Da li sam trudna?

G&Z14

Postovani,
imala sam odnos 29.12 tijekom kojeg je pukao kondom..menstruaciju imam normalno svakih 32 dana. zadnja je pocela 3 a zavrsila 8.12..nakon tog sam napravila test na trudnocu kod kuce koji je bio negativan. u uobicajenom vremenu sam dobila menstruaciju 4.1 koja je trajala do 8.1...no prije par dana pocela sam dobivati simptome kao sto je mucnina,cesto mokrenje,povecanje grudi i promjene na areolama.
dali je trudnoca moguca? Hvala.

erna1987

Pozdrav
Ja sam vam vec jednom pisala 12.01. i hvala na odgovoru,menstruacija je stigla juce,znaci poslije dabrostona 4 dan,pa me zanima vase misljenje da li je malo samo jedan mjesec ici na folikulometriju (ja sam koristila klomifen i dabroston,ali eto nisam trudna) Jer moj doktor smatra da nema potrebe da ponovim folikulometriju obzirom da je s folikulom bilo sve uredu???Pomozite molim vas,i ako ne budem isla na folikulometriju od kojeg dana je najbolje poceti imati odnose da ne bih masila ovulaciju???Hvala vam velika

tea_0507

postovani,
napravila sam test za trudnocu i negativan je..
pa pretpostavljam da je upala jajnika posto cesto mokrim i stres te neapavanje uzrok ne dolaska menstruacije
zahvaljujem vam na savjetu

Tijanaaaa

Postovani doktore
Moje pitanje je sledece.
Da li moze doci do trudnoce ukoliko je decko svrsio na mojoj odeci dakle ja sam bila obucena a on je bio nag ja sam na sebi imala ves i pantalone a pri tome sam i nevina. Molim Vas da mi odg jer sam bas i frci.
Srdacan pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

G z ne radi se o trudnoći. Ne umišljajte si.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Erna ima smisla raditi folikulometriju. Od9. dana ciklusa.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tijana nije moguće. Educirajte se.

Nadica90

Postovani doktore, nedavno sam vam se obratila . 7.12. 2013. sam imala menstruaciju, 18.12.2013. nezasticen odnos sa ejakulacijom. Nakon 48h sam popila Escapelle pilulu i oko 24. 12. imala slabo krvarenje koje je izazvala tableta u trajanju od 4 dana. Ciklusi su mi, da kazem redovni, na 28-30 dana. Sve do danas nisam imala novu mesecnicu, a danas su se pojavile blage tackaste smedje mrljice, slicne poslednjim danima menstruacije.. i osecam blagi pritisak u stomaku kao pred ciklus.. Da li to ukazuje na neki problem, trudnocu ili nesto trece ? Hvala jos jednom na odgovoru i vremenu. Pozdrav

renata55

Dobila sam menstruaciju. Hvala puno! happy

Tijanaaaa

Hvala Vam puno na brzom odgovoru, i zvuci glupo pitanje ali trebalo mi je to da cujem od nekog strucnog lica...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nadica vjerovatno se radi o početku menstruacije.

em1ca

Veliko poštovanje !

Doktore, situacija je sljedeća .. Ciklusi mi traju uvijek 24 ili 25 dana. Za vrijeme zadnje menstruacije , tačnije 2. ili 3. dan .. momak i ja smo se "igrali" , naime pokušali smo analni,al nije uspjelo , sprala sam dolje stidna mjesta, pa me poslije toga prestanjačio . Nakon nekoliko dana smo pokušavali da stupimo u sexualni odnos,naravno koristili smo kondom,ali jednom, prilikom trljanja je spao do glavića penisa al ništa iz njega nije iscurilo. Momak nije ni jednom ejakulirao 100%, i problem je u tome što danas već trebam da dobijem 21.1.'14 al menstruacije još nema.Zadnja mi je trajala od 23.12 do 27.12 .. sada ne znam da li ima razloga za brigu da li je možda došlo do oplodnje(napominjem, nije bilo penetracije,osim prstom) i da li je moguće da oplodnju "izvrši" predejakulat..
I još jedno pitanje .. da li se uopće može zatrudnjeti ako ne dođe do penetracije ili ejakulacije u vaginu?
Hvala Vam . Lijep pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne brinite. Ne radi se o mogućnosti trudnoće.

Ka32Mi

Bok doktore.Već sam vam pisao prije, no to sad nije važno ponovit ću.
Dakle cura i ja smo jednom imali odnos bez zaštite(prije možda mjesec dana, nešto manje), ja sam ga izvadio na vrijeme i i slučajno malo svršio po njenoj vagini.
Dobila je menstruaciju na vrijeme, ali ovaj put su joj pukle dvije ciste i nije joj trajala 3 dana kao obično nego 5. dan je stala.Nije primjetila nikakve posebne promjene na sebi, ali manje jede u zadnje vrijeme...
Danas je dobila temperaturu 38 sa 2-3, isto tako smo napravili test prije možda manje od dva tjedna i bio je pozitivan...još smo maloljetni(17 god.)Oboje ne znamo da li je trudna ili ne. Što vi preporučate?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako se radilo o menstruaciji naravno da nije trudna.
Ako sumnjate na trudnoću nek djevojka ponovi test na trudnoću iz prvog jutarnjeg urina, ili neka izvadi beta hcg iz krvi.

vjeverica 29

zadnja menstruacija je bila 30.12 2013 g,suprug i ja se trudimo oko bebe...znači imali smo odnose 11.1, 12.1,15.1,16.1,24.1... inače imam redovan ciklus od 28 dana točno već godinama...po mome proračunu menstruacija mi kasni stoga sam napravila test za trudnoću 28.1 koji je negativan...i jako sam razočarana...dali ipak postoji mogućnost trudnoće i dali da ponovim test za par dana ako nedobijem menstruaciju...hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ponovite test za koji dan ako ne dođe menstruacija.

sara4132

Postovani, vec dvije godine redovito uzimam Diane-35. Ovog mi se mjeseca dogodilo da sam u prvom tjednu novog pakiranja zaboravila uzeti drugu tabletu te sam ju popila tek nakon 14 sati zakasnjenja. Odnos sam imala prethodnih dana, a kad sam ustanovila da kasnim sa uzimanjem tablewte, koristili smo dodatnu zastitu otp. tjedan i pol. Vec tjedan dana imam bolove u donjem dijelu trbuha i ledja. Otklonjena je sumnja na upalu mjehura. Zanima me da li je moguce da san trudna? Hvala na odgovoru!

sofijaa__

Postovani, poslednja menstruacija mi je bila 26.12. Nevina sam. Imala sam neku vrstu nezasticenog odnosa sa momkom 22.01. Uglavnom, to je trajalo kratko, usao je do pola, mozda i manje. Nakon toga je svrsio van, ocistio ga, opet je usao, ali jos manje jer me je boljelo. Jos uvijek nisam dobila. Da li je moguce da sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sara neće doći do trudnoće. Ne brinite.

Nazad
1 ... 57 58 59 60 61 62 ... 99
Naprijed