Da li sam trudna?

daytona4

Postovani doktore,vec danima sam u strahu. Spolni odnos bez zastite sam imala 24.7.,na zadnji dan menstruacije,koju sam bila dobila 19.7. Decko nije svrsio u mene,tj nije svrsio uopce,nije cak ni ulazio duboko buduci da sam jos veoma neiskusna i boljelo me. Taj odnos nije dugo ni trajao,nekih par minuta. Menstruacijski ciklusi su im inace veoma neredoviti. Znaci proslo je vec mjesec dana od tog odnosa,meni je menstruacija trebala doci prosli tjedan u utorak,ali buduci da mi je neredovita,racunala sam da ce doci par dana poslije,no nije jos dosla. Stomak me boli svaki dan pomalo,ledja bas i ne. Grudi me bole. Isjedak imam slab kao i uvijek. Stvar je u tome da sam ja negdje drugog tjedna u osmom mjesecu u konstantnoj panici da sam trudna.Stalno osluskujem svoje tijelo,brinem se,jedva da jedem,placem pri samoj pomisli na to, cak sam i smrsavila od brige,jedva da spavam,samo uz pomoc helexa zaspem. Postoji li velika mogucnost da sam trudna? Test cu napraviti danas ili sutra,ali koliko sam u strahu ni tome necu vjerovat. Molim Vas za savjet. sad

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, svakako da se može vidjeti pigmentacija u donjem dijelu trbuha, pogotovo po ljeti nakon dužeg izlaganja suncu , ili kod korištenja kontraceptivnih pilula duže vrijeme.

suz@na

poštovani, meni se ta linija vidi i malo iznad pupka.. dali pri tome vaš odgovor ostaje isti??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ostaje isti.

senchyy

Postovani
Imala sam odnose prije 12 dana i moj muz je svrsio u mene...
od tad imam sve simptome trudnoce
hrana mi ima neugodan miris,kafa takodje,povraca mi se sto god da pojedem,ali nikad jos nisam povratila samo mi je zlo i i imam osjecaj da cu povratit
stoga bih vas zamolila da mi kazete da li je moguce da sam trudna,iako ne povracam a imam ove ostale simptome,menstruacija mi ne kasnije ustvari imala sam ovog mjeseca tako da tek sljedecega mjeseca trebam dobit
i imam proliv nekoliko dana i neki smedjkasti iscjedak,bojim se da nije trudnoca da je nesto drugo u pitanju???
molim vas odgovorite mi

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, savjetujem da se javite na ginekološki ultrazvuk, s obzirom da imate nespecifične simptome koji bi mogli ukazivati na trudnoću.

zvjezdana2110

Poštovani,imam jedan problem..
Prosli mjesec,tocnije,30.7. imala sam spolni odnos s deckom.. To mi je bio taman zavrsetak menstruacije,koja je nastupila 26.7.,i po svim racunanjima,neplodni dan. Imam vrlo redovite menstruacije,ciklus po 28 dana. Taj puta,on nije svrsio u mene,ali je svrsio 15-ak minuta prije tijekom oralnog sexa. Za vrijeme odnosa,usao je u mene svega 2,3 puta i to je bilo to jer je mene jako boljelo,s obzirom da sam zadnji odnos imala krajem 1.mjeseca. Inace ''prakticiramo'' samo dodirivanje rukama i slicno. Sada mi menstruacija kasni vec gotovo tjedan dana... U par navrata sam se osjecala kao da cu je dobiti svakog casa,ali nista od toga. Vrlo sam zabrinuta zato. Posto li migucnost trudnoce? Unaprijed Vam, zahvaljujem na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, vrijeme kad ste imali odnos, spada u neplodne dane. Dakle mislim da niste trudna nikako. Savjetujem da pričekate još koji dan da Vam dođe menstruacija.

Ari

Lijep pozdrav! Naime, u vrijeme plodnih dana imala sam zaštićeni spolni odnos s dečkom no nakon što je on svršio i maknuo kondom ušao je opet u mene ali tek kasnije stavio drugi kondom pa me zanima kolike su šanse da sam ostala trudna. menstruacija mi kasni dva tjedna, nemam nikakve znakove trudnoće ali me strah. inače imam neredovite menstruacije, ali 2 tjedna mi se čini predugo. Molim vas za vaš savjet.Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, teško mi je reći kolike su Vam šanse za trudnoćom. S obzirom na kašnjenje menstruacije savjetujem da napravite test na trudnoću.

Ari

Hvala vam! Kad bi bilo najbolje učiniti test trudnoće?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, svako jutro iz prvog jutarnjeg urina.

lela213

Pozdrav!
Sinoć nam je puknuo kondom... a posljednju menstruaciju sam imala 9.10. ciklus mi nije redovan oko 34 dana pa dođe i do 50 i nesto ali uglavnom zadnje mjesece mi dolazi oko 34, 45 dan.Ne pijem kontracepciske pilule.Jesu li velike sanse da sam trudna iako smo odma prekinuli snošaj shvativsi sto se desilo. Znam da nije bitna količina spermija ali opet se nekako nadam da možda i je... neznam jel se plodni dani računaju isto i kad ti nije redovan ciklus.Molim vas za savjet i dali bi bilo pametno sutra odma kod ginekologa da mi da one pilule za dan poslije

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, savjetujem tabletu za dan poslije. S obzirom na variranje ciklusa više od 5 dana u godini dana, broj plodnih dana je velik.

lela213

Poštovani !!!
Dobila san escapelle odma sutra dan sam popila.Osjećala sam umor,malaksalost i bol u donjem dijelu leđa tako mi je i danas ali malo manje znači ovo mi je drugi dan od popijene tablete zanima me jeli to to sto se tiče simptoma i koliko traju i dali će se pojaviti kakvo krvarenje, jer meni je ginekolog rekao da bi trebala dobiti normalno menstruaciju kad bude vrijeme za to,ali sam čitala da neki spominju krvarenje jeli to normalno za svakoga nakon te tablete ili ovisi kako na koga djeluje dal da očekujem krvarenje kroz par dana i jeli to menstruacija...??Znam da imam puno pitanja ali nadam se da razumijete!!!
Molim vas da mi objasnite jer se prvi puta nalazim u ovakvoj situaciji i svega me strah a pogotovo ove tablete.
Zahvaljujem na odgovoru!!!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, nisšta ne brinite. Menstruaciju ćete dobiti u očekivano vrijeme.

lela213

Poštovani!!
Jučer je bio 6 dan od popijene tablete i dobila sam neko lagano smećkasto krvarenje a danas već bolove u jajnicima i obilno krvarrenje jel moguće da je ovo prava menstruacija ali samo uranila trebala sam je zapravo dobiti oko 9.11...jer možda je tebleta izazvala raniji dolazak menstruacije???
.Nadam se vašem objašnjenju!!
Unaprijed hvala!!!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, pojasnite mi 6. dan od popijene tablete? Od koje tablete? Malo mi dajte detalja da Vam mogu odgovoriti.

lela213

Pa već sam vam se prije javljala tako da sam mislila da ste upoznati s mojim slučajem radi se o escapelli
molim vas da pročitate ono sto sam vam prije pisala pa da mi odg.ili ako je potrebno ja ću vam ponovo napisati

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, mislim da se ne radi o menstruaciji. Smeđkasto krvarenje uzrokovano je uzimanjem Escapelle tablete. Pravu menstruaciju očekujte kad je trebate dobiti normalno ili koji dan ranije. Ne brinite. Pozdrav.

Nazad
1 ... 8 9 10 11 12 13 ... 99
Naprijed