smedji iscjedak?

Poludela123

Zaboravila sam da kazem da je kasnila 6dana.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Anovulacijski ciklusi su uvijek bezbolni.

Brinetq123

Postovanje,

Imala sam spolni odnos, nije svrsio u mene i sve okej, ali mi se nakon seksa, jutro nakon pojavio lagano smeckasti iscjedak, tako mi je bilo i prosli mjesec, (a normalno mi je dosla menga taj mjesec). Sto to znaci?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Iscjedak je od odnosa. Ne trebate brinuti.

Selena Rose

Postovani!
Vec zadnja 3 mjeseca imam smedi iscjedak u sredini ciklusa. Pocne 10. dan nakon menstruacije ili koji dan kasnije i traje par dana, proslih mjeseci je bilo vidljivo kad obrisem s papirom ili jako malo na gacama, ali ovaj mjesec je jaci, morala sam mali dnevni ulozak stavit. Nekad je malo slabiji pa je onako svjetliji,kao zuckasti.
Spolne odnose sam imala prosli mjesec, 3.dan menstruacije, i proslih mjeseci uvijek taman pred menstruaciju, jedino u petom mjesecu sam imala odnos bas u vrijeme ovulacije, otprilike. Inace mi menstruacija traje po 3 dana bas od tog petog mjeseca, i jos izmedu imam taj smedi iscjedak. Prije mi je isto znala trajat menstruacija po 3 dana, pa kasnije neko vrijeme, tj.bas do tog petog mjeseca trajala je po 4, ili 5.dana. Zadnju menstruaciju sam imala 1.9. i tad je pocela kao smedi iscjedak tek drugi dan je bila normalna, i trajala je 3 dana. i nakon toga sve ok, do ovog tjedna kad mi je poceo taj smedi iscjedak.
Dali je moguca trudnoca?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Možda je ovulacijski, moguće je postojanje ciste , polipa, endometrioma i sl.
Posjetite ginekologa.

cary

Postovani,naime zanima me postoji li mogucnost da sam trudna,inace su mi stvari redovite evenutualno kasne do 2 dana najvise.
3.12.sam imala spolni odnos s deckom i svrsio je u mene no nisu mi bili plodni dani.Stvari sam trebala dobiti 8.12.danas je 14.12. I u istom poslijedonevu sam osjetila jake bolove,poput menstrualnih bolova,bilo je malo smedeg iscjetka a nakon toga vise krvi (mislim da nije menstraulna nisam sigurna) i sada je opet jedna tockica smeda.

Molim Vas da mi odgovorite u sto kracem roku i unaprijed zahvaljujem.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Na takva nepotpuna pitanja ne mogu odgovarati. No ako vam kasni menstruacija napravite test.

Lejal

meni traje u prosjeku menstruacija 7 dana i uvijek mi zadnja dva dana nebude vise krvi nego smedi iscjedak, pa eto da pitam jeli to normalno ili? jer tako mi jr od pocetka i nikad nisam se upitala dali je to uredu ili ne..
hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Normalno je.

Ancica-82

Postovanje doktore!
Menstruaciju sam trebala dobit danas. Preksinoc me probadalo u predjelu trbuha.. i jucer desni jajnik.. od preksinoc imam neki smedjkasti iscjedak.. ali menstruaciju jos ne.. imala sam odnose malo cesce s prekinutim snosajem svaki put..cak i za vrijeme plodnih dana.. sad imam neke gljivice dole..tj svrbez.. dijabeticar sam..pa sam osjetljiva na sve. Dali to moze biti od gljivica,taj iscjedak.? I da napomenem..danas imam mucnine i vrtoglavice i proljevastu stolicu. Dali je moguce da je mozda od tog nekog virusa iscjedak.?
Unaprijed zahvaljujem.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Smetnje koje imate su nespecifične i na osnovu njih ništa ne mogu zaključit. Smetnje su vjerovatno odraz gljivične upale.
Savjetujem da pričekate koji dan da nastupi menstrucija.

Amie

Postovani!
Potreban mi je pomoc jer vec 3mj,idem kod ginekologa i svi brisevi i pregledi su uredni.Moj problem je taj sto vec 3mj prije nego sto trebam dobiti menstruaciju 10 dana prije imam tamo smedi iscjedak i krvarim(ne kao kad imam menstruaciju,oskudnije),prosla dva mj bez bolova,ali ovaj mjesec kao neki grcici u jajnicima...trebam pomoc,jer muz i ja radimo na bebi 2god,stim da sam jednom ostala trudna,ali u 3mj trudnoce sam morala na kiritazu(16.03.2016)...hvala unaprijed na pomoci!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite spolne hormone i hormone štitnjače kao i progesteron 21. Dan ciklusa.

mirela001

Poštovani,
molim vas mišljenje. inače mi ciklus traje 25 - 26 dana i tako oduvijek. danas mi je 29 dan i još uvijek nisam dobila. pregledala sam cerviks koji je visoko i mekan je, jučer sam radila test koji je negativan (ali ga nisam radila prvim jutarnjim mokrenjem) . danas u jutro mi se samo na dnevnom ulošku pojavilo malo svjetlo žutog iscjetka i kod brisanja paprom bilo je pomješano sa prozirnim iscjetkom kao kod ovulacije.
dali mi možete reći svoje mišljenje, trebam li se javiti dr., izvaditi betu ili.....?
puno hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne trebate se nigdje javiti. Ciklus je skon oscilacijama i ne vidim problem kod vas. Pričekajte za koji dan nastup menstruacije.

marinab2017

Poštovani Doktore,
Imala sam ciklus u periodu od 29.12-6.1. U prosjeku traje 30 dana. Muž i ja pokušavamo da se ostvarimo kao roditelji i plodni dani su bili oko 14.1.međutim, prije 2 dana mi se pojavio smedji iscjedak a nakon toga i crvenkasta sluz, sve to je popraceno predmenstruacijskim bolovima. O čemu se radi? Da li je trudnoća u pitanju? Trebala bih dobiti menstruaciju 28.1. Unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno ovulacijski iscjedak.

marinab2017

Dakle da iskljucim mogućnost trudnoce. Hvala na odgovoru!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

Nazad
1 ... 20 21 22 23 24 25 ... 30
Naprijed