Da li sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ancchy pad nema veze s kašnjenjenm menstruacije. Ako je test negativan , ne radi se o trudnoći.
Pročitajte prijašnje postove koji govore o kašnjenju menstruacije. Sugeriram da se javite ginekologu da se napravi pregled i UZV i ustvrdi pravi uzrok kašnjenja.

inanah

Da zajedno dali je moguće da sam ostala trudana

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći.

kaely

Poštovani doktore, muž i ja radimo na bebi , zadnja menstruacija je bila 6.6 i trajala do 10.6. 12. i 13.6. smo imali spolne odnose i on je svršio u u mene, nakon toga smo svaki drugi dan imali odnose. Od jučer su mi grudi natečene, rubovi aureola posmeđili i bole na dodir, gladna sam svaka 3 sata i imam zelju za slatkim. Nije li to prerano za menstruaciju koja bi trebala doc 4.7?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Na osnovu iznesenog ne mogu znati. Ako do 5.7 ne nastupi menstruacija napravite test na trudnoću.

bobmarley1950

Bok, mjesecnica mi kasni 11 dana, zadnja je bila 15.7. i dosla je 7 dana prije te je trajala 9 dana, inace dode tocno na 28 dana i traje oko 6-7.
spolni odnos nisam imala 3 mjeseca, jucer sam imala svjetlo smedi iscjedak pa sam mislila da ce doci ali danas nema nista na ulosku, pocinje me sve to lagano brinuti. Sigurna sam da nisam trudna jer bi mi se valjda do sad vidio trbuh a i imala sam komadice sluznice u proslim mjesecnicama.. Moze li uzrok kasnjenja biti to sto sam mjesec dana radila te nisam bas stigla jesti kuhano, vise manje bi to bio fast food te sam malo smrsavila, a to se navodi ko razlog. Zanima me koliko tada inace kasni mjesecnica? oprostite sto pilam al trenutno sam bez ginekologice jer je ona na porodiljnom. Hvala lijepa happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Upala, anovulacija, pcos, cista na jajniku, problemi sa štitnjačnjom, naglo mršavljenje, naglo debljanje, promjena klime, mjesta boravka, stresna stanja i sl.
Koji je uzrok kod vas doista ne znam.

bobmarley1950

uradila sam test, neki obicni iz ljekarne, pise da moze bilo kada, ja sam ga napravila s drugim urinom i odmah se pojavila jedna debela crta, i tako je ostalo 5 minuta
jel to u redu?

nebitno14

Može pitanje, Imala sam spolni odnos bez kondoma dva dana prije menstruacije koja bi trebala biti danas i moguće da ga nije izvadio na vrijeme,postoji li mogucnost da sam trudna jer to su prema mom računanju neplodni dani ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Bob marley negativan je.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nebitno ako su ciklusi redoviti radi se o neplodnim danima. Dakle ne trebate brinuti.

ilona2510

Mjesečnica mi je započela 14.8., a 18. na zadnji dan smo se dečko i jazabavljali i stavio ga ja par puta u mene ali nije svršio. Mene već par dana probada u jajnicima i danas sam imala smeđi iscjedak, nešto kao krvav ali dosta sluzav mi je izgledao. Postoji li mogućnost da sam ostala trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom neće doći do trudnoće.

Tonka96

Pocetak mjesecnice mi je bio 31.7 imala sam odnos 5.8,pa kasnije 15.8 i 19.8, a dobivam svako 25 ili 26 Dana. Pa me zanima mogu li biti trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Možete ako je odnos bio nezaštićen s ejakulacijom u rodnici.

Tonka96

Izvadio je na vrijeme.Danas sam trebala dobit,vec 3-4 dana samo mislim na to.Moze li kojim slucajem kasnit menga nekoliko dana,posto sam se prepala da sam mozda trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Za svaki slučaj napravite test na trudnoću.

bobmarley1950

oprostite na smetnji.. uglavnom kako mi je mjesecnica trebala doci 15.8 a nije dosla, napravila sam test koji je bio negativan i to je bilo ok sve.. onda sam imala odnos s deckom 25.8. i puknuo nam je kondom, sad ne znam kada al on inace izvadi vani prije nego svrsi, tako je i tada bilo, izvadio je vani i svrsio dalje od mene no tad smo vidili da je puknut. otisla sam na pregled kod svog ginekologa 29.8. koji mi je napravio papa test i uvz te je rekao da ce mjesecnica stici za koji dan. dao mi je vag Arilin 2x i plimycol uz napomenu, doslovno citiram "al dobiti ces prije nego stavis svih 5". medutim ja sam sve to stavila a ni m od moje mjesecnice. sad bi pitala samo, ako se dogodio anovulacijski ciklus bi li se to vidjelo na ultrazvuku? pretpostavljam da je endometrij tanak pa je za to rekao da ce nastupiti mjesecnica, jel to 100% sigurno i mogu li ostati trudna zbog ovog glupog kondoma, sad sam cijela zbunjena jer ne znan kada su mi plodni dani bili posto mi se produzio ciklus. jel uopce ima ponovno plodnih dana ako nije nastupila mjesecnica?
jer i dalje mi se kosa smasni za 1 dan, akne non stop dolaze, grudi me bole samo ispod bradavica.. jutros mi je temp bila 36.4 ..
hvala vam puno

Dejan Šakoronja, dr. med.

Da ste trudna kolega bi posumnjao na UZV pregledu. Dakle ne trebate brinuti. uskoro će stići jer predznake imate.

bobmarley1950

HVALA Vam! Najbolji ste. Lijep dan, pozdrav happy