Da li sam trudna?

Ivcy1306

Postovani,
Zadnja menstruacija bila mi je 4.2., prvi nezasticeni spolni odnos 9.2. i od tada svaki drugi dan s namjerom da dobijemo bebu. U medjuvremenu sam se i prehladila, ali ono sto sada osjecam je bol u grudima te dok radim kao da nemam zraka dovoljno odnosno jako se brzo umorim. (Ne radim nista tesko,setnja lagana jer sam tur.vodic) , uz sve to lice mi je puno pristica a neki od njih su i bolni. Mene zanima dali je moguce da sam trudna ili je sve samo stvar pada imuniteta i prehlade? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa za trudnoćom postoji. Ako vam kasni menstruacija napravite test na trudnoću.

Milana11

Postovani, 11.02 sam dobila menstruaciju,21.02 sam imala zasticen odnos sa kondomom gde je on zavrsnica bila u meni.Nakon toga sam ustala i bukvalno 2 kapi je izaslo iz mene ali kondom smo i on i ja proverili i nije pukao,bio je ceo u potpunosti.Da li postoji mogucnost za trudnocom i da li je tih par kapi moja tecnost?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je kondom bio ispravno upotrijebljen i nije bilo defekta na njemu nakon odnosa onda se radi o vašem iscjetku.

Ally1989

Poštovani;

U svom prethodnom postu zaboravila sam Vas pitati, kada je najbolje poslije ovulacije napraviti betu da bih potvrdila svoje sumnje oko trudnoće?
Unaprijed Vam se zahvaljujem na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

14 dana od odnosa ili najbolje u vrijeme očekivane menstruacije.

vladimir1

Poštovanje doktore, imao sam spolni odnos sa djevojkom i prije spolnog odnosa sam na gačama vidio kao sluz koja je došla iz penisa ali nisam ništa osjetio da sam to izlučio i kad sam ju opipao ona se razvlačila, penis je bio u erekciji sad me brine dali to nije sperma ?

helenaaa5

Poštovani, prvi seksualni odnos imala sam za vrijeme 5. dana menstruacije 14. februara i decko nije svrsio u mene, ali ga je izvadio i svrsio van mene. Kondom nije koriscen. Od tada tacno imam smanjen apetit, ne jedem skoro nista, imam grceve u donjem dijelu stomaka i gasove povremene i blage, promjene raspolozenja, glavobolju. Moj drugi seksualni odnos imala sam prije dva dana, takodje bez kondoma, slican kao prvi, decko ga je izvadio i svrsio van mene. Menstruaciju bih trebala dobiti za 8 dana, redovite su. Zanima me da li postoji mogucnost da sam u drugom stanju? Hvala najljepsa!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vladimir, bila je sluz prema opisanom.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Helena prema opisanom neće doći do trudnoće.

help3222

Poštovani doktore, imala bih jedno pitanje za Vas.Jako sam zabrinuta, dečko i ja prakticiramo odnos prekinutog snošaja, zadnji odnos smo imali prije dva tjedna, taman su mi bili plodni dani, već nam se takva situacija događala i nikad ništa, dečko je rekao da je prekinuo punooo prije ejakulacije,tj na kraju ni nije svršio, međutim ja sam veeeeliki hipohondar i od tog odnosa si umišljam da sam ostala trudna, par dana nakon odnosa ( a tad je nekako bila i ovulacija) su me počele boljet grudi, obično me dosta prije mesntruacije počnu boljet grudi no ta je bol sada bila meni non stop na pameti pa ne znam jesam li si malo i umislilaa, isto tako bijeele sam puti i znaju mi se vidjeti žile na prsima i grudima i pročitala sam da je to znak trudnoće i sad kak sam ja veliki paničar umišljam si da je to znak trudnoće i kod mene, žile nisu ništa pretjerano izražene, onako malo se vide, sad me zanima može li se tjedan dana nakon začeća vidjeti već žile na grudima i prsima pošto ne znam koliko mi obično znaju bit izražene jer ne obraćam pažnju na njih. Menstruaciju trebam dobiti za 4,5 dana, nisam napravila test za trudnoću, od ostalih simptoma ne mogu navesti nijedan vjerodostojan pošto sad osluškujem cijelo tijelo i vjerojatno si neke stvari i umišljam od straha i panike. I da htjela bih Vas pitati jel se može zatrudnjeti od predejakulata i koliko on vremenski izlazi prije same ejakulacije? I još jedno pitanje nevezano za ovo jel moguće da spermiji ostanu u kanalićima penisa i nekoliko dana nakon ejakulacije i jel moguće da ti spermiji izađu poslije nekoliko dana tijekom novog spolnog odnosa. Hvalaa.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom mislim da se ne radi o trudnoći. Imate simptome pms-a.

teica2510

Postovani,
14.2. Imala sam spolni odnos bez zastite.. 13.2. Mi je po ciklusu bio plodni dan sa najvecim stupnjem za mogucnost trudnoce.
Prosli tjedan sam imala strasne bolove ( svaki put pred menstruaciju imam ), te sam u petak ( tocan dan kad mi je trebala doci ) recimo dobila mengu. Medutim prvi dan sam imala malo krvarenje, zanemarivo, te je to preslo u smedji iscjedak koji je trajao jos u subotu.
Osjecam strasan umor, samo bi spavala, mucnine, bol u donjem dijelu trbuha, te u donjem dijelu ledja, te dosta cesto idem u WC. Danas mi se ponovno pojavio kratak smedji iscjedak i opet nista osim bola u ledjima i donjem dijelu trbuha.
Ne znam dali mi je rano za praviti test za trudnocu?
Hvala

Hejhoj123

Pozdrav!

Da li je moguce da dode do trudnoce bez izravnog kontakta spolnih organa, odnosno ako momak svrsi blizu otvora? Naime, nije doslo do seksa, nego toga i bili su mi plodni dani. Paniku ne bih radila da na raznim forumima nisam naisla na razna podijeljena misljenja pa me zanima Vase strucno misljenje. Hvala!

Neznana34

Postovani
Zadnju menstruaciju sam imala 30.01.2016. Posto radimo na bebi vec duze vrijeme imali smo ciljane odnose u periodu od 10.02.-19.02.
29.02. sam primjetila rozkasto-bjelkasti trag, mozda i crvenkast trag ali samo kada bi obrisala papirom nekoliko puta tog dana, danas isto tako samo jednom ujutro ali je na papiru bio i jedan mali ugrusak. Grudi su mi jako natecene vise nego inace pred menstruaciju.
Postoji li mogućnost da se radi o implantacijskom krvarenju i trudnoći?
Unaprijed zahvalna i nadam se brzom odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Teica prema opisanom nije se radilo o menstruaciji. Napravite test svakako.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Hejhoj na takva pitanja ne mogu vam odgovoriti. Zar vas u školi ništa ne uče kako dolazi do trudnoće.
Lijepo vam savjetujem edukaciju pa se slobodno javite s nekih zanimljivim pitanjem.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neznana, šansa svakako postoji za trudnoćom. Napravite test.

help3222

Poštovani doktore, imala bih pitanje, dečko mi je rekao da je nekoliko dana prije spolnog odnosa kojeg smo imali masturbirao, te me zanima jel moguće da je nešto sperme ostalo u njegovom penisu i jel moguće da je ta sperma izašla npr. 3 dana poslije tijekom spolnog odnosa kojeg smo imali??? Hvala, Vaš odgovor bi mi puno značio!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nema opasnosti od masturbacije prije nekoliko dana.

Nazad
1 ... 78 79 80 81 82 83 ... 99
Naprijed