moguca trudnoca

Anabelle36

Doktore oprostite pod stoti put al ja cu poludit, nakon onog probodnog krvarenja uopce mi nije dosla menstruacija, evo treci mjesec zaredom ja ne dobivam normalnu mjesecnicu, jucer mi se opet pojavio smedji iscjedak nakon manje od mjesec dana a ciklus mi inace dolazi svako 35-40 dana...sada se pojavilo jako jako malo tamne krvi...najvjerojatnije ni nakon ovoga necu dobiti menstruaciju i cesto osjecam kao da mi se jajnici ili maternica pomicu..zanima me da li to moze upucivati na bolest jajnika ili maternice ili nesto , samo zelim da je sto manja mogucnost trudnoce no maternica mi je jos uvijek izbocena...molim vas da mi kazete vase strucno misljenje i izvinite sta smetam,hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Javite se na pregled i UZV svome ginekologu. Sugeriram spolne hormone.

Anabelle36

Postovani, nakon one situacije dva mjeseca zaredom smedjeg iscjetka sam dobila menstruaciju 23.4. Valjda je to bila menstruacija,samo me malo bolio stomak,a krv je isla normalno kao obicna menstruacija..no ja se i dalje jako brinem jer sam citala da postoje zene koje imaju laznu menstruaciju i krvarenja u trudnoci.. takodjer stomak mi je malo narastao u podrucju maternice i postao jos tvrdji nego prije.. zadnje dane precesto kada lezim na ledjima ili na boku osjecam nekad u lijevom predjelu nekad u desnom kao neke mjehurice..kao da je jajnik ispunjen vodom ali to se osim suskanja pocinje i micati na momente...jako sam zabrinuta da to mozda nije trudnoca..da sam trudna trenutno bi bila u 18om tjednu trudnoce a stomak mi se tako nekako i poklapa s velicinom cetveromjesecnog stomaka...nisam jos posjetila ginekologa iz obiteljskih razloga i mogu reci da sam na neki nacin sprijecena da odem..takodjer na dane mi je jako mutan urin..zanima me da li je ovo trudnoca ili mozda ciste na jajnicima,ili neka bilo kakva bolest jajnika ili maternice..takodjer kada pritiscem i prolazim po dijelu maternice pokusavam shvatiti da li je to samo debljina ali malo me zaboli kad tako pritisnem i tocno osjecam maternicu da je veca nego prije..da li je moguce da je maternica veca zbog cista na jajnicima i kakvi su to osjeti u jajnicima i zvukovi ..molim Vas recite mi svoje detaljno misljenje,stvarno sam zabrinuta ,a sprjecena sam otici u ginekologa..radujem se vasem odgovoru. S postovanjem

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Ne vidim problem kod vas.

Lajne.4

Trebala bih dobiti za sedam dana, jucer je partner imao penetraciju nekoliko minuta,ali nije ejakulirao nikako nego kasnije 5-10 min uz pomoc mastrubacije. Prvi put mi je pa ima malo panike, da li je potrebna postkoitalna zastita?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne treba postkoitalna zaštita prema opisanom slučaju.