moguca trudnoca

malena189

Poštovani

Imala sam spolni odnos na dan ovulacije te dan prije nje,dan prije ovulacije je kondom bio koristen ili na dan ovulacije,ne sjecam se tocno :S Partner i ja se koristimo metodom prekinutog snosaja.
Dan nakon ovulacije probudila sam se sa vecom kolicinom sluzi na gacicama,te sa primjetila nesto sto nikad nisam. Na gacicama se nalazila sluz vrlo svijetle i "prozirne" smedskaste boje bez mirisa. I to samo jedan manji dio sluzi dok je ostatak bio proziran bez ikakvog mirisa takoder. Istrazivala sam malo na netu i dosla sam do informacije da je takva vrsta sluzi uobicajena nakon ovulacije,ali posto se meni to nikad nije do sada dogodilo zabrinuta sam da nije doslo do trudnoce. Mucnina nemam niti ista slicno ali me grudi bole na dodir. Ovulacija je bila 14.3.,te bi menstruaciju trebala dobiti 28.3.
Uzasno se bojim i stalno razmisljam o tome,vec se toliko bojim da nekad neznam jesam li gladna ili mi je muka haha
Postoji li mogucnost trudnoce?
Hvala unaprijed na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Radilo se vjerovatno o periovulacijskom krvarenju: Da li će doći do trudnoće to ne znam.

Andrija112233

Imali smo polni odnos 3.2 nezasticen.
Medjutim dobila je na vrijeme poslije tog menst.
Te i drugu menst je dobila na vrijeme.
Prva je trajala oko 5 dana.
Druga oko 6.

Ali boli je zeludac i povraca.
Jeli to simptom?

Anabelle36

Doktore znam da vam pod treci put pisem ali stvarno sam zabrinuta. Ispricala sam vam situaciju,ponovit cu jos jednom jer se najvjerojatnije ne sjecate. Spavala sam sa deckom 2.1. dan nakon sam odmah dobila mjesecnicu. Naime ciklus mi nije redovit, nekad kasni 7 dana nekad 5, nekad 10, kako kad,uvijek drugacije. Iduci put nakon toga sam 18.2. "Dobila" menstruaciju, bio je to samo tamno smedji iscjedak koji je trajao jedno 4 dana. Rekli ste mi da nije ni trudnoca ni menstruacija. Spavali smo bez zastite ali decko nije svrsio u mene. Jos uvijek nisam dobila menstruaciju od tad..jako sam zabrinuta. Napravila sam test 18.3. iako je to par dana prije nego sto trebam dobiti i pokazalo je negativno. Stomak mi je u donjem dijelu nabocen,u podrucju maternice. Radila sam jucer ujutro test i pokazao je negativno. Obaviti cu jos tri testa iduca tri dana zaredom. Da li je moguce da mi lazno pokazuje negativno jer nisam na pravi dan iskoristila test? Takodjer osjecam nekakvo migoljenje po maternici pa sam jako uzrujana. Molim vas odgovorite i hvala na paznji

Dejan Šakoronja, dr. med.

Andrija neka se javi obiteljskom liječniku. Ne vidim ginkološki problem kod nje.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Anabelle prema opisanom sigurno se ne radi o trudnoći.

Andrija112233

To znaci da nije trudna?

Danas kaze da je prestalo..
Odnos smo imali prije 2mjeseca, od tog dana kakve simptome je mogla ocekivati?

Luce934

Poštovani,
Situacija je sljedeća
Menstruacija/ciklus redovit unazad godinu dana u trajanju od 25-26 dana
Zadnja menstruacija 25-29/03/2016.
Spolni odnos bez zaštite dva dana nakon završetka menstruacije 31.03.2016.
Prilikom odnosa smatram da nije moglo doci do orgazma s moje strane ali nakon sto sam izvadio penis van na njemu ničega čak sam ga i stišao od dole prema gore nakon 1mintoo sam ponovio i izlazila ja neka sluz...
Mene zanima dali je ta sluz mogla biti sperma ili ke samo sluz jer je bila u jako malim količinama i tek nakon drugog postupka povlačenja od dole prema gore rukom
Mora li se moja žena brinuti da bi mogla ostati trudna jer u pravilu kako je ona računska jer ima redovite cikluse to su joj neplodni dani ?
Hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Luce prema opisanom neće doći do trudnoće jer su neplodni dani. Ne znam da li je to po opisu sperma ili sluz.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Andrija odgovorio sam vam.

Luce934

Hvala vam na odgovoru.. Uglavnom prvi put nakon odnosa prilikom stiskanja penisa nije izlazilo nista nakon nekoliko trenutaka mozda 1mimute tijekom ponovljenog postupka bilo je mozda dije kapljice tekućine koja mozda nije toliko sluzava i nije imala boje tj po meni je bila vise prozirna nego sto bude sperma

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.

Lea5555896

Postovanje,
Zadnji mjesecnicu sam imala 6.1, a spolni odnos a metodom prekinutog snosaja 21,22,23.1. Mjesecnice su mi uvijek bile neredovite, tj varirale od 30-45 dana. 22.2 napravila sam prvi test na jutranju mokracu i bio je negativan, test sam takodjer radila 28.2, 5.3 te 15.3, isto negativni iako se kod zadnjeg testa nakon par dana pojavila nekakva veoma cudna svjetla siva linija ali pise na testu da se rezultati cita samo prvih 10minuta. Posto sam ove godine krenula na faks, ne dolazim cesto doma pa da posjetim ginekologa. Moze li se raditi o trudnoci?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Da se radi o trudnoći test bi bio već davno pozitivan.

Majmun11

Postovani,
Zadnja menstruacija bila mi je 15.6., a trebala bih dobiti 19.4., no inace je neredovita.
Imala sam spolni odnos dan prije ovulacije i kondom je puknuo. Ne znamo je li za vrijeme odnosa ili iza ali nije ejakuirao u meni nego je prekinuo snosaj na vrijeme. Planiram popiti tabletu za dan poslije ali me zanima je li velika vjerojatnost za trudnocu?
Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pročitajte svoje pitanje pa se pnovono javite.

Anabelle36

Doktore opet mi se pojavio onaj smedji iscjedak, citala sam na internetu da se on moze pojavljivati u trudnoci,no rekli ste mi da se ne radi o trudnoci,sto bi onda taj iscjedak mogao znaciti?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Probojno krvarenje, koje nema veze s trudnoćom.

Anabelle36

Hvala Vam puno

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.