Razlozi kašnjenja menstruacije.

mala21

Zanima ne dali je moguca trudnoca? Zadnji menzis mi je bio 5.11 i jos nije doso a trebo je inace nikad ne kasni uvijek je razmak od 26do29dana, a danas je 32dan. bila sam 28.12 kod doktora na pregledu i ultrazvuk mi je radio.i sve je bilo u redu.nista se vidjelo nije.jeli to bilo pre rano ili? Inace nisam pod nikakvim stresom niti nista..

mala21

Ispravak..zadnji menzis je bio 5.12

Dejan Šakoronja, dr. med.

Bilo je prerano. Ako ste spolno aktivna napravite test na trudnoću.

Gabi95

Mozete li mi odgovoriti na moj problem? Navela sam ga prije mala21. Hvala happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.

mademoselle

Postovani
15.11 zadnja menstruacija, jucer sam bila kod ginekologa i kaze da vidi unutra kao malo krvi. Stresna sam jer menstruacija nikako ne dolazi.
Nije mi rekao sto je uzrok krvi, on smatra da je mozda od stresa i uputio me je na vadjenje krvi u laboratoriju.
Ciklus mi je obicno 30-35 dana
Dva testa su negativna na jutarnji urin.
Zadnji odnos je bio 1.12 a ja kod ginekologa 5.1, sto mislite da sam zatrudnila bili vidio ginekolog ultrazvukom na pregledu?
I sto je uzrok krvi?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vidlo bi se uz pomoć UZVa. Koji je urok ne znam. Što niste pitali svog ginekologa ako ste bili kod njega.
O mogućim uzrocima izostanka menstruacije pročitajte u prijašnjim postevima.

mala21

Evo napravila sam test veceras i pozitivan je happy

mademoselle

Postovani,

Hvala Vam na brzom odgovoru

Pitala sam ginekologa.
On mi nije dao nikakav konkretan odgovor, rekao mi je da je moguce da ce menstruacija doci svaki trenutak i da je krv mozda od stresa. I poslao me je da uradim hcg iz krvi
Zanimalo me je drugo misljenje pa sam ovdje poslala

pitalica883652

Poštovani,
imam neuredni menstrualni ciklus. Ginekologica je pri ultrazvučnom pregledu primjetila ciste na jajniku. Nalaz hormona je uredan. Zanima me koje su metode liječenja, odnosno postoji li drugi izlaz osim laparoskopije te je li postoji drugi mogući uzrok izostanka mjesčnice?
Hvala unaprijed!

mini_mi

Poštovani. Posljednju menstruaciju sam imala 7.12. Ciklusi mi traju izmedju 28 i 35 dana. Nezasticeni odnos sam imala izmedju 14. i 15. uz prekinuti snosaj. Test ultra osjetljiv na 10 mIU/ml sam uradila 30.12. i bio je negativan. Da li da vjerujem tom rezultatu iako jos nisam dobila

Postovani, imala sam spolni odnos s deckom, koristio je kondom, meni je vec tada kasnila menstruacija a prije toga nismo imali spolni odnos. Kasni mi 9 dana, pojavljivali su se neki simptomi menstruacije kao npr. bol u grudima, grcevi i sl. a menstruacija nikako da dode. Takoder sam imala smedi iscjedak. U zadnje vrijeme imam dosta problema pa sam pod stresom, takoder sam citala da moze biti da kasni od vjezbanja, ali nikada mi nije kasnila pa mi je sada cudno. O cemu se radi? Da li je rijec o trudnoci?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mademosele napravite kao što vam je rekao.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pitalica ne mogu vam odgovoriti, jer nemam detalja o veličini cista, da li su vodene, čokoladne, nemam nalaz UZVa.
Morate mi napisati detalje ako želite da vam nešto više napišem.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Minimi ne radi se o trudnoći ako je test negativan.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Esmamedved prema opisanom ne radi se o trudnoći. O uzrocima izostanka pročitajte u prijašnjim postevima koji govore o tome.

joca123

Pijem Fromilid uno antibiotike (kronična upala sinusa) već 2 tjedna i trebam ih koristiti još iduća 4 tjedna, prije njih sam pila klavocine i uz to koristim diane 35 već duže vrijeme. dosada mi je menstruacija uvijek dolazila 4 dan pauze, međutim sada je nema i ne osjećam nikakve znakove da bih je uskoro mogla dobiti. također sam u zadnjih 2 tjedna koristila i dalacin vaginalnu kremu zbog upale. imala sam spolne odnose, ali smo koristili dodatnu zaštitu. Da li je moguće da mi menstruacija kasni zbog navedenih lijekova? i da li da krenem dalje piti novu dozu diana iako nisam dobila menstruaciju?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno od upale. Svakako nastavite prema shemi kao da ste imali menstruaciju.

Samosvoja2

Pozdrav,dobila sam menstruaciju sinoc tocnije poslije 6 dana kasnjenja,medjutim ujutro kad sam se probudila ta krv je bila svijetlo smeđa,a kada sam stavila ulozak pojavila se krv normalne boje,zanima me dali to moze bit ona menstruacija u trudnoci?

Samosvoja2

Dobila sam mentruaciju poslije 7 dana zakasnjenja,dali svejedno postoji mogucnost trudnoce?

Nazad
1 ... 29 30 31 32 33 34 ... 39
Naprijed