smedji iscjedak?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Zadnja mensteuacija 15.2? Napravite test na trudnoću.

Poštovani! menstruaciju sam imala 14.03. do 19.03. ..15. dan ciklusa mi se pojavio smeđi iscjedak vrlo malo imala sam spolni odnos no partner nije svršio ali iscjedak se pojavio dan prije... poslije spolnog odnosa je bio tamnosmeđi i traje već dva dana ....možete mi objasniti zbog čega se pojavio? postoji li možda nekakva upala ?

HVALA!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno periovulacijski iscjedak. Ne brinite.

Uplasena2

Postovani!Pogresno sam upisala datum menstruacije u proslom upitu.Naime,menstruaciju sam imla 15.03.Prije toga sam isla na gin pregled i PAPA nalaz je bio uredan kao i vaginalni uzv mi je radjen.gin mi nije ukazao ni na kakav problem osim sto imam zavaljenu matericu.Nakon pregleda sam imala bolove i krvarila sam.Sada mi se prije dva dana tacnije 4.04 pojavili bolovi u krstima kukovima i niz noge praceni smedjim iscjedkom.Molim za savjet,trebam li ponovo otici kod gin?Unaprijed zahvalna!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam. Ne trebate nigdje ići.

AndreaMaani

Poštovani,

Belaru pijem godinu i pol dana. Jučer sam popila 11. pilulu, prije toga sam imala uredni krvarenje od 23.-28.3. No jučer se pojavio spotting, a danas to već liči na ponovnu menstruaciju (malo je obilnije i dosta tamnije boje dok je jučer bilo smećkasto). Zanima me je li to normalno i nakon godinu i pol uzimanja tableta i da li i ovo spada u spotting ili se dogodilo da sam ponovno dobila menstruaciju? Napominjem da sam pod stresom zadnje vrijeme.

Lijep pozdrav

AndreaMaani

Da napomenem, osjećam laganu bol, kao pred menstruaciju.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Spoting je uvijek moguć. Nastavite dalje s uzimanjem prema propisanoj shemi uzimanja.

AndreaMaani

Hvala na brzom odgovoru. Spotting je još uvijek prisutan iako, ponavljam, meni to više liči na menstruaciju jer je obilnije od spottinga koje sam dosad imala i varira u boji između roze i tamno crvene, a i osjećam laganu bol kao za vrijeme menstruacije. Da li se i ovo podrazumijeva kao spotting ili je za vrijeme uzimanja pilula moguće da se menstruacija pojavi dva puta u mjesecu? Napominjem da slabije jedem u zadnje vrijeme i da sam izgubila nekoliko kg, je li moguće da je organizam pretrpio nekakvu vrstu šoka i da je to zbog toga? Oprostite na mnogim pitanjima ali trenutno ne mogu doći do svog ginekologa pa cijenim svaku pomoć. Hvala i lijep pozdrav happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguće je i jače krvarenje od spotinga tijekom uzimanja pilula.
Nažalost za dalje je potreban uzv pregled.

ius2

poštovani doktore, zadnje dvije menstruacije su mi čudne, inače mi traju 3,4 dana i još jedno 3,4 dana smeđi iscjedak, no zadnje dvije menstruacije su mi trajale 1 jedva dva dana uz 3,4 dana smeđi iscjedak. trebam li se zabrinuti.. postoji li mogućnost trudnoće ako sam prije 4mj (sredinom 12 mjeseca) imala spolni odnos? menstruacije nakon odnosa su bile normalne, malo su kasnile, ali normalne u trajanju i količini, jedino ove zadnje dvije su čudne, trebam li napraviti neki pregled ili je sve u redu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mislim da je sve u redu, al bih ipak napravio uzv pregled.
Ne radi se o trudnoći dakako.

Daenerys0603

Poštovanje doktore,
Ovako zadnja menstruacija mi je bila 6.6. trajala 4-5 dana kao i inače, moram napomenuti da pijem
Yaz pilelule, i sad znaci danas mi se pojavio smeđi iscjedak u jako malim količinama. Da li imam razloga za brigu ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nemate. To je probojno spoting krvarenje zbog uzimanja pilula.
Samo nastavite dalje s uzimanjem.

Maja1402

Poštovani,
zadna menstruacija je bila 05.05. Svaki mjesec redovito dolazi svakih 28-30 dana, a danas je već 49. dan, a menstruacije nema. Imam redovite odnose, ali se svaki put štitimo kondomom. Napravila sam test za trudnoću prije 4 dana i negativan je. Zabrinjava me jedino što toliko kasni i zato što mi se danas pojavio smeđi iscjedak. Znate li možda u čemu bi mogao biti problem? Unaprijed hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odavde ne možemo znati. Moguća je cista, pcos, endometeioza, upala.

Neraleecom10

Pozdrav! Ovako zadnja menstruacija bila mi je 10. 6., petnaestog dana ciklusa počeo mi se pojavljivati smeđi iscjedak. Nije ništa obilo, tek onako malo na dnevnom ulošku. Uz to ponekad osjetim laganu bol dolje i na leđima. Imam li razloga za brigu? Postoji li mogućnost trudnoće?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Riječ je vjerovatno o periovulacijskom krvarenju. Trudnoća je moguća ako ste imali odnos u vrijeme plodnih dana.

Daenerys0603

Poštovani doktore,
Već sam vam pisala pitanje, imala sam mjesecnicu 6.6. I imala sam smeđi iscjedak u malim količinama , i pijem yaz pilule, međutim od tada mi se to povećalo, veće su količine dosta od onda . Sta to moze bit , jel se trebam brinuti?

Hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne trebate. Samo nastavite uzimanje.Ako se to bude javilo i drugi ciklus savjetujem promjenu pilula za neke druge.

Nazad
1 ... 17 18 19 20 21 22 ... 30
Naprijed