Da li sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sofija ne radi se o trudnoći. Uskoro ćete dobiti menstruaciju. Bolje se zaštitie.

sara4132

Hvala Vam na odgovoru! Malo sam mirnija. Srdacan pozdrav!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

jackson5

Poštovani zanima me je li moguća trudnoća. Imali smo odnos s kondomom gdje je on i ejakulirao vani. I nakon toga smo imali analni seks, i također je ejakulirao vani. Međutim za vrijeme analnog je sve po vagini bilo mokro i zanmima me je li ikako moguće da je sperma koja je ostala od prije u spolovilu ikako mogla dospijeti u vaginu? Znam da je malo vjerojatno, ali svejedno sam u panici jer mi menstruacija kasni par dana, iako me bole grudi već kako da ću dobiti. Je li na ovaj način moguća trudnoća?
Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je bilo kao što ste naveli ne radi se o trudnoći.

pucketava88

cao,prvi put sam ovde. Uvek mi je redovna,26.11,24.12 sad u januaru nisam dobila,prehladjena sam,imam odnose i sad se malo tripujemo? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite test za početak.

Postovani, prije dva i po mjeseca sam prvi put spavala sa deckom, i ta zadnja dva mjeseca dobijem 30-ti dan, inace prije toga ciklus mi je bio 27-28 dana, je li moguce da se poremetio ciklus zbog gubitka nevinosti?i sad zadnja menstruacija mi je bila 31.12. stim da sam nezasticen odnos imala 5-ti dan menstruacije,decko nije ejakulirao u mene,ali mi se menstruacija produzila na 8 dana ,inace mi traje 6 dana.Ja jos uvijek nisam dobila a ja sam je ocekivala prije 3 dana. I prije ta tri dana sam imala sve simptome menstruacije kao i svaki put,ali je nisam dobila,i jucer i danas ne osjecam neke simptome osim sto su mi grudi malo bolne i tvrđe.Da li imam razloga za zabrinutost? hvala unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

To što ste imali odnose nema veze s redovitošću ciklusa.
Vjerovatno se ne radi o trudnoći.

Poštovani,
Mjesečnica mi je išla ovako : 22. 10., 19. 11., 11. 12. i 9. 1. sada zadnja...
Ali u 11. mjesecu prošle godine, točnije 17. 11. ( dva dana prije nego sam dobila mjesečnicu ) imala sam spolni odnos gdje je zaštita potpuno zakazala... išla sam kod svoje ginekologice da mi prepiše pilulu za dan poslije no iz vjerskih razloga to nije htjela učiniti ni pod koju cijenu. Po datumima vidite da mi je mjesečnica u 12. mjesecu uranila šest dana. No, već tjedan, dva imam pojačani bijeli iscjedak neugodna mirisa, često mokrenje i bol u predjelu mjehura i bol na lagani stisak rukom u tom dijelu. Moram napomenuti da se u ovim hladnim danima nisam utoplila, nego još uvijek nosim tajice bez obzira na zimu. Molila bih vas da mi kažete dali je moguće da sam trudna iako sam dobila menstruaciju dva dana nakon odnosa?
Hvala na odgovoru!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Naravno da niste trudna.

Pozdrav,
imam pitanje.menstruacija mi je malo cudna. Prvih 2dana je bila normalna. Medutim 3 dan je postala nekako vodenasta (blijedo crvena). Danas mi je 6 dan i jos uvijek traje.
Napomenula bih da inace imam policisticne jajnike i da mi je ciklus neredovit.pijem utrogestan 16-25 dana. Zarucnik i ja imamo odnose bez zastite.anima me dali je moguce da se radi o laznoj menstruaciji i da li bi mogla bit rijec o trudnoci?

U naprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne vjerujem da se radi o trudnoći ali za svaki slučaj napravite test.

sabi900

Dobar dan cijenjeni doktore. Posljedni nezasticen odnos sam imala u 12 mjesecu. 1.1 2014 sam dobila menstruaciju, uradila sam test trudnoce 7.01 bio je negativan, zatim sam bila kod ginekologa 14.01 uradilami je sondu i rekla da nisam trudna. Zatim sam ponovo uradila test bio je negativan. 30. 1 sam ponovo dobila menstruaciju koja je slabija nego inace. Cijelo vrijeme sam pod stresom i mislim da imam neke simptome trudnoce.( bolovi u zelucu, nadutost, bolovi u ledjima) Sta vi smatrate doktore?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mislim da niste trudna. Ne brinite.

crnaLala20

pozdrav!
zadnju menstruaciju sam imala 1.1.2014., ciklusi su neredoviti, variraju od 23-26 dana, a zadnji je čak bio 33 dana... 7.1. i 27.1. sam imala odnose s dečkom i on je svršio u mene, menstruacija još nije došla, kasni oko tjedan dana.. bole me grudi, noge i leđa..dali mogu kroz par dana očekivati menstruaciju ili sam trudna? happy hvala unaprijed na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguće je i jedno i drugo. Ako će vam kasniti menstruacija napravite test na trudnoću.

erna1987

Postovani doktore...moji ciklusi tarju 33 dana, sluz za koju kazu da je plodna sluz javlja se negdje oko 16-17 dana ciklusa,mada svi kazu da je plodno razdoblje od 9 do 15 dana.Mene zanima je li moguce da kod mene ovulacija desava kasnije,i jeli ta sluz dodje nakon ovulacije,kada je sve gotovo ili???Obzirom na moje duze cikluse,jeli moguce da ostanem trudna u tom periodu,tj 3 sedmica ciklusa?Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguća je ovulacija tada kao i trudnoća.
Koristite lh trakice koje predskazuju točno ovulaciju.

Aleksandar955

Dobro vece ,zanima me da li devojka moze ostati trudna i ako je nevina. ? Malo smo se igrali polnim organima ,ja sam joj stavljao penis 2,3 cm ali joj nisam skinuo nevinost. Samo sam hteo da se zadovoljim , na kraju ga nisam izvadio vec sam svrsio u nju ... Doktore mozete li mi reci da li ona moze da zatrudni tako ???

Nazad
1 ... 58 59 60 61 62 63 ... 99
Naprijed