Da li sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Franearemki, mislim da se ne radi o trudnoći. Uskoro će krenuti prava menstruacija.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mely radi se o perivulacijskoj boli i krvarenju. Ništa zabrinjavajuće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kovan, ne znam koji je uzrok kašnjenja, ali trudnoću ste isključili. Nek pričeka koji dan da nastupi menstruacija.

Dodic

Pozdrav!

Djevojci mi kasni mentruacija, test na trudnocu je negativan, ali zanima me dali to moze biti zbog upale mjehura i pretrpljenog stresa?
Unaprijed Hvala

franearemki

Dobila je..no da li je mozda moguce da sljedeceg mjeseca ne dobije i da je ipak trudna ili je to to sad..nema razloga za brigu?
Hvala na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dodic, svakako da može.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Franearemki nema razloga ua brigu.

Nikol8

Menstruaciju imam 28. u mesecu.Nekada dan-dva ranije ili kasnije. 17.6.2014. sam imala odnos s' tim da nije svršio u mene. Nismo koristili zaštitu. Tvrdi da ga je na vreme izvadio. Da li postoji mogućnost da ostanem trudna?

kovan5

Postovani javljam se opet, da ponovim, curi mi kasni menstruacija, ovo je 5. dan. Trebala je doci 13.6, 14. i 15. 6 je napravila test i oba su bila negativna. U ponedeljak 16.6 je osjecala kao pritisak u donjem dijeli leda kao da ce je poceti boljeti, i u utorak isto, u utorak popodne je pocela imati bolove u ledima i trbuhu kao prije svake menstruacije. No danas opet nema nikakve bolove, da napomenem da je pod velikim stresom zbog svog ovog kasnjenja, da li je to moguc razlog kasnjenja? I znaci li to da ce menstruacija uskoro doci? Lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nikol, to ja ne znam. Ako je partner siguran da nije bilo ejakulacije onda šansa i nije neka. U protivnom je veća.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kovan odgovorio sam vam.

bebironac

Trebala sam da dobijem 16og ,kasni mi vec 10 dana (a inace je tacna u dan ili max kasnij jedan dan) uvek imam simptome i bolove pred da dobijem,uradila sam test pre tri dana i negativan je ,imam male kao grceve u stomaku ali idalje ne dobijam,spavam i umorna sam ,al to moze da bude i od posla...sa deckom sam spavala 15og dan pred da mi krene menst. zavrsio je unutra,i narednih dva tri dana takodje ,nije da radimo na bebi ali se ne bi ni bunili da je dobijemo....mene samo plasi dal nesto onda nije uredu samnom,ili postoji sansa da sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći ako je test negativan. O ostalim uzrocima kašnjenja menstruacije pročitajte u prijašnjim postovima.

bebironac

iako je tri cetiri puta ejakulirau meni tih narednih dana...? u tom periodu kada sam trebala da dobijem a nisam jos uvek...jer test sam uradila popodne pre par dana a ne ujutro prvom jutarnjom...jer mi govore da test moze lazno reagirati...ili da je bilo rano da se vidi...hvala pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema podacima koje ste mi dali, sam vam odgovorio. Ne radi se o trudnoći.

ani011195

Postovani...situacija je ovakva... naime,prekinula sam s deckom prije mjesec dana i prestala sam piti pilule,ali prije 2 tjedna smo se pomirili i imali odnos bez zastite ali sa prekinutim snosajem...u idealnom slucaju sam trebala dobiti menstruaciju jucer,a 30.- og bi mi bilo tocno mjesec dana...imam lagane grceve vec dva dana i grudi su mi lagano otecene i bolne,imam li se razloga brinuti? Postoji li mogucnost da sam trudna ili bi trebala uskoro dobiti?
Jako se brinem,hvala na odgovoru,pozdrav

ani011195

I zaboravila sam napomenuti da imam jak pritisak na donji dio ledja i bole me,imam gubitak apetita i dosta obilan iscjedak

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste sigurni da nije bilo ejakulacije tada neće ni doći do trudnoće.

leon3133

Poštovani doktore, imao sam odnos sa djevojom bez zaštite izvadio sam ga "na vrijeme" znači prekinuti snošaj, bila je u neplodnim danima, nisam ejakulirao u nju ali mene brine ona plodna voda mnogi su mi rekli da se i od toga može zatrudnjeti, dali je moguće da je došlo do trudnoće? nadam se razveseljavajučem odgovoru.. hvala vam unaprijed !

mastam

Postovani doktore,
Oduvijek sam imala cikluse koji su trajali 30,31 dan. Posljednja tri mjeseca oni su se produzili na 42, 38 i trenutni ciklus je vec na 42.danu. Imala sam spolni odnos s deckom sa zastitom 6.6, a posljednja mjesecnica mi je bila 23.-28.5. Posljednja dva dana sam imala blago krvarenje, slicno posljednjim danima mjesecnice. Grudi su mi osjetljive na dodir. Je li moguce da sam trudna?

Nazad
1 ... 62 63 64 65 66 67 ... 99
Naprijed