moguca trudnoca

mia0022

Vec nekoliko osoba je pocelo da zapitkuje ''koji je mjesec trudnoce'', tako da mi to za trbuh nije jasno, to naglo povecanje, nije primjetno samo meni, nego i drugima sto znaci da to nisam umislila. A razlog zbog.koga je tako, mozda nije ginekoloske prirode. Samo me zanima onda da li je ovakva menstruacija (traje dva tri dana, treci prestane, i cetvrti opet malo krene i zavrsi..) normalna i da li zahtjeva pregled? S obzirom da su mi inace menstr.normalne i cetvrti ili peti dan su zadnji (bez tih oscilacija u krvarenju)..

Milini

Poštovani,
Zadnju menstruaciju sam imala 20.8., nakon toga imala sam seks s deckom 01.09. sto znaci plodni dani, prvi put smo koristili kondom i svrsio je u njega (izvan vagine) nakon toga smo nastavili bez kondoma. Kada je doslo do ponovnog orgazma reagirao je na vrijeme i svrsio jos jednom također izvan vagine. Bez obzira imam strah da je nakon prvog puta ostalo nesto sperme na njegovom penisu.
Danas, 06.09. počele su me boliti grudi, da li ima nekih znakova trudnoce?!
Unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mia odgovorio sam vam na osnovu situacije koju ste mi opisala. LP.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Milini u vašem slučaju šansa za trudnoćom postoji no nije velika. Morate pričekati menstruaciju.

mia0022

P.S manji ugrusci koji ispadaju i odlaze uz menstrualnu krv sta znace? Hvala..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Znače obilniju menstruaciju. Kod iste se pojavljuju ugrušci.

Andrija112233

Pozdrav
Imali smo nezasticen odnos medjutim nisam svrdio. Ali nksam siguran da li je bijela tecnost.iscurila.
Nista cudno se nije desavalo.
Dobila je mens 24.2 i trajala.je. 3 dana duze sto joj se prvi put desilo.
Nakon toga sve okej, medjutim prije. 3 dana javio se bol u ledjima, uvecane grudi te zelja za slatkom..

Radila.je test i negativan je.
Ali opet se brinemo..
Danas je to prestalo i ok je ali opet brinemo se.

Ako moze odgovor i unaprijed hvala

zabrinutabrineta

postovani..zadnji odnos imala sam 20.1.,pet dana prije ocekivane menstruacije sa zastitom te prekinutim snosajem,mentr.mi je kasnila dva dana,bila je u trajanju 7 dana stim da je zadnja dva dana bila smeda te manje obilna,iduca menstruacija dosla mi je opet u kasnjenju od dva dana,takoder je bila manje obilna i pri kraju smeda,napravila sam dva testa prije ocekivane druge menstr,i oba u vecernjim satima i cekala bih po 5-10 min kako je i pisalo i oba su bila negativna..sad imam ovulaciju i brine me bol u donjem dijelu trbuha te u predjelu lijevog jajnika koja je tupa i konstanta..znam da je mogucnost trudnoce skoro pa nikakva ali vidim da neke zene pisu da su njima testovi pokazali plus tek sat vremena kasnije...molim vas za odgovor bila bih vam jako zahvalna..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Andrija ne radi se o trudnoći.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Zabrinutabrineta dakako da se ne radi o trudnoći.

zabrinutabrineta

Hvala puno... Ova bol u lijevom jajniku i donjem dijelu droba te bol i grudima je od ovulacije ili???

zabrinutabrineta

Jer grudi me bas bole i osjetljive su.. Dali da to prepisem ovulaciji ili? Mislite da je trudnoca nemoguca?

12345k

Poštovani doktore
Molin vas pomozite mi..
Tokom neplodnih dana prakticirala sam peting s dečkom, nakon toga sam se obukla tj imala sam hlače na sebi i krenula sam ga zadovoljavati, svršio je ali nije mi došlo ni blizu vagine nego mi je slučajno završilo po nozi. Neiskusna sam(što je i očito) pa Vas molim da mi kažete može li doći do trudnoće jer inaće sam veliki paničar, premlada sam i još uvijek sam djevica. Molim vas pomozite

Dejan Šakoronja, dr. med.

12345k zasigurno Neiskusna ste i to znači da se morate educirati. Sugeriram naše stranice za edukaciju.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Zabrinutabrineta odgovorio sam vam.

12345k

Ispričavam se, ne razumijem
Zasigurno što?

12345k

Mislim nije mi jasno na sto se odnosi to zasigurno. Molim Vas odgovorite mi, rjesite me muke
Mogu li ikako biti trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne možete.

zabrinutabrineta

Hvala doktore..imam jos jedno pitanje..naime donedavno sam bila djevica stim da mi momak nikad nije isa skroz do kraja vec bi stavio samo na pocetak..kao sto san van pricala h proslem postu..prije dva dana me je zadovoljavao prstima ibmoguce da je bilo malo grublje,,ugl kad sam dosla kuci pojavio mi se malo bezasto smeckstog iscjedka koji je trajao od te veceri do sutra ujutro ali malo.. Mentru.mi treba doci za 4 dana..dali je moguce ikako da je opnice od himena jos ostalo pa je taj iscjedak ostatak toga ili? Dali me taj iscjedak treba zabrinuti?molim vas za odgovor..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne treba se brinuti. Od grubljeg je dodirivanja vanjskog spolovila, himena ili rodnice.