Da li sam trudna?

marinastaci

Postovani, zadnje menstruacije su mi bile 05.02 i 05.03 variraju mi kako kad od 28-30 dana vecinom, a sad s noci na 13.03 na 14.03 smo imali spolni odnos i svrsio je u mene... Jesu mi neplodni dani? Ja se nadam po svojem izracunu da jesu pa da se nemam razloga brinuti? Hvala unaprijed na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dani su plodni svakako.

marinastaci

Uzela sam ellaone tabletu, pa po vasem izracunu kad mi je ovulacija? Mislim da se nw bojim da je vec kasno jer pise da ona sprjecava ulazak jajasca sto je tijekom ovulacije vec prakticki gotovo. Da je popijem ipak?

curicaaa

Postovanje, imala sam proslu menstruaciju 11.2. (radimo na bebi), ovaj mjesec mi se cudno desilo, nemam simptome PMS-a, uopste mi ni grudi nisu osjetljive, a menstruacija mi je izostala, samo mi se par dana pojavio kao zamuceni crvnkasti iscjedak u maloj kolicini i to je sve...evo vec je 14ti a jos nisam dobila...da li postoji mogucnost trudnoce?? Iako znaci nemam simptome poput osjetljivih grudi.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Marinastaci dobro ste postupili. Spriječit ćete ovulaciju i neće doći do trudnoće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Curica, napravite test. Trudnoća je moguća.

p0609

Postovani, vec 7 dana mi kasni menstruacija, jucer sam ponovno napravila lest clearblue s prvim jutarnjim urinom i negativan je.Mogu li trudnocu skroz iskljuciti kao uzrok kasnjenja i je li previse da kasni 7 dana? Zadnja mi je bila 06.02 a ciklus mi inace traje 30 dana

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dakako, ne radi se o trudnoći.

suzi1

Poštovani, sinoc mi je bio 3.dan menstruacije imala sam,tj,prakticirala sam sa dečkom seks bez odjeće. Ja sam nosila donje rublje, i uložak i tanke najlonke, on je bio u farmericama. Tijekom toga tzv.odnosa spolni organi su nam se stalno dodirivali i bili nekako nabijeni, trljali smo se gore-dolje- Doktore, dali je na taj način moguća trudnoća, i da nije ejakulkirao i da jest, ako su spolovi bili stalno nabijeni i dodirivali se, preko donjeg rublje. Molim Vas doktore na odgovor, znam da se zabrinjavam oko nebitnih stvari..ali bi me Vaš odgovor utješio, jer dosta ne znam od spolnim odnosima.
Hvala Vam mnogo doktore. Lijep pozdrav. Nadam se skorom odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa nije moguća. Educirajte se.

blabla17

Posljedna menstruacija mi je zavrsila 13.3, a ciklus mi varira od 29-32 dana. Imam sindrom policisticnih jajnika, a nedavni nalazi su pokazali visok prolaktin te ne mogu pouzdano izracunati plodne i neplodne dane. Imala sam odnos i decko je svrsio u mene jer nam je pukao kondom, pa da li je potrebno piti pilulu za poslije ili? Unaprijed hvala.

blabla17

Odnos je bio danas (16.3.)

Dejan Šakoronja, dr. med.

Uzmite je.

Opasna

Dobar dan. Imam nekoliko pitanja. Ovako posljednju mentruaciju sam imala 20.2 al inace mi ciklusi znaju kasnit po dva tri mj ..nakon 8 dana poslje menstruacije  imala sam odnos sa deckom i poslje jos dva puta i svaki put je svrsio je u mene. Neki dan me navecer uhvatila neka vrucina al je ubrzo nestala...zadnjih dva tjedna imam bjeli iscjedak i danas ujutro mi je opet dosla temperatura koja ne pada..i muka povracanje al nisam imala sta povracat...u donjem djelu trbuha me boli vec dva tjedna kao da cu dobit al nista...i prije par dana navecer su me bradavice zarile a dalje samo bole na dodir i povecale su se...menstruaciju sam kao trebala dobit sad 15.3 al nista dal da napravim test i za kolko dana i dal je moguce da sam trudna..ispricavam se na tolkim pitanjima. Unaprijed hval

sand

Postovani,
Pijem Diane35 vec duze vreme. U subotu sam povratila sat i po nakon uzimanja pilule, drugu nisam uzela. Dan nakon toga imala sam odnos bez zastite. Da li je ta pilula u subotu uopste delovala i da li postoji mogucnost trudnoce?
Unpred hvala na odgovoru.

stranger22

Poštovani,

menstruacija mi je većinom pravilna no sada mi kasni dva dana. Zadnja mi je bila 10.2.2015. , a imala sam nezaštićeni odnos dva dana nakon završetka menstruacije-17.2. (no nije svršio u mene) i 8.3. zaštičeni odnos, postoji li mogućnost trudnoće? Hvala unaprijed!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Opasna napravite test za koji dan.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sand nije djelovala, šansa za trudnoćom postoji.
Pa zar ne čitate upute uz lijek?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Stranger nije bilo rizičnog odnosa, stoge šansa za trudnoćom je minimalna.

sand

Kada najranije mogu da uradim test?

Nazad
1 ... 71 72 73 74 75 76 ... 99
Naprijed