Da li je moguca trudnoca??

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema datumima imali ste odnos u vrijeme plodnih dana, tako da postoji mogućnost trudnoće.

Kannfleg

Postovani,
S curom sam imao nezasticeni odnos te sam svrsio u nju (ne namjerno naravno). To se dogodilo 19 tog dana ciklusa.
Mjesecni ciklus traje joj oko 29 dana, najvece odstupanje bilo je prije 2 3 mj, kasnila je menstruacija 4 dana. Zadnje dvije su uredno oko 29 dana. Jel postoji mogucnost trudnoce, po nasem izracunu su debelo neplodni dani. U obzir treba uzeti da je puno iscurilo iz nje jer je bila na meni.
Zahvaljujem se unaprijed na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, iako je odnos bio u vrijeme neplodnih dana, postoji teoretska mogućnost za trudnoću ako je taj ciklus ovulacija nastupila kasnije.

Kole1234

Postovani,
Imala sam odnos sa deckom dan poslje ovolucije ali nije svrsio u mene pa me zanima dali postoji mogucnost trudnoce?

Matija1234

Poštovani,
moj problem je sljedeći: u noć s 31.8. na 1.9. imala sam odnos prilikom kojeg je dečko ejakulirao u mene zbog pucanja kondoma. Tri dana nakon toga imala sam lagano smeđkasto krvarenje koje je trajalo tri dana, a zatim sam 13.09. Imala malo jače bljedo crveno krvarenje te dan poslije opet smeđkasti iscjedak. Mjesečnicu sam trebala dobiti 20.9., a ciklus prošlih mjesečnica unazad nekoliko mjeseci varira od 30-35 dana. Testove sam radila 18.,20.,22. te 26.9. i svi su negativni. Nemam nikakvih simptoma osim natečenih grudi i boli u jajnicima kao pred menstruaciju, no jajnici me bole već nekoliko dana,dok me prije menstruacije bole tri dana te nastupi mjesečnica. Kolike su šanse za trudnoću s obzirom da su testovi negativni i trebam li ponavljati testove ili da odem vaditi betu te hoće li mi to vađenje krvi dati siguran odgovor s obzirom koliko je vremena prošlo od odnosa?
Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za Kole1234, ako nije došlo do ejakulacije u rodnicu, trudnoća nije moguća.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za Matija1234, prema navedenim datumima testovi bi sigurno bili pozitivni da je došlo do trudnoće. Nema razloga za brigu što se trudnoće tiče, ali preporučam pregled da se ustanovi razlog kašnjenja menstruacije.

hrv112

Imali smo spolni odnos bez zastite sa prekinutim snosajem dan prije nego je trebala dobit menstruaciju...javljaju joj se bolovi u stomaku, na dodir bolovi u grudima. Kasni joj vec 3. Dan i oboje smo pod stresom..imala je iscjedak 2. Dan menstruacije i ne znamo je li moguca trudnoca...ako biste mogli odgovorit u sto kracem roku puno bi znacilo...hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, prema svemu navedenom mogućnost trudnoće je samo teoretska, gotovo ravna nuli.

hrv112

Hvala na brzom odgovoru happy

ivanka991

Poštovani, postoji li razlog za brigu ili uzimanje tablete za dan poslije ukoliko sam imala nezaštićen spolni odnos s dečkom 5.dan ciklusa (ciklusi mi traju inače 28-30 dana), nije svrsio u mene ali mislim da mu je mrvicu pobjeglo, iako on tvrdi da nije. Lijep pozdrav o hvala unaprijed.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, imali ste odnos u vrijeme neplodnih dana, tako da je mogućnost trudnoće samo teoretska.

Mivandic

Postovanje, djevica sam i s deckom sam pokusala stupiti u malo intimnije odnose. Probali smo penetraciju bez zastite ali mene je jako boljelo i usao je 3 puta s 3,4cm u mene na par sekundi i izvadio. Nije ejakulirao prije, tokom niti nakon toga, i prije nego je ulazio penis mu je bio suh. I kaze da nije osjetio curenje nikakve sluzi niti je bio blizu svrsavanja. Bio mi je 14.dan ciklusa s tim da su mi ciklusi uredni i traju 33-35dana, a bila sam kod ginekologa na pregledu i rekao mi je da imam malo policisticne jajnike i poslao me na vađenje hormona iz krvi. Tog 14.dana sluzi u rodnici nije bilo, kao ni prethodnih, bila je suha. Dan nakon se javila nekakva ljepljiva zuckasta i nerastezljiva sluz i pretpostavljam da su tad poceli plodni dani. Znam da ako nije doslo do ejakulacije u rodnici da ne moze doci do trudnoce, ali bi vas molila da samo otklonite moje sumnje jer sam neiskusna. Zahvaljujem

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom ne postoji nikakva šansa za trudnoću.

Marlov2306

Jel me moguca trudnoca ako je cura u plodnim danima i imali smo nezasticen odnos kiji je trajao minutu i manje i siguran sam da nisam svrsio ali sam se zadovoljavao 2-3 sata prije toga? Hvala

sammy123

Pozdrav, imali smo spolni odnos, do snosaja nije doslo, ali je kondom ostao unutra. Zadnja menstruacija je bila 6.11, dakle sad bi trebali biti neplodni dani. Trebam li uzeti tabletu za dan poslije i kolika je mogucnost trudnoce? Hvala

Marlov2306

I po kalendaru pise da su tek jucer poceli plodni dani i da je ovulacija tek za 4 dana tj 3 dana ak brojimo danas od 00:00

Ivo Balenović, dr. med.

Za Marlov, trudnoća nije moguća.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za sammy123, prema navedenom ne postoji mogućnost trudnoće.

Aris.

Lijep pozdrav svima
Imam jedno pitanje! Nova sam sto se tice spolnih odnosa, i muci me dvoumica. Na internetu pise svasta...svakakve teme kako su cure ostale u drugom stanju.
Inace sam osoba koja ako ne cuje strucno misljenje nece biti mirna.
Prije par dana sam imala spolni odnos, koristili smo kao i uvijek zastitu jer sam bila 2 dana do ovulacije.
Prilikom svrsavanja decko je svakako izvadio ali kondom je puknuo,no oboje smo uvjereni da je izvadio na vrijeme. Tj ja sam sigurna u to jer sam vidla da je sve po krevetu.
Citala sam svakakve forume na netu i svasta procitala
Pa me zanima trebam li se uopce brinit oko toga?
Uvjerena sam da nije moguce ostat trudan pa makar bila sitna kap na vagini...