se pojave tako rano? Jer bi trebala dobiti menstruaciju tek krajem sljedećeg tjedna... Inače mi ciklusi traju 30 ak dana....S poštovanjem

nmegi

Postovani, imam pitanje. 3.6. bila mi je zadnja menstruacija. Do tada sam pila kontracepcijske pilule Rossane, no doktor je preporucio da prekinem jer mi nisu odgovarale. Ciklus mi obicno traje 28-32 dana. Imala sam nezasticen spolni odnos 8.7. gdje je decko ejakulirao unutra. Menstruaciju sam trebala dobit 9.7. ali mi kasni vec 3 dana. Postoji mogucnost trudnoce ili ipak kasni zbog prestanka uzimanja kont.pilula?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za TinaVale, rekli ste da je menstruacija bila 17.6., a plodni dani za vrijeme kojih ste imali odnos nastupili su 30.6 i nakon toga ne navodite da ste dobili menstruaciju. U tom slučaju je trudnoća moguća. Za gljivičnu infekciju možete koristiti neku od navedenih vaginaleta: Plimycol, Canesten, Rojzol, Vagisan myko kombi...

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, za Samsunggalaxynote, prema svemu navedenom, a i negativnom testu ne radi se o trudnoći. Šest dana po kašnjenju količina hormona trudnoće je već tolika da bi se trebalo pokazati.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za Flower410, prema navedenom trudnoća nije moguća. Simptomi koje navodite vjerojatno su od PMS-a. A i da se kojim slučajem radi o trudnoći prerano bi bilo za simptome.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za nmegi, menstruacija najvjerojatnije kasni zbog prekida s uzimanjem kontracepcije. Većini žena se menstruacija regulira unutar dva mjeseca po prestanku uzimanja, ali nekima treba i do godinu dana. Što se trudnoće tiče, teško je reći kada je kod vas i da li je bila ovulacija obzirom da ste prestali s kontracepcijom,

anamarijajr52

Postovani,imam pitanje.Poszoji li mogucnost trudnoce ako je decko prije dva mjeseca zadovoljavao djevojku prstima na kojima je bila sluz no nije bilo ejakulacije,nakon toga djevojka je imala mjesecnicu u trajanju od 6 dana, pa zatim i drugu,odnosa nije bilo..no u zadnje vrijeme ima osjecaj da joj se povecao trbuh,ima probleme sa zatvorom,ponekad magljenje,stalna glad, jede u malim kolicinama ili uopce jer se boji debljanja,a sljedecu menstruaciju treba dobiti za dva dana?Zbog straha radila je test na trudnoću koji je bio negativan,postoji sansa da je to samo umislila zbog straha?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema svemu navedenom ne postoji nikakva šansa za trudnoću.

TinaVale

Hvala na odgovorima. Jos jedno pitanje. Imam bolove u donjem dijelu trbuha jel do zbog na dolazece menstruacije

TinaVale

I bijeli iscjedak

Omar123

Postovani, pisala sam Vam prije par dana kako smo decko i ja imali peting na sto ste mi Vi odgovorili da ne trebam brinuti jer tako nece doci do trudnoce, međutim kao sto sam Vam i rekla mjesecnice mi nisu redovne ali ova sad mi kasno 4 dana,imam blage mucnine od tog odnosa(petinga) i bolove u donjem dijelu stomaka i leđa kao pred menstruaciju, jutros sam imala vrtoglavicu pri cemu je doslo do nesvjestice. Zaboravila sam Vam reci da sam popila ellaOne pilulu i radila sam test na trudnocu gdje se pojavila jedva vidljiva linija ali u uputama pise da ne treba mokriti preko kontrolnog prozorcica sto se meni slucajno desilo pa.da li je to razlog mozda laznog pozitivnog testa? Danas planiram uraditi drugi. Da li imam razloga za brigu s tim da nije doslo do ejakulacije unutar rodnice mego kao sto sam Vam prethodno opisala sao dodirivanje spolnih organa rukama i mozda je na njegovim.rukama bilo sluzi koju je vjerovatno prenio u mene, a nakon toga sam ejakulat saprala sa sebe pa me isto strah da vodom nije doslo do rodnice i jos jedna stvar je to da sam nevina a i uz sve to imam probleme sa stitnjacom na sto su mi doktori rekli da postoji mogucnost neplodnosti. Hvala unaprijed.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za TinaVale, vjerojatno je to zbog nadolazeće menstruacije.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za Omar123, prema svemu što ste naveli ne postoji mogućnost trudnoće. Simptomi koje opisujete vrlo su nespecifični i mogu biti zbog viroze, niskog tlaka, itd. Problemi sa štitnjačom mogu biti uzrok neredovitih menstruacija, kao i problema u trudnoći.

Omar123

Postovani, jutros sam ponovo napravila test i vidim jednu kao sivkastu liniju ali tek kad teat okrenem prema svjetlu i kad se dobro zagledam u test. Da li je to pozitivan test ili ne?

Ivo Balenović, dr. med.

Ako je linija u prozorčiću s rezultatom moguće je da je pozitivan test.

laly1234

Dobar dan, zadnju menstruaciju sam dobila 7.6 i opcenito ciklus mi varira od 28-31 dan (u stresnim situacijama do 35). Imala sam puno ispita naredni mjesec i menga mi je kasnila.. kad sam ocekivala da cu dobit taman su pocele me jako grudi boljet i kraljeznica te sam bila jako razrdrazljiva. S deckom sam imala odnos s kondomom 24.6. U ponedeljak 10.7. su mi se pojavili tragovi menge, a u utorak je stvarno krenula obilno, u srijedu je i dalje isla, cetvrtak skoro pa nista - jako kako malo tj dovoljno da imam ulozak.. a danas jos je isto tako sitno Postoji li mogucnost da se radi o laznoj menstruaciji?