Da li sam trudna?

NinaSimi

Uvaženi,
moje ime je Nina, partner i ja smo mladi, i prvi put smo imali odnose prije nešto više od nedelje dana. Radi se o petingu u kome naša spolovila nisu bila u doticaju iako je partner za vrijeme odnosa bio iznad mene a međusobno smo se nadražavali prstima i bili smo potpuno nagi, došlo je do ejakulacije i partner je svršio na mojoj lijevoj butini a ja sam tečnost uklonila vlažnom maramicom u roku jedne do dvije minute, nakon toga nije bilo daljeg doticanja tijela. Međutim kada sam se uspravil i sjela osjetila sam kapljicu koja mi je tekla niz drugu nogu, pretpostavljam da je možda riječ o tečnosti iz moga tijela? Himen mi je neprobijen, peting smo imali još par puta preko odjeće ali nije dolazilo do ejakulacije te me zanima Vaše mišljenje da li u navedenim prilikama možemo govoriti o potencijalnoj trudnoći?

Srdačan pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća nije moguća a vama savjetujem edukaciju prije nego što stupite u odnose