Da li sam trudna?

Sandra123

Imala sam odnos sa deckom bez zastite kao i uvjek.sad nismo imali odnos mjesec dana i on je svrsio nakon 10 min na mene nesto malo skroz i obrisao ga od mene i nastavio,imali smo odnos jos 3 minute i on ga je izvadio i svrsio na mene bas puno.Neplodni su mi dani ,22 dan,trebam dobiti menstruaciju za 5 dana.Da li sam mogla zatrusniti tako?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Chanel prema opisanom nema šanse.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste sigurni da su dani bili neplodni onda je odgovor ne.

Ivahorv

Poštovani!
Menstruacije mi nikada nisu redovite, ciklus traje izmedu 30 cak i do 40 dana. Imala sam nezasticeni spolni odnos na sredini ciklusa, tocnije za vrijeme plodnih dana, ali nije svrsio u mene. Menstruacija mi je kasnila, te sam nakon 7 dana kasnjena napravila test koji je pokazao da nisam trudna. Menstruaciju sam dobila nakon 12 dana kasnjena te je trajala samo 2 dana. Prvi dan me uzasno bolio trbuh. Dali je moguce da sam trudna? Ostale simptome nemam nikakve, osim zivcanoce i promjene raspolozenja, ali to sam povezala sa PMS-om. Unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Imali ste menstruaciju, test je negativan, dakle ne radi se o trudnoći.

zabrinutidejan

E ovako imao sam odnos sa djevojkom prije njene menstruacije na 4 dana i tako smo se ono igrali ona meni zavrsavala ja njoj bilo je ulazaka u vaginu ali samo na kratko nisam zavrsavao itd i tako se to vrtilo sve od 25.9 do 29.9 a ona je trebala dobit 28.9 a nije jos ni danas dan dobila a bila je dosta nervozna mora obnavljat godinu na fakultetu a imala je sve simptome bole je janici malo lijevi malo desni malo stomak ledja glava i jos je bole ponekad jajnici ali nje jos nema ima neki bijeli iscjedak izlazi povremeno iz nje.Pa sam se malo zabrinuo molim vas pomozite sta da radim dali je moguca trudnoca ili je kasnjenje radi nervoza oko fakuteta i previse umora kako smo se igrali ti par dana prije menstruacije..Pomozitee

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne radi se o trudnoći.

Sandra123

imala sam nezasticen polni odnos sa momkom za kojeg pouzdano znam da mu nisam jedina... nakon par dana kad sam se tusirala napipala sam dole nesto kao mali plih to sam otkinula i poslije toga dva dana nisam prestajala krvariti (ali skroz malo). isto tako od tad me jako bole jajnici a danas je tacno 7 dana od toga. sta mi se desava?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne mogu dokučiti o čemu se radi. Savjetujem da otiđete na pregled.

jure999

Pozdrav doktore, pisao sam Vam prije skoro 2 mjeseca. Meni i djevojki je pukao kondom prilikom ejakulacije 1 dan nakon menstruacije, tj. 5 dan ciklusa. U 10 mjescu je dobila menstruaciju i ciklus je trajao 29 dana, par dana prije menge imala je natečene i bolne grudi i stomak, bolove i obilno krvarenje kao i prije. Ovaj mjesec takđer je imala simptome natečenih i bolnih grudi i stomaka i dobila je menstruaciju 25 dan koja je također obilna, tj. ovo joj je druga menstruacija od pucanja kondoma. Pročitali smo na internetu da žene mogu imati (lažnu)menstruaciju i biti trudne, njoj se ovaj drugi ciklus skratio 4 dana i ima obilno krvarenje kao i prije. Da li bi se u našem slučaju moglo raditi o trudnoći? Brine nas ovo obilno krvarenje i što je 4 dana uranila menstruacija, danas joj je 3 dan menstruacije i obilno krvari i trajati će sigurno još dan-dva. A inače joj menga traje 4-5 dana.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći dakako. Ne vidim problem kod vaše djevojke.

jure999

Što se problema tiče jedino nas muči što smo na više internetskih stranica pronašli da je moguća menstruacija uz trudnoću, mada ni nama baš nije jasno kako je moguće imati menstruaciju i biti trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pročitajte postove gdje sam opisao razlike menstruacije i krvarenja u ranoj trudnoći.

jure999

Danas evo 7 dan vec ima obilno krvarenje, bila je kod doktora i sumnja na spontani?

Dejan Šakoronja, dr. med.

To je samo sumnja. Napravite beta HCG iz krvi.

jure999

Kaze ginekolog da je spontani. hcg u krvi vrijednost manja od 0,1

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije spontani naravno, jer da je bio beta bi bio još pozitivan.

fingersalad88

Poštovani,posljednja menstruacija je pocela 11.11. U petak,21.11 i subotu ujutro sam imala nezaštićeni odnos bez ejakulacije u mene.Razmak izmedu odnosa je bio otprilike 6 sati.Jucer kasno navecer,dakle u nedjelju sam primjetila da je poceo onaj prozirni ovulacijski iscjedak,sto bi ako sam u pravu trebalo oznacavati pocetak plodnih dana.Postoji li sansa da sam trudna i trebam li popiti postkoitalnu zastitu dok jos nije proslo 72h?

jure999

Ginekologinja u OB u ambulanti je radila ultrazvuk i još sa nekom sondom pregled, kaže da je bio spontani i da je bila trudna oko 2 mjeseca i da je sve izašlo da nema nikakvih ostataka i da ne treba kiretaža, nalaz krvi uredan a hcg nalaz manje od 0,1, od toga ima točno 7 dana, njoj je stomak još uvijek napuhan i konstantno je boli. Dala joj je troje tablete, prvo piti jedne, pa druge pa treće, još pije ove prve ESTROFEM 2mg 3 puta po jednu u danu. Nego nas zabrinjava to što je 7 dana već boli, povremeno uzme lekadol da joj ublaži bol, jesu li takvi bolovi normalna pojava nakon spontanog da traju danima ili je sumnja na nešto drugo? Ostale dvoje tablete ću Vam napisati kad dođem doma.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Jure rekao sam vam što mislim o njenom problemu.
Ako ima bolove nek se javi ponovo svojoj ginekologici.

Nazad
1 ... 66 67 68 69 70 71 ... 99
Naprijed